Hanımlara haberler

Ev alırken bunlara dikkat edin

Her bireyin en güzel hayallerinden biri de kendi evine sahip olmaktır ancak ev almadan önce o anki durumdan daha çok gelecek planları düşünülmeli ve hayatınıza giricek yeni hayatlar için elverişli planlar yapılmalıdır.

Eğer ev alıyorsanız öncelikle satıcının sizden önceki satışlarına bakılmalı ve memnuniyet ölçülmelidir. Satıcıya verilecek kaparo gibi nakitler için mutlaka evrak tutulmalı. Alacağınız konutun çalıştığınız yere, eğitim gördüğünün alana veya şehir merkezine yakınlığı çok önemli.

Konutunuzun ulaşım yollarına ve alternatif ulaşım aracı kullanılma durumunuda öğrenmeniz ve bu gibi artı durumları değerlendirmeniz gerekmektedir.

Her hangi acil durum esnasında devletin acil durum araçları ( itfaiye, ambulans, polis gibi ) ulaşım mesafesinin kısa olmasına dikkat edilmeli.

Eğer yüksek sesten hoşnut değilseniz ve alacağınız konut bu alanda sizi mutlu etmiyorsa tekrar düşünmeniz ve alternatiflere bakmalısınız.

Daha önce yaşanmış doğal afetler sonucu aldığı Zaraların ne denli olduğu veya yeni bna ise bu etkilere karşı dayanıklılık test sonuçlarına bakılmasında fayda olacaktır.

Eğer müteahhit evleri ise kullanılan malzeme kalitesi ve daha önceki evlere bakılmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu yapacaksanız dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasında öncelikle odanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir