Hanımlara haberler

Öğrenci Evi Dekorasyonu

öğrencieviÖğrenci evi dekorasyonları bir evli çift evi kadar düzenli olmasa da birkaç sene boyunca idare edecek ev dekorasyonu şeklinde dizayn edilebilir. Öğrenci evi dekorasyonlarında koltuk takımı almak yerine eğlenceli minderlerden yararlanarak oturma odası dekorasyonu yaratabilirsiniz. Fazla para harcamadan ekonomik tercihlerle ev dekore ederek hoş ortamlar hazırlayabilirsiniz. Duvarlara basit mont edilebilir raf modellerinden yararlanarak kitaplıklar oluşturarak dekoratif görünümlü kitaplıklar oluşturabilirsiniz. Kapılara çerçeve tipi yapıştırıcılar; motive edici sözler ya da haberlerle renk katarak evlerinizde modern görünümlü alanlar yakalayabilirsiniz. Ev dekorasyonlarınızda yaratıcı fikirlerden yararlanarak el marifetlerinizi kullanarak şık atmosferler yakalayabileceğiniz ortam oluşumları yakalayabilirsiniz.

Odalarınızı rengarenk boyalarla çeşitli kalıplardan yararlanarak farklı ortamlar yaratabilir ya da duvar kağıdı tercihlerinde bulunarak pratik oda rengi seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tahta kasaları boyayarak sehpa ya da yan yana koyarak kitaplık olarak değerlendirebilme imkanı elde edebilirsiniz. Küçük alanlarda birden fazla kullanım alanı yaratabilirsiniz. Oturma odasını ikiye bölecek şekilde ayarlayıp hem ders çalışırken hem de misafirlerinizi ağırlarken aynı odadan yararlanabilme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kara tahta alarak evinizde bu tahtada ders çalışabilmenin yanı sıra başka zaman dilimlerinde kara tahtaya dekoratif şekiller çizebilirsiniz. Mumlarla aydınlanmada yararlanırken elektrik faturanızdan kar elde edebilirsiniz. Ya da gaz lambası gibi tercihlerinizle daha aydınlık ortamları elektrik haricinde aydınlanma sağlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Yatak olabilen koltuklar, masa olabilen sehpalar, katlanabilir özelliğe sahip masa ve sandalyeler; portatif askı ya da raflar öğrenci evlerinin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Özgün tasarımlı halılar, aksesuarlar, tablolar ya da saatlerden yararlanarak öğrenci evlerinizi tahmin ettiğinizden de güzel dekore edebilirsiniz. Birbirinden farklı ve güzel görünümlü öğrenci evi dekorasyonları elde edebilmek için öncelikle hayal gücünüzden yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genç Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Genç odası, ne çocuk odası kadar renkli, ne de yetişkin odası kadar sakin olmalıdır. Gençlik, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir