Hanımlara haberler

Yazlık Ev Dekorasyonu

Yazlık evler cıvıl cıvıl renklerle son derece harika görünümler kazanmakta ve kendinizi daha enerjik hissedebileceğiniz ortam zenginlikleri oluşturmaktadır. Kış ev dekorasyonlarındaki gibi iç kapatıcı ve koyu renklerin hakim olduğu ev dekorasyonları tercihinde bulunmamak vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Pembe, yeşil, turkuaz, turuncu, sarı ve diğer canlı renkleri rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Rattan, bambu gibi malzemelerden yapılmış yazlık mobilya tercihlerinde bulunarak hafif eşyaların evinize hakim olmasını sağlayabilirsiniz. Demir ve ferforjeden yapılmış sandalye ve masalarla evlerinizde kaliteli görünüm zenginlikleri yakalayabilirsiniz. Bu tip demir ferforje masa ve sandalyeler ile balkon keyiflerinize doyamayacaksınız. Geniş teraslarınız varsa bu ferforje sandalye masalarla son derece konforlu ve geniş alanlar yaratabilir; zevkinize göre dekor unsurları ile ortamı zenginleştirebilirsiniz. Ferforje tipi aydınlatma dekor ürünleri de son derece kullanışlı ve sın senelerde tercih edilen ürünler listesinde yer almaktadır.
IMAGE1
Ferforje yatak modelleri ya da yatak başlığı modelleri de son derece rahat ve serin yatak odası dekorasyonları oluşturabilmenizde en önemli yardımcılarınız arasında yer alacaktır. Yazı simgeleyen resimlerle komidin ve tuvalet aynası ya da gardolap gibi alanları zenginleştirebilirsiniz. Dilerseniz duvar kağıdı model tercihinizi yazı simgeleyen unsurların yer aldığı duvar kağıtlarından yana kullanmalısınız.

Örgüden salıncak, hamak, bahçe havuzu ya da bahçenin bir köşesine bir süs havuzu dekorasyonu yaratma gibi fırsatları değerlendirerek yaz tatilinizde kullanacağınız evde yaz tadını tam istediğiniz gibi hissedebilirsiniz. Kendinize bahçenizi gören bir odanızda ya da bahçenizde sevdiğiniz bir köşeye köşk tipi bir oturma yeri hazırlayarak bu yeri her sesten uzak okuma köşesi olarak değerlendirebilirsiniz. Ya da yemekli misafirleriniz için bahçe ya da terasınızda özel yemek odası görünümünde yerler dekore edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genç Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Genç odası, ne çocuk odası kadar renkli, ne de yetişkin odası kadar sakin olmalıdır. Gençlik, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir