Rüyalarınız Hayrola!Hanımlar Anlatın Yorumlayalım

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Canım annem öldükten sonra birer gün arayla 2 rüya gördüm . İlk rüyamda ilk evimizde anneme gidiyoruz kızkadeşimle annem salonda üstünde yeşil bir elbiseyle temizlik yapıyo. Annemin ellini öptükten sonra annem bana kardeşimede vermek için üçer somun ekmek verdi. kardeşime ekmeklerini verdim o dışarı ben üç somun ekmeğin en üstekinden koparıp yedim ve uyandım .

İkincide ise annemle denizin içindeyiz ama batmıyoruz. Önümüzden cenaze arabası geçti ve annem bana kendi cenazesi olduğunu yetişmesi gerektiğini söyledi. Yürüyerek gidersem yetişemem bir motora biniyim dedi ve denizde batmadan koşarak motora doğru gitti.

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
bende bi rüya gördüm çok merak ediyorum ne anlama geldiğini

bi masada oturuyorum kafe gibi bi yer yanımdan bi adam geçiyor krem rengi pardesü giymiş pardesünün etek kısmı çamur olmuş hiç adamın yüzüne bakmıyorum sadece çamurşu yeri görüyorum sonra adam uzaklaşıyor gidip bi masaya oturuyor ben kalkıyorum yerde çamurun içinde 100 tl görüp alıyorum çok çamurlu bi para ama bu sonra adamdan düşmüş gibi hissedip götürüp o adama veriyorum çamurlu parayı adamda benim param diyor alıyor sonra bana dua ediyor allah sana bir kız evlat nasip etsin diyor

bunun anlamı ne olabilir acaba

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Kızlar bazı sebeblerden dolayı bu bölümü biraz ihmal ettim biliyorum sizlerden özür diliyorum en kısa zamanda rüyalarınızı yorumlıyacağım kızlar öpüyorum hepinizi:eek:pucuk:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ablacım 2 gün önce bir rüya gördüm hayır olsun inşallah az-çok tahmin ediyorum ama Allah razı olsun senden senin yorumların beni çok mutlu ediyor o yüzden seninle paylaşmak istedim :ask:

Bir arabanın içindeyim arabayı süren onun yanında oturan ve yanımda oturanları tanımıyorum ama inanılmaz mutlular.. Bir an da hava kararıyor ve pırıl pırıl yıldızlar parlıyorlar.. Ve gittiğimiz yol mavi renkte oluyor böyle petrol mavisi diyorlar tam ondan.. Öyle bir yol ki ışıl ışıl , uyandım sonra. Bu rüyam böyle ablam

Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin , mutlu olacağına, şansının iyi olacağına ve para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır canım ayrıca Rüyada yıldız görmek, rüya sahibinin bilgili bir kimse olduğuna ve her işinde temkinli davrandığına işarettir.Ayrıca rüyanda petrol mavisi rengini gördüğünü yazmışsın buda aileniz içinde muhabbetin işaretidir. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakâti ifade eder canım Rabbim hayırlara vesile kılsın:huhuu::huhuu:

Dün gece de rüyamda güya benim hafızlığımı yaptığım kursmuş fakat farklı bir mekan.. Birilerinden kaçıyor herkes bende kaçtım kapı dışına çıkıp duvar dibindeki çalıların arasına girdim , kuru dallardan oluşmuşlar.. üzerine aldım beni görmesinler diye.. Sonra bir bayan yanında köpeği sayesinde buldu beni, köpeğin yüzü çok sevimli.. Neyse içeri girdim, tüm hafızlar abdest filan alıyorlar .. Ders çalışacaklarmış .. Yengemi görüyorum yazmamın dışarı da kaldığını söylüyor .. Tekrar gidiyorum kuru dallardan oluşan çalıların üzerinden al yazmamı ve kalem alıyorum yeniden içeri giriyorum.. Böyle gördüm ablam hayır olsun inşallah

Rüyada yazma görmek, eşdir . Yazmanin genislik ve büyüklügü kocanin refahina; küçüklük ve darligna işarettir canım rüyanda kalem aldığını söylüyorsun buda Yetenekli bir kişi olduğunu ve istikbalinin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğini şeylerin gerçekleşeceğine yorulur canım Rabbim hayrlara çıkarsın:huhuu::huhuu:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
gece rüyamda çok tuhaf şeyler gördüm ...
rüyamda kendi annemlerin mahallesindeyiz ve ve sokagın ortasında bir tabut ve içinde kefen içinde bir kadın varmıs dayım babam falan var etrafında bende varım tuhaf seyler oluyo anlamadıgım...ve herkes birden böyle olmaması gerekiyo diyo ... kadının kafa kısmında kefenden dısarı oluk oluk kan akıyor ve herkes sesli bi şekilde aglamaya baslıyo bende aynı sekilde aglıyorum dikkatimi çeken tek şeyde annem yok hiç ortalıkta .. RABBİM hayra yorsun inş

Rabbim gördüğün rüyanın hayırlara çıkmasını nasib eylesin canım rüyanda tabutun içinde kadın gördüğünü yazmışsın rüyada tabut görmek güçlükleri yenmeye, galibiyete işarettir. Tabutu açık görmek, zorlukların dikkatsizlikten ileri geldiğine; tabutun içinde birisi varsa, yakında ondan Sağlık haberi alınacağına; içindeki yabancı biriyse, ileride iyi bir dostluk kurulacağına işarettir.Rüyada kefen görmek, avret mahalini örtmeye yorumlanır. Bazen de rüya işlerini gizli tutmaya veya bekar için emsali olmayan bir kimseyle evlenmeye yorumlanır rabbim hayırlara çıkarsın canım:huhuu:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Bende bu ara yine masaldan çıkma gibi rüyalar görüyorum.Sılam bir ara burayı boşladığı için yazmamıştım, bundan sonrada görmeye devam edersem yorumlarını beklerim canıjm

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
sıladayım benimderüyamı yorumlarmısın canım yaa yazdığım günden beri 4 gözle bekliyorum yorumunu

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Ablam ben de 2 gün önce rüyamda hayır olsun inşallah; nereden geliyor bilmiyorum 4 tane bebek geliyor bana vermişler onları öyle diyorlar.. 1 aylık filan ancalar.. 2'si kız, 2'si erkekmiş, babam kucağına alıyor ikisini ''ay diyorum isimlerini koyalım babam kulaklarına ezan okuyarak koysun'' diyorum.. Allahım o bebeklerin güzellikleri ama gözleri sürmeli hepsinin de kıvrık kıvrık.. 4'ünü de uyutuyorum filan süt hazırlıyorum , uyudular mı diye bakıyorum filan öyle gördüm işte ..

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
aaaa burası güzel olmuş ne iyi çok iyi düşünmüşsünüz böyle bir bölüm açmakla RABBİM rüyalarımız<ı hayırlara çıkarsın Arkadaşlar
3 ve ya 4 gün öncesi gördüğüm bir rüyayı anlatacağım evimin solanundayım ve evimin pencereside açık bir kuş geldi ve bana doğru koluma kondu gitmiyor vede korkmuyor ben seviyorum kuş okadar hoşlanıyor ki sevgimden kanıtlarını indiriyor mutluluktan ve ben kaçgündür yorumunu yapamadım vede aklımdan çıkmadı o kuş İNŞALLAH yorumu güzel çıkar

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Hic unutmam bir kac ay önce yüzünü görmedigim genc bir bayani diri diri yokus asagida ir yere götürüyorlardi ben o ne dedigimde bana o ölmüs zaten onun yeri orasi demislerdi.
Bende ama kadin daha ölmeden neden gömüyorsunuz diyince bana birsey olmaz nasilsa ölücek yeri belli olsun ölünce orda kalsin diyorlardi.
Iki gün sonra bir komsumun beyninde tümör cikti kötü huylu dendi ve ikibucuk ay icerisinde vefat etti,ben o rüyami hic hatirlamadim,taki caminin morg bölümündeki yukustan asagi inene kadar.
:aglayan::aglayan::aglayan:

Canım benim senin gördüğün rüya haberci bir rüya o yüzden yorumlamayorum:huhuu:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bu gece rüyamda kız kardeşim tarafından bir kaç yerimden vuruluyorum fakat kan gelmiyor ama tek vuruldum yeri hatırladığım sol kürek kemiği tarafımdandı vurulduktan sonra bakıyorum aynaya ve kurşun deliğini görüyorum fakat kan yok ama acı var ve ön tarafıma bakıyorum başka delik yok demekki diyorum kurşun çıkmamış içimde kalmış haberlerde seyrediyoruz yıllarca vücunda kurşunla yaşayanlar oluyo diye aklıma geliyor ve bende yaşarım diyorum çünkü rüyamda kaç vurulmama rağmen ölmüyorum hala yürümeye konuşmaya devam ediyorum yorumlarsanız sevinirim tşk:):findikim:

Canım Rabbim gördüğün rüyayı hayırlara çıkmasını nasib eylesin gördüğün rüyanın yorumu Bir kimse birisini yaralasa ve kan çıkmasa, yaralanan kişi hakkında cevap veremeyeceği doğru bir söz söyler. Bıçak veya kurşun gibi bir şeyle birisini yaraladığını gören kimse, diğerinin kötülüklerini izhar ve onda asla hayır olmadığına işarettir. Bir kimse rüyasında yaralandığını görse, çocuğu ve çocuğunun çocuğu tarafından kendisine mal isabet eder.İsabet edeni bir kurşun hedefini bulmuşsa bu ayrıca yapmak istediğiniz bir işin hedefine ulaşacağına işarettir :huhuu:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım annem öldükten sonra birer gün arayla 2 rüya gördüm . İlk rüyamda ilk evimizde anneme gidiyoruz kızkadeşimle annem salonda üstünde yeşil bir elbiseyle temizlik yapıyo. Annemin ellini öptükten sonra annem bana kardeşimede vermek için üçer somun ekmek verdi. kardeşime ekmeklerini verdim o dışarı ben üç somun ekmeğin en üstekinden koparıp yedim ve uyandım .

İkincide ise annemle denizin içindeyiz ama batmıyoruz. Önümüzden cenaze arabası geçti ve annem bana kendi cenazesi olduğunu yetişmesi gerektiğini söyledi. Yürüyerek gidersem yetişemem bir motora biniyim dedi ve denizde batmadan koşarak motora doğru gitti.

Ablacım öncelik Başınız sağolsun Rabbim anneciğinin mekanını cennet eylesin
İnsan sevdiği kişileri kaybettiğinde buna benzer bir çok rüya görür bende kızkardeşimi kaybettiğim dönemlerde buna benzer birçok rüya görmüşdüm senin gördüğün rüyada çok güzel inşallah Anneciğinin ahiretteki yerini görmüşsün gittiği yer öylesine güzelki biran önce gitmek istiyor ablacım çok güzel bir rüya bu Rabbim hayırlara vesile eylesin inşallah

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bende bi rüya gördüm çok merak ediyorum ne anlama geldiğini

bi masada oturuyorum kafe gibi bi yer yanımdan bi adam geçiyor krem rengi pardesü giymiş pardesünün etek kısmı çamur olmuş hiç adamın yüzüne bakmıyorum sadece çamurşu yeri görüyorum sonra adam uzaklaşıyor gidip bi masaya oturuyor ben kalkıyorum yerde çamurun içinde 100 tl görüp alıyorum çok çamurlu bi para ama bu sonra adamdan düşmüş gibi hissedip götürüp o adama veriyorum çamurlu parayı adamda benim param diyor alıyor sonra bana dua ediyor allah sana bir kız evlat nasip etsin diyor

bunun anlamı ne olabilir acaba

Canım benim Rabbim hayırlara çıkarsın gördüğün rüyanı gördüğün rüya yorumunuda içinde göstermiş sana inşallah bir kızın olucak belkide Rabbimin izniyle hamile bir kadının bu tarz rüyaları çok olur ve çoğunlukda gördüğü rüyalarda gerçekleşir Çünkü rüyada gördüğün tanımadığın kişi sana dua ediyor canım :huhuu:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ablam ben de 2 gün önce rüyamda hayır olsun inşallah; nereden geliyor bilmiyorum 4 tane bebek geliyor bana vermişler onları öyle diyorlar.. 1 aylık filan ancalar.. 2'si kız, 2'si erkekmiş, babam kucağına alıyor ikisini ''ay diyorum isimlerini koyalım babam kulaklarına ezan okuyarak koysun'' diyorum.. Allahım o bebeklerin güzellikleri ama gözleri sürmeli hepsinin de kıvrık kıvrık.. 4'ünü de uyutuyorum filan süt hazırlıyorum , uyudular mı diye bakıyorum filan öyle gördüm işte ..

Canım Rabbim gördüğün rüyanın hayırlara çıkmasını nasib eylesin
Rüyanda yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir.Gördüğün bebeklerin ikisi kız ikisi erkek demişsin canım. Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocugu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolayliğa işaret eder. Kız çocugunu görmek ayrıca sevinçli bir işle karşılaşılacagına işaret eder canım Hayırlara çıksın inşallah

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
aaaa burası güzel olmuş ne iyi çok iyi düşünmüşsünüz böyle bir bölüm açmakla RABBİM rüyalarımız<ı hayırlara çıkarsın Arkadaşlar
3 ve ya 4 gün öncesi gördüğüm bir rüyayı anlatacağım evimin solanundayım ve evimin pencereside açık bir kuş geldi ve bana doğru koluma kondu gitmiyor vede korkmuyor ben seviyorum kuş okadar hoşlanıyor ki sevgimden kanıtlarını indiriyor mutluluktan ve ben kaçgündür yorumunu yapamadım vede aklımdan çıkmadı o kuş İNŞALLAH yorumu güzel çıkar

Canım Rabbim hayırlara çıkmasını nasib eylesin gördüğün rüyanın yorumu Rüyada görülen kuş kanadi mala işarettir bazen kelimenin yapılışından dolayı kıymetli şeye isarettir bazen makam ve mevkiye de işarettir.gördüğün rüya çok güzel canım:huhuu:

zele

Daimi Üye
Tepki
275
bugun ruyamda kizim kayboluyordu
esimle bir devlet dairesine girmisiz esim kizimi almis goturmus ben onlari bekliyorum sonra merak etmeye baslayip onlari aradim esim var kizim yok
esim bana kiziyor kiz sendeydi diye, ben ona bagiriyorum kizimizi kaybettin diye
aglaya aglaya onu ariyordum:uzgun:

cok kotuydu ya, uyandigimda ''oh bee iyi ki uyandim'' dedim

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
sılam acil cevap bekliyorum senden. eşm rüyasında kendi cenazesini görmüş, tabutun içindeymiş ama kendini görmemiş sonra araba önde konvoyla evlerinin önüne gelmişler annesi ağlıyormuş eşimde ordan bağırıyormuş ben burdayım diye.sonra tabutu çocuklar kaçırmış eşimde nasıl oluyosa onları kovalamış.güldük buna tabi nasıl ölmüşsün diyorum ne bilim ben o tabuttaki benmişimama aynıu zamanda ordayımda diyor

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar