Hanımlara haberler

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece biridir. Sadece biri olmasına rağmen gardıroplarımızda rengarenk ve farklı modelleriyle birbirinden farklı birçok kazağında dahil olduğu, şık davetlerde giyebildiğimiz ve hem de rahat edebildiğimiz giyim tarzını yaşatan kazaklardır. 

Boğazlı kazak giymek istediğimiz zaman nasıl giymeliyiz ya da boğazlı kazak kombinleri nasıl olur? gibi düşüncelere kapılıyoruz. İşte sizlere bu konuda harika öneriler…

bogazli beyaz kazak kombini
bogazli beyaz kazak kombini

Siyah Pantolon ile Boğaz Kazak Kombini

Zıt renklerle birlikte bir kombin yaratmak istediğinizde, bu renkler siyah ile beyaz ise, harika bir uyum içinde olacağına emin olabilirsiniz. Bluz veya kazaklar, hırkalar… Bunların tamamında uyum sağlanabilir en güzel renkte pantolon siyah pantolonlar olacaktır. Gayet uyum içerisinde, istediğiniz gibi kombin yapabileceksiniz…

Beyaz bir boğazlı kazağınız varsa eğer, harika kombinler yaratabilirsiniz. Hem beyaz hem de krem renkli boğazlı kazak için deri pantolon giyebilir, feminen bir görüntüyü ortaya koymuş olursunuz. Jean pantolon ile harika bir spor ya da rahatlığı yansıtabilirsiniz. Kalem eteklerle de ayrı bir fark yaratabilirsiniz.

jean pantolon ve bogazli kazak kombini
jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazaklarla Şık Görüneceksiniz…

Şık görünmeye hazır mısınız? Bu konuda önerimiz, kazağınıza uyumlu renkte bir etek ve topuklu ayakkabı kombinidir. Bunu yarattıktan sonra ise takılarınızla beraber yaptığınız bu kombini desteklersiniz, çok bir görüntüyü de buna göre sağlamış olabilirsiniz.

Boğazlı Kazaklarla Kış Kombin Önerileri 

Her türlü etek modelleriyle de boğazlı kazağınızı kış ayları geldiğinde güzel bir kombin içerisine sokabilirsiniz. Ayakkabınız topuklu olabilir ya da spor ayakkabı olabilir, güzel bir kombini bu şekilde yaratarak harika şıklığı yakalayacağınıza emin olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

yilbasi gecesi iskoc etegi

2018 Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri

Şık olmak için aradığınız o özel günlerden biri de elbette yılbaşı geceleridir. Yılbaşı gecesine özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir