Hanımlara haberler

Eeose ile daha güzel kaş ve kirpikler

1317646212155

Kadınların yüzünü güldürecek bilimsel bir buluş olan Eeose Kaş ve Kirpik Serumu, artık hayal ettiğiniz kirpiklere ulaşmanın bir yolu var. Kendi kirpiklerinizin doğallığını koruyarak, Eeose Kaş ve Kirpik Serumu ile bakışlarınızdaki güzelliği gösterin. Her kadın güzel görünmek ister, bu güzelliği bakışlarınızı vurgulayarak yakalayın. Daha güzel bakışlara kavuşmanız için geliştirilen bu serum, daha güzel kaş ve kirpiklere kavuşmanız için özel olarak geliştirilmiştir Dermatolojik ve klinik olarak test edilmiş olan Eeose’yi tüm eczanelerde bulabilirsiniz.

Uzun, gür ve koyu renkli kirpikler, güzelliğin ve çarpıcı bakışların simgesidir. Bu yüzden kirpikleri olduğundan daha uzun ve dolgun göstermeye yarayan rimeller, takma kirpikler gibi birçok yöntem kullanılmaktadır. Ancak rimeller silindiğinde ya da takma kirpikler çıkartıldığında u geçici illüzyon son bulur ve eski, cılız kirpiklere geri dönülür. Kaşlar da yanlış alındığında küsebilir veya zamanla seyrekleşebilir. Özellikle de kalın kaş modası göz önüne alındığında bu kimileri için ciddi bir estetik probleme dönüşebilir.

KLİNİK ÇALIŞMALAR

Eeose Laboratuvarları tarafından uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen Eeose Kaş ve Kirpik serumu kendi gerçek kirpiklerinize bakım yaparak hayal ettiğiniz kirpiklere ve kaşlara ulaştırılır. Dermakozmetik alanında son 10 yılın buluşları arasında değerlendirilebilecek Eeose Serum, oftalmolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm eczanelerde satışa sunulan Eeose Serum, günde sadece bir kez uygulanır ve 2.haftanın sonunda hemen sonuç almaya başlanır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir