Rüyalarınız Hayrola!Hanımlar Anlatın Yorumlayalım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Birbirinden güzel Hanımefendi arkadaşlarımız hepimiz geceleri yattığımızda değişik anlam veremediğimiz rüyalarımız olur ve sabah uyandığımızda deriz ki Allah hayıra çıkarsın Hayrola deriz!Şimdi bende diyorum ki bize ilginç gelen rüyalarımızı ve etkisinden kurtulamadığımız rüyalarımızı burda paylaşalım ve bende sizlere yorumlamaya çalışayım elimden geldiğince :huhuu:
Haydı Henimefendiler Rüyalarımız Hayrola!:utan::utan::utan::utan::utan:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Kızlar nerden başlasam bilemedim :acep: Dün gece gördüğüm rüyamı paylaşmak istiyorum.Uzun zamandır bukadar uzun ve karışık bir rüya görmemiştim.

Güya kaybolmuşum gidiyorum gidiyorum istediğim yere ulaşamıyorum.Acaip sıkıntı içindeyim.Bir bakıyorum deniz ve bisürü yunus balığı.Dalıp dalıp çıkıyorlar.Nasıl oluyorsa birden denizin içinde yürümeye başlıyorum.Yürüyorum yürüyorum ama dediğim gibi heryer yunus balığı.Bir bakıyorum karşıdan köpek balığı geliyor.Korkuyorum ama yanından geçiyorum yinede.Sonra o korku bana yetmiş olacakki :hihi: kendimi karaya atıyorum ve heryer bembeyaz kar.Yürüyorum yürüyorum garaj denilen bir yere ulaşıyorum sonunda.Otobüs saatlerini soruyorum.Bana yardımcı olmaya çalışıyorlar ama istediğim zamanda otobüsün olmadığını öğreniyorum :D Ordan çıkıyorum ben yine karışık karışık yerlere giriyorum,çıkıyorum ve uyanıyorum.Sona ermişti sanırım ama orasını hatırlayamıyorum :acep:

Nasıl olduysa gece uyanıyorum oğlumu dolaşıyorum,üstünü örtüyorum yatıyorum yine rüya kaldığı yerden devam ediyor.Allahım nasıl bir sıkıntıydı içimdeki anlatamam.

İnşallah normal hayatımda öyle sıkıntılar yaşamam

Hayır olsun inşallah

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Kızlar nerden başlasam bilemedim :acep: Dün gece gördüğüm rüyamı paylaşmak istiyorum.Uzun zamandır bukadar uzun ve karışık bir rüya görmemiştim.

Güya kaybolmuşum gidiyorum gidiyorum istediğim yere ulaşamıyorum.Acaip sıkıntı içindeyim.Bir bakıyorum deniz ve bisürü yunus balığı.Dalıp dalıp çıkıyorlar.Nasıl oluyorsa birden denizin içinde yürümeye başlıyorum.Yürüyorum yürüyorum ama dediğim gibi heryer yunus balığı.Bir bakıyorum karşıdan köpek balığı geliyor.Korkuyorum ama yanından geçiyorum yinede.Sonra o korku bana yetmiş olacakki :hihi: kendimi karaya atıyorum ve heryer bembeyaz kar.Yürüyorum yürüyorum garaj denilen bir yere ulaşıyorum sonunda.Otobüs saatlerini soruyorum.Bana yardımcı olmaya çalışıyorlar ama istediğim zamanda otobüsün olmadığını öğreniyorum :D Ordan çıkıyorum ben yine karışık karışık yerlere giriyorum,çıkıyorum ve uyanıyorum.Sona ermişti sanırım ama orasını hatırlayamıyorum :acep:

Nasıl olduysa gece uyanıyorum oğlumu dolaşıyorum,üstünü örtüyorum yatıyorum yine rüya kaldığı yerden devam ediyor.Allahım nasıl bir sıkıntıydı içimdeki anlatamam.

Hayır olsun inşallah

Paremmm ablamın yorması gerek ama demeden edemedim hayır olsun inşallah rüyan çok güzel.. Deniz her zaman için ilimle yorumlanır.. Ki sen içinde yüzmüş ve yürümüşsün maşallah
Otobüs yolculuğa delalettir..
Balık ve özellik yunus balığı kısmet diyorum şeker paremm maşallah
Hayır olsun hoş olsun peygamberin gördüğü düş olsun

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Paremmm ablamın yorması gerek ama demeden edemedim hayır olsun inşallah rüyan çok güzel.. Deniz her zaman için ilimle yorumlanır.. Ki sen içinde yüzmüş ve yürümüşsün maşallah
Otobüs yolculuğa delalettir..
Balık ve özellik yunus balığı kısmet diyorum şeker paremm maşallah
Hayır olsun hoş olsun peygamberin gördüğü düş olsun

Çok garipti canım.O yunus balıklarının içinde yürümek onları görmek.Okadar çoklardı ki anlatamam.

Güzel yorumun için teşekkürler elifim

İnşallah hayır olur

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422

Çok garipti canım.O yunus balıklarının içinde yürümek onları görmek.Okadar çoklardı ki anlatamam.

Güzel yorumun için teşekkürler elifim

İnşallah hayır olur

Hayır olur inşallah şeker parem çünkü genel de nasıl yorumlanırsa öyle de olurmuş eski büyükler hep öyle derlermiş :huhuu:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

Hayır olsun inşallah

Canım benim gördüğün rüyayı Rabbim hayırlara çıkarsın sen çok sıkıntılı diyorsun ama gördüğün rüya çok güzel canım benim
Rüyada yunus balığı görmek bekarlar için hayırlı bir evliliğe evli olan kişiler için evliğinizin daha güçlü bir bağla birleştiğine işarettir sen yanında yunus balıklarının olduğunu söylüyorsun birden çok yunus balığı görmen hayırlı adımlar ve kararlar alıcağına ve iyi sonuçlanacağına işarettir yanında köpek birtane köpek balığı görmüşsün rüyada köpek balığı görmek kötü bir haber alıcağına işarettir:uzgun:Hayrolsun.Denizde yürüdüğünü görmekse bir sırrın açığa çıkmasına yorumlanır genelde canım benim Rüyanda heryerin bembeyaz kar olduğunu görmüşsün sonra bu gördüğün kar içinde bulunduğun sıkıntılar varsa bunlardan üstün bir şekilde atlatacağına işarettir canım daha sonra uyandığını ve yattıkdan sonra rüyanın yine kaldığı yerden devam ettiğini söylüyorsun bu genelde gördüğün rüyanın etkisinde çok kalındığında olur ki sende oldukca gördüğün rüyanın etkisinde kalmışsin bitanem allah hayırlara vesile etsin inşallah canımcım:utan::utan::utan:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Canım benim gördüğün rüyayı Rabbim hayırlara çıkarsın sen çok sıkıntılı diyorsun ama gördüğün rüya çok güzel canım benim
Rüyada yunus balığı görmek bekarlar için hayırlı bir evliliğe evli olan kişiler için evliğinizin daha güçlü bir bağla birleştiğine işarettir sen yanında yunus balıklarının olduğunu söylüyorsun birden çok yunus balığı görmen hayırlı adımlar ve kararlar alıcağına ve iyi sonuçlanacağına işarettir yanında köpek birtane köpek balığı görmüşsün rüyada köpek balığı görmek kötü bir haber alıcağına işarettir:uzgun:Hayrolsun.Denizde yürüdüğünü görmekse bir sırrın açığa çıkmasına yorumlanır genelde canım benim Rüyanda heryerin bembeyaz kar olduğunu görmüşsün sonra bu gördüğün kar içinde bulunduğun sıkıntılar varsa bunlardan üstün bir şekilde atlatacağına işarettir canım daha sonra uyandığını ve yattıkdan sonra rüyanın yine kaldığı yerden devam ettiğini söylüyorsun bu genelde gördüğün rüyanın etkisinde çok kalındığında olur ki sende oldukca gördüğün rüyanın etkisinde kalmışsin bitanem allah hayırlara vesile etsin inşallah canımcım:utan::utan::utan:

Çok teşekkürler canım Eşimle gerçekten her geçen gün daha fazla bağlanıyoruz birbirimize.Bunu beni çok mutlu ediyor.İnşallah kırış kırış nine dede olsakta sevgimiz saygımız hep aynı kalır

Okadar yunusun içinde köpek balığına pek takılmıyorum ben :hihi:

Bir sırrım ortaya çıkacak demek :acep: Sırrım olmaz pek benim ama:utan:

Bu ara gerçekten sıkıntı içindeyim.Bir karar verdim biliyorsun sende azçok.Ömür boyu olmasa bile yaşadığım hayat bambaşka olacak,değişecek.Allahtan hep hayırlısını istedim ve bu karara vardım.İnşallah dediğin gibi sıkıntılarımdan üstün bir şekilde kurtulurum.

Bu konu harika oldu.Ne iyi ettinde açtın bu konuyu sılam

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
İnşallah bitanem eşinle birlikde kırış kırış nine dede olasaya kadar sevginiz saygınız ve bağlığınız baki kalır bitanem Elimden dilimden geldiğince yorumlamaya çalıştım bitanem:huhuu::huhuu::huhuu:

Evet bencede çok güzel oldu böyle bir konu ben rüyalara kafayı çok takarım çok rüya gördüğümden dolayıdır herhalde oyüzden sürekli tabir kitapları okurum bu yüzden biraz bilgim vardır rüya yorumları hakkında çok okumakdan ileri geliyordur herhalde böyle bir konuda negüzel gördüklerimizi bilmediklerimizi birbiimizle paylaşmış olucaz ve bu paylaşım eminim hepimizi çok mutlu edicekdir:huhuu::huhuu::utan::utan::utan:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Az önce yazmayı unuttum kızlar sizlerinde beklerim tabi rüyalarınızı paylaşmanızı :dance::dance::dance::dance::dance:sevgi dayanışma paylaştıkca çoğalır değilmi ama:ask::ask::ask::ask::ask:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
sekerparem sen ruyayi gorurken baya gerilmissin ama ruyan kopek baligi kismi haric cok hosuma gitti ki o kopek baliginin da yanindan gecip gitmissin demek ki o s1kintinin yanindan da ayni sekilde gecip gidiceksin
bende denizi ilim olarak biliyorum sen resmen deryada yunuslarla yurumussun darisi benim basima :D

hayir olur insallah bitanem ruyan malum bugunler de verdigin kararlarin neticesi de ruyanda veriliyor olabilir:utan:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
sekerparem sen ruyayi gorurken baya gerilmissin ama ruyan kopek baligi kismi haric cok hosuma gitti ki o kopek baliginin da yanindan gecip gitmissin demek ki o s1kintinin yanindan da ayni sekilde gecip gidiceksin
bende denizi ilim olarak biliyorum sen resmen deryada yunuslarla yurumussun darisi benim basima :D

hayir olur insallah bitanem ruyan malum bugunler de verdigin kararlarin neticesi de ruyanda veriliyor olabilir:utan:

Buda harika bir yorum :eek: İnşallah sanada nasip olur Aslım ne diyim :hihi:

Teşekkürler canım.İnan kalbimden içimde geçen çok şey var.Hayatımın ne denli değişeceğini az çok biliyorsunuz.İnşallah hakkımızda hayırlı olan budur Çok teşekkürler güzel yorumlarınız ve destekleriniz için

Hadi hanımlar sizlerde paylaşın rüyalarınızı :utan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar