Rüyalarınız Hayrola!Hanımlar Anlatın Yorumlayalım

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
yahu kuzum oyle diyon da eglenceli oluyo bea :kptmya: ruyalarim ayrica ingilizce arapca turkce olmak uzere 3 dilde gerceklesiyo zenci doktorlar falan dedigim kadar yok mu sekerparem :kptmya::kahkaha:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
yahu kuzum oyle diyon da eglenceli oluyo bea :kptmya: ruyalarim ayrica ingilizce arapca turkce olmak uzere 3 dilde gerceklesiyo zenci doktorlar falan dedigim kadar yok mu sekerparem :kptmya::kahkaha:

Anam anam senin rüya benimkini falan aşmış :hihi: Ayy ... Neolur bugece rüya görürsen yarın bizlerle paylaş.Çok merak ettim :hihi:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ayyy Aslımmm okurken çatladım gülmekden demek rüyalarında zenci arapca ingilizce karışık rüyalar görüyorsun öylemi:kptmya::kptmya:
olsun bidenem anlat sen yorumlarız bizde en komik yanından:kopkop

Emosum teşekkür ederim canım beklerim tabii mutlu oluruz rüyanı bizlerle paylaşınca

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Ayyy Aslımmm okurken çatladım gülmekden demek rüyalarında zenci arapca ingilizce karışık rüyalar görüyorsun öylemi:kptmya::kptmya:
olsun bidenem anlat sen yorumlarız bizde en komik yanından:kopkop

oyle ablam ya napim acikta kalinca ustum zenciler de oluyo araplar da ingilizlerde uluslararasi ruya benimkiler :kptmya:

tamam ablacim ben gordukce gelir anlatirim sizde gulersiniz bol bol :D ayni sekil yorumlarsiniz :kptmya:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Valla canım Anneciğinin dediği doğru ozaman demekki toto çok açıkda kalıt-yor uluslararası gördüğüne göre rüyalarını:cokkomik::cokkomik:
Tamam canım sen anlat bizde yorumlarız:cokkomik::cokkomik::cokkomik:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
SIlacım dün bilerek girmedim buraya :hihi:

Dün gece survivore katılmışım.Daha doğrusu kameraman olarak.Mustafa Topaloğlunu çok iyi hatırlıyorum yanında başkalarıda vardı.Yine deniz ve teknenin içinde bunlar var.Bildiğin tekne ya :hihi: Önlerinde bir tabak var ve açlıklarından bahsediyorlar.Ayy Allahım çok garipti.Neyse onu geçelim :D

Bu gecede eşim bana trip atıyordu rüyamda.Nişanlışmışız.İşten çıkmışım babamla gidiyorum.Eşimi görüyorum dediğim gibi kızmış bana.Birden karanlık oluyor hava gece olmuş yani.Karşımıza çıkıyor.Bana çiçek almış :hihi: (Geçen gün çiçek alıp gelmişti.Onun etkisinde kalmış olabilirim) Daha sonra karman çorman birdünya rüya gördüm ama hatırlamıyorum.Eşimin trip atma nedenide kıskançlıktı sayi :uzgun:

Sabah uyanınca eşime rüyamda bana trip atıyordun dedim gülüştük,azcık keyif yaptık,kahvaltı yaptık ve işe geldim :hihi:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
sılammm ben bu gece bi rüya gördüm canım

şıncık biz eşimle kara kara düşünüyormuşuz acaba bunu alsak ödeye bilirmiyiz diye alıcağımız şey cok yüksek meblada birsey ne alıcagımızı görmüyorum ama baya bi düsündükden sonra rüyamda diyormuşum ben 4 kişinin maaşı giriyor eve dahada ödeyemezsek yuh bize diye ama icimde sıkıntıda bi yandan oluyor.

böylelikle uyandım sılam uyandıgımdada icim daralmış bi şekilde uyandım

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
SIlacım dün bilerek girmedim buraya :hihi:

Dün gece survivore katılmışım.Daha doğrusu kameraman olarak.Mustafa Topaloğlunu çok iyi hatırlıyorum yanında başkalarıda vardı.Yine deniz ve teknenin içinde bunlar var.Bildiğin tekne ya :hihi: Önlerinde bir tabak var ve açlıklarından bahsediyorlar.Ayy Allahım çok garipti.Neyse onu geçelim :D

Canım benim bu rüyanda herhalde birazcık toto açıkda kalmış yada benim gibi Mustafa Topaloğlunun o yarışmada ne işi var diyip adama çok kızmışsın ki rüyana girmiş:kptmya:

Bu gecede eşim bana trip atıyordu rüyamda.Nişanlışmışız.İşten çıkmışım babamla gidiyorum.Eşimi görüyorum dediğim gibi kızmış bana.Birden karanlık oluyor hava gece olmuş yani.Karşımıza çıkıyor.Bana çiçek almış :hihi: (Geçen gün çiçek alıp gelmişti.Onun etkisinde kalmış olabilirim) Daha sonra karman çorman birdünya rüya gördüm ama hatırlamıyorum.Eşimin trip atma nedenide kıskançlıktı sayi :uzgun:

Sabah uyanınca eşime rüyamda bana trip atıyordun dedim gülüştük,azcık keyif yaptık,kahvaltı yaptık ve işe geldim :hihi:

Gelelimmmm bu rüyanın yorumunaaa
Rüyada nişanlı olduğunu görmek neşeli güzel bir haber alacağına işarettir canım eğer nişanlının yüzü asık ve kızgınsa da üzgün bir haber alıcağına işarettir sonra birden karanlık olduğunu söylüyorsun Eger karanlıktan korktugunu veya karanlik bir yerde bulundugunu gördüysen, girismis oldugun bir iste basarili olamayacaksın demektir. Karanlik odaya ışık vurdugunu gördüysen, birçok sorunun üstesinden geleceginiz anlamındadır canım Rüyada çiçek almak Rüyada çiçek görmek güzel ve sana şans getirecek bir haber demektir. Kadınlar için hamileliliği işaret eder.Eğer bir demet çiçekalıyorsan uzak ve zengin bir akrabanızdan size miras kalacağına işarettir canımcım

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Hımmm ... YOk canım karanlıktan korkmadım hiç.Karanlık derken hani dışarıda gece gezersinya o şekilde karanlıktı ve eşim bana iki adet çiçek verdi.İkiside birbirinden farklıydı :sok Hamilelkmi dedin :iyyyy: Allah korusun canım.Daha düşünmüyoruz 2ciyi kaaac

Nişanlımın yüzü asık değildi ama trip atıyordu işte.Sonunda gitti çiçek getirdi bana :cokkomik:

Eee... Mustafa topaloğlunu yorumlamadın :hihi: Çok ilginç rüyalar görüyprum buara

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
sılammm ben bu gece bi rüya gördüm canım

şıncık biz eşimle kara kara düşünüyormuşuz acaba bunu alsak ödeye bilirmiyiz diye alıcağımız şey cok yüksek meblada birsey ne alıcagımızı görmüyorum ama baya bi düsündükden sonra rüyamda diyormuşum ben 4 kişinin maaşı giriyor eve dahada ödeyemezsek yuh bize diye ama icimde sıkıntıda bi yandan oluyor.

böylelikle uyandım sılam uyandıgımdada icim daralmış bi şekilde uyandım

Canım eğer kendin evine birşeyler aldığını sürekli düşünüyorsan bu rüya bilinç altı rüyası olabilir öncelikle bunu söylemek istedim Zileycim şimdi rüyanı yorumlamaya çalışıcam55:

Kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmek dostlarla ilişkilerin iyileşmesine ya da kötüleşmesine işarettir. Borcunuzu ödediğinizi veya ödemeyi düşündüğünüzü görmek ayrılıkların sona ereceğine yorulur. Fakir birisinin dertlerine çare bulmaya ve zor durumdaki insanlara yardım edeceğinize işarettir. Borç vermek maddi imkanların dar olduğu sırada bir aşk yaşamak anlamına gelir.

Rüyasında maaş aldığını görmek, elden büyük miktarda para çıkacağına ancak bu paranın çok daha fazlasının elde edileceğine yorumlanır Bitanem55:rüyanda birde içinde sıkıntılı olduğunu söylüyorsun Kendini sıkıntılı görmek geçim darlığına, bir şeyden korkmaya; Sıkıntıdan şikayetçi olduğunu görmek arzu ettiği şeye kavuşmaya işarettir canımcım Rabbim gördüğün rüyanın hayırlara vesile olmasını nasip eylesin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar