Hanımlara haberler

Fiziğinize Uygun Giyinin

moda-Moda her ne kadar güzel olmanın ve giyinmenin yönünü belirlese de esas olan kişinin ten rengine, yaşına ve fiziğine uygun olanı giymesidir. Moda olduğu için sizi en yakışmayan bir kıyafeti giymeniz sizin kötü bir görüntü çizmenize neden olacaktır. Şimdi vücut tipinize göre nasıl giyineceğiniz konusunda ipuçları verelim.

Omuzlarınız dar, göğüsleriniz küçük ve beliniz ince ise geniş ve hareketli bluzlar ile dar paça pantolonları kombine edebilirsiniz. Bele oturan alt tarafı geniş elbiselerde size çok yakışacaktır.

Omuzlarınız geniş baseniniz dar ve bacaklarınız ince ise çan etekler, dar bluzlar ve vatkasız ceketler sizin için uygun olacaktır. Omuzları daha dar gösterebilmek için üstü hafif geniş kalça dar elbiseler giyilebilir.

Omuzlarınız dar, göğüsleriniz küçük ve baseniniz geniş ise alacağınız elbiseleri büyük bedende alıp üzerinize göre daraltmalısınız. Mini elbise ve etekler giyinmeniz önerilmez. Geniş paça pantolonlar ve geniş yakalı ceketler üzerinizde harika duracaktır.

Geniş omuz, kalın bel ve geniş basenlere sahipseniz bileğe kadar gelen pantolonlar siz de çok güzel duracaktır. Göğüs açık kıyafetler sizi olduğunuzdan zayıf ve uzun gösterecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir