Hanımlara haberler
ANASAYFA / Moda / Kadınlara Özel 12 Moda Stil Önerisi

Kadınlara Özel 12 Moda Stil Önerisi

Kadınlar her zaman özenle, zevkle ve modaya uygun şekilde giyinmek ister. Buna bağlı kalınarak günümüzde kadınların moda hataları üzerine yaptıkları hatalar nelerdir, birçok başlık altında inceleyerek detayları sunmak istiyoruz.  

Yaşımıza Göre Giyinmiyoruz

Gençler için olan kamuflaj desenli kıyafetler artık geri de kaldı, eğer ki yaşınız artık 30 ve üzeri olduysa… Daha çok genç nesle yönelik olan bu kıyafetlerin 30 yaş üstünde ki kadınlara uymadığını çok kez görmekteyiz. Yapılan en büyük yanlışlardan biridir.

kadınların moda hataları
kadınların moda hataları

Renk Tonlarını Tutturamıyoruz

Birçok kadının en büyük sorunlarından biri de renk uyumu sorunudur. Modacıların birçoğunun da öne sürdüğü şey, renk uyumu demode olduğu olsa da aslında önemli bir kavram olduğunu, mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışmanızı önermekteyiz.

Tayt Giymek

Birkaç sezon üst üste moda olan tayt modası elbette bacaklarına yeterince güvenen kadınlar için harikadır. Fakat tayt, tek başına giyilmemelidir. Mesela üst kombin olarak uzun tunike ya da ayakkabı tercihi konusunda da topuklu çizmeler ile daha iyi bir kombin içerisinde olabilirsiniz.

Yerine Göre Giyinmeye Özen Göstermiyoruz

En büyük problemlerimizden biri de, istenilen ve yerine göre giyinememektir. Partiye giderken salaş pantolon, sokak festivali tadında ki yerlere gece kıyafetiyle gidilmez. Aktivitelerinizi isterseniz kıyafetlerinize göre seçebilirsiniz, önerimizdir.

Beyaz Çizmeye Son Vermeliyiz

Kadını bayağılaştıran şeylerden biri de beyaz topuklu çizmeler olduğunu söylüyorlar, moda duayenleri… Biz de buna kulak veriyoruz ve bundan böyle, çizme alacaksak beyaz rengi hariç bir renkte seçim yapıyoruz.

 

Tek aksesuar takmak ya da vücudunuz orantısız şekilde aksesuar kullanmak, kilonuz varken beyaz pantolon giymek ve dahası… Bunların da birçoğunda hatalı olduğumuz gerçeğini unutmayıp dikkat etmenizi ve özen göstermenizi biz kadınlar, siz değerli takipçi kadınlarımıza öneriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir