Hanımlara haberler

4 Adımda Ev Dekorasyonunda Yenilikler

Ufak bir takım dokunuşlarda bulunarak sizlerde ev dekorasyonlarınızda yeniiklere geçiş yapmak ister misiniz? Bunun için sizlere 4 farklı yol anlatarak, ev dekorasyonunuzda neler yapabileceğinizi şaşırtmak istiyoruz…

ev dekorasyonu 2018
ev dekorasyonu 2018

Koltuk kumaşlarında değişikliğe gidelim…

Koltuk kaplama, biliyorsunuz ki bir zamanlar yeni koltuk takımı almak ile neredeyse aynı fiyatta idi. Sonrasında ise bir düzene oturtularak koltuk kaplatma ile cazip fiyatlara gelmeyi başardı. Siz de buna göre koltuk kaplatma ile birlikte yeni koltuk almak yerine iskeleti yerinde olan koltuğunuzu kaplatabilirsiniz.

Ahşap mobilyanızı boyamaya ne dersiniz?

Mobilya kullanımlarınızda MDF malzemeden ya da ahşap malzemeden kullanım sağlıyorsanız eğer, yenilenme için harika bir girişim içerisinde olabilirsiniz. Mobilyalarınızın boyanması sayesinde bambaşka, yepyeni bir görüntü kazanmayı da bir nevi sağlamış olacaksınız. Zımpara ile cila, boyadan mobilyanın ayrılmasını sağlarsınız ve daha sonrasında da istediğiniz şekilde mobilyanızı silip temizleyebilirsiniz. Daha sonrasında boyama aşamasına geçebilirsiniz.

Yepyeni kırlentler ile koltuklara şıklık kazandırın…

Sade model ve az renkli kırlentler ile sizde ev dekorasyonunda koltuk kaplatmak yerine az maliyetli olacağını düşündüğümüz yeni kırlentler ile birlikte harika bir hava katabilirsiniz. Kalabalık durumlardan artık sıkıldıysanız, en iyi şey sadelik olacağı gibi sade ve renklerin daha az kullanıldığı kırlent ile birlikte ev dekorasyonunda yeniliğin en iyilerinden birini de yapmış olabilirsiniz.

Aksesuara evet…

Evlerimizde olmazsa olmaz ürünlerden biri de aksesuarlardır. Mutfakta banyoda ya da salon, yatak gibi yaşam alanlarımızda her zaman aksesuar gereklidir. Ev dekorasyonunda da harikulade bir yenilemeye gitmek istediğinizde güzel bir şekilde aksesuarla birlikte şık ve en uygun fiyatta aksesuar seçimlerinizi kendinizce yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir