Rüyalarınız Hayrola!Hanımlar Anlatın Yorumlayalım

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Hımmm ... YOk canım karanlıktan korkmadım hiç.Karanlık derken hani dışarıda gece gezersinya o şekilde karanlıktı ve eşim bana iki adet çiçek verdi.İkiside birbirinden farklıydı :sok Hamilelkmi dedin :iyyyy: Allah korusun canım.Daha düşünmüyoruz 2ciyi kaaac

Nişanlımın yüzü asık değildi ama trip atıyordu işte.Sonunda gitti çiçek getirdi bana :cokkomik:

Eee... Mustafa topaloğlunu yorumlamadın :hihi: Çok ilginç rüyalar görüyprum buara

Valla canım benim hamileliği ben değil gördüğün rüyanın yorumu diyor :cokkomik:

Mustafa topaloğlunuda yorumladım senin yazdığın mesaja bak senin mesaj renginde olduğundan farketmedin herhalde :kptmya:komikcik yorumladm onu:cokkomik:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
Borcunuzu ödediğinizi veya ödemeyi düşündüğünüzü görmek ayrılıkların sona ereceğine yorulur.

ah canımcım aileme kavuşsam artık yaaa 5 senedir küsler benimle ahhh ahhh

sılam cook teşekkür ederim canımcım :utan:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ayyyy canım benim kıyamam sana ben yaa inşallah bitanem inşallah biran önce kavuşursun ailene Neden küssünüz ailenle canım 5yıl kolay değil anlıyorum seni canım gurbette olmak çok zor hele aile hasreti ondan da zor bende gurbetteyim ve seni çok iyi anlıyorum bitanem Rabbim biran önce kavuşmanızı nasip eder canım

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
kacarak evlendiğim icin sılam uzun hikaye biraz geniş zamanımda uzun uzun anlatırım burdada

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
hayırlı günler hayırlı cumalar..
hayıra çıksın inşallah diyelim ..
rüyamda şu an hala var lan muhabbet kuşlarımızı görüyorum fakat kafesden kaçmışlar bomboş:sokdemiri eğmişler o detayı bile gördüm:)etrafa bakıyorum ikisinide görüyorum odada ...nedir sılacım ...ilk anneme anlattım hep öyle yaparım güzel yordu ...

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım öncelikle Rabbim gördüğün rüyayı hayra yorsun:ask:

Rüyanda gördüğün muhabbet kuşunun anlamı sevdiğin birinin zor durumda kendine bir çıkış arıyor ama bulamıyor ona yardımı olucak bazı şeyleri ona sağlıyacaksın durumunun bir nebze düzlmesi seni mutlu edicek
demir görmekde güç kuvvet mal ve mülke işarettir canım demirin eğildiğini görüm diyorsun buda sevdiğin bir kişiye darılacağına yorumlanır canım
Rabbim hayırlara vesile kılsın Emosum:huhuu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Ellerine sağlık sılam bende geldim :acep:

Bende dün akşam rüyamda muratı gördüm at vardı birde birisi bana sürekli at murat diyip durdu ama ne yazıkki ağzımın payını aldım buğun 5 dakikada düzenim piskolojim bozuldu ne yazıkki :mendil:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Ablam ben de rüyamı seninle paylaşmak istiyorum zira çok tuhaf bir rüyaydı hala aklıma geliyor :dusun:
İkindi vakti yatmıştım bir ara 10 dk hayal gerçek arası bir bebeği emzirmem mi gerekiyormuş emzirmiş miyim öyle bir şey gördüm uyandım..
Neyse gece rüyamda hiç bilmediğim bir ev ama güzel mobilyaları olduğunu hatırlıyorum.. Benim evimmiş, televizyon görüyorum.. Güya diğer odada beşiğinde bebeğim yatıyormuş öyleymiş..Kiminle konuştuğumu hatırlamıyorum ama o kişiye diyorum ki televizyondan uzak tutuyorum bebeğimi radyasyondan etkilenmesin diye diyorum.. ( ne alaka anlamadım )
Sonra bir an da dışarı da oluyorum bir taraf sahilmiş deniz kenarı,denizi hayal meyal hatırlıyorum.. Sahil de taşlar olduğunu görüyorum.. Önümde bir adam oluyor.. Ama tanımadığım biri zaten yüzünü de hatırlamıyorum, tek dikkatimi çeken şey adamın uzun bir paltosu var ve omuzlarına kadar siyah saçları, siyah saçların arasında beyaz saçları var.. Adam sanki o an da orada yemek yiyor daha sonra arabaya binmiş gibi oturuyor ama ablam adam boşlukta oturuyor ve benden yüksekte.. Şöyle diyeyim adamla konuşurken adamın dizleri başımın hizasında, yüksekte yani adam.. Oturur vaziyette.. Adama diyorum ki ''ben de geleyim mi''
o da diyor ki ;''daha sonra geleceksin''
Sonra bir an da babamla annemin bulunduğu arabada oluyorum, sonra onları dışarıdan görür gibi oluyorum, yan şeritte olmalarına rağmen önlerinde ki bir arabaya çarpıyorlar ve arabanın arka camının bir kısmı kırılıyor.. İçinden iki tane kadın iniyor fakat kadınlar böyle kavgacı tipler.. Sinirleniyor bir tanesi arkada ki camın diğer tarafını da kırıyor.. Sonra bebeğim geliyor aklıma onu alıp gezdireyim biraz diyorum ..
Uyandım sonra böyle ablam işte :dusun:
Hayır olsun inşallah

_ozibuuu_

Daimi Üye
Tepki
265
deniz güzel derler elifim ( bulanık olamdığı müddetçe ) bebeğin cinsiyetini bilmiyorum o meleklere rızık kısmet derler erkekse dahada hayırlı tabi...

aneni babanı görmen uzakta olduğundan özlediğinden kaza yaptıklarını falan görmen mesela uzaklığın verdiği ve özlemenin verdiği bir korku bence yani bilinç altı rabbim hayırlara getirsin ....

_ozibuuu_

Daimi Üye
Tepki
265
kızlar bende deli gibi kurabiye yiyordum büyük büyük yapılmış borcamın içinde yarısı kakaolu yarısı beyaz ... içlerinde bir kaç tanesi küçücüktü diğerleri kocaman ve bir borcamı kendim bitirdim inanılmaz lezzet aldım bu neydi sizce yaaa :( :)

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
deniz güzel derler elifim ( bulanık olamdığı müddetçe ) bebeğin cinsiyetini bilmiyorum o meleklere rızık kısmet derler erkekse dahada hayırlı tabi...

aneni babanı görmen uzakta olduğundan özlediğinden kaza yaptıklarını falan görmen mesela uzaklığın verdiği ve özlemenin verdiği bir korku bence yani bilinç altı rabbim hayırlara getirsin ....

Çocuğun cinsiyetini bilmiyorum kuzum yaa görmedim daha doğrusu bebeği :dusun: Beni en çok düşündüren o gördüğüm adamdı, anneme anlattım çok güzel kızım sadece bunu diyorum dedi hayır olsun inşallah

kızlar bende deli gibi kurabiye yiyordum büyük büyük yapılmış borcamın içinde yarısı kakaolu yarısı beyaz ... içlerinde bir kaç tanesi küçücüktü diğerleri kocaman ve bir borcamı kendim bitirdim inanılmaz lezzet aldım bu neydi sizce yaaa :( :)

hayır olsun inşallah özlemim :ask: Benim de bildiğim rüyada tatlı bir şey yemek güzel müjdeli haber almaya diye biliyorum hayırlara vesile olsun inşallah

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ablam ben de rüyamı seninle paylaşmak istiyorum zira çok tuhaf bir rüyaydı hala aklıma geliyor :dusun:
İkindi vakti yatmıştım bir ara 10 dk hayal gerçek arası bir bebeği emzirmem mi gerekiyormuş emzirmiş miyim öyle bir şey gördüm uyandım..
Neyse gece rüyamda hiç bilmediğim bir ev ama güzel mobilyaları olduğunu hatırlıyorum.. Benim evimmiş, televizyon görüyorum.. Güya diğer odada beşiğinde bebeğim yatıyormuş öyleymiş..Kiminle konuştuğumu hatırlamıyorum ama o kişiye diyorum ki televizyondan uzak tutuyorum bebeğimi radyasyondan etkilenmesin diye diyorum.. ( ne alaka anlamadım )
Sonra bir an da dışarı da oluyorum bir taraf sahilmiş deniz kenarı,denizi hayal meyal hatırlıyorum.. Sahil de taşlar olduğunu görüyorum.. Önümde bir adam oluyor.. Ama tanımadığım biri zaten yüzünü de hatırlamıyorum, tek dikkatimi çeken şey adamın uzun bir paltosu var ve omuzlarına kadar siyah saçları, siyah saçların arasında beyaz saçları var.. Adam sanki o an da orada yemek yiyor daha sonra arabaya binmiş gibi oturuyor ama ablam adam boşlukta oturuyor ve benden yüksekte.. Şöyle diyeyim adamla konuşurken adamın dizleri başımın hizasında, yüksekte yani adam.. Oturur vaziyette.. Adama diyorum ki ''ben de geleyim mi''
o da diyor ki ;''daha sonra geleceksin''
Sonra bir an da babamla annemin bulunduğu arabada oluyorum, sonra onları dışarıdan görür gibi oluyorum, yan şeritte olmalarına rağmen önlerinde ki bir arabaya çarpıyorlar ve arabanın arka camının bir kısmı kırılıyor.. İçinden iki tane kadın iniyor fakat kadınlar böyle kavgacı tipler.. Sinirleniyor bir tanesi arkada ki camın diğer tarafını da kırıyor.. Sonra bebeğim geliyor aklıma onu alıp gezdireyim biraz diyorum ..
Uyandım sonra böyle ablam işte :dusun:
Hayır olsun inşallah

Canım kusuruma bakma yorumunu geç yazıyorum çocuğum hastaydı bir süre gelemedim siteye sonrada unuttum buraya yazdığın rüyayı yeni aklıma geldi ve hemen geldim Rabbim gördüğün rüyayı hayırlara vesile kılsın canım

Rüyanda önce bir çocuğu emzirdiğini gördüğünü yazmışsın
Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirirse yahut çocuktan emerse o kimseye şiddet erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarmasına yorumlanır.

rüyanda bir erkek gördüğünü ve saçlarının siyah olduğunu ve aralarında beyaz olduğunu gördüğünü yazmışsın
Saçı ve sakalı siyah beyaz karışıkk olan bir erkegi görmek, eger bu kisi iri yarı biriyse, gelecek olan hayır ve bereket de o derecede büyük olur. Rüya sahibinin maksadina ulasacagina işaret eder canım erkeğin havada oturduğunu görmek yüksek mertebeye erişeceğine yorumlanır ve bu rüyayı deniz kenarında görmüş olman da çok güzel canım deniz enginliğe ve ferahlığa yorumlanır ayrıca rüyanda ayrıca anne ve babanın kaza yaptığını görmüşsün eğer gurbetteysen canım bu bilinç altı bir rüya olabilir bu banada çok olur canım ama rüyada kaza yapmış bir araba görmekde büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır canım ama sen kaza yaptıklarını görmüşsün bu yine bir mevkiye yorumlanıyor gördüğün rüya çok güzel canım inşallah bu gördüğün rüya haberci bir rüyadır ve gördüklerin hayırlara vesile olur ve gerçekleşir çok güzel bir rüyaydı bizlerle paylaştığın için teşekkürler canım:ask:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
ben bu aralar rüyalarla boğuşuyorum resmen. gece rüyamda yanımda 12-13 yaşlarındasarışın bir erkek çocuğu varonunla birlikte kocaman bir parka giriyoruz park dinlenme parkları gibi bi yer ama çok değişik, yuvarlak bi yer yanımdakiçocukla birlikte koşuyoruz sürekli koştuğumuz yolda hep yokuş ddiğim gibi yuvarlak hep döne döne koşuyoruz ve koştuğumuz yolların hepsinde birbirine bağlı iplerdeçamaşırlar asılı labirentgibi girdiğimiz yerden çıkmaya çalıştık ama çıkışkapısına yaklaşırken uyandım

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Sılacım canım ben az bişey gördüm üstümde çok güzel tonda yeşil bir elbise vardı sırtı v şeklinde şık bişey aynada bakıyorum aa bana yeşil yakışıyormuş diyorum elbiseyi inceliyorum okypete açtığı konudan mı etkilendim ne :hihi: (yeşil rengi normalde kullanmam) yeşil renk iyidir herhalde dimi kötü birşeyse söyleme es geç :D

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
hayra çıksın Nk yeşil rüyada hayra yoruluyor bildiğim kadariylen iştişarede hep beyaz ve yeşil renk görülürse hayr çıkıyor o iş:gulegule:neyse bende sılacım rüyamda bu hayra çıksın inş,deniz gibi bir yer ama rengi tuhaf otlar yosunlar falan var ama pis bulanık değil herkes koşarak geçiyor bu sudan banada geçmem söyleniyor ben diyorum geçemem birde suyun içinde hayvanlar var köpek falan hayır diyorum sonra dümdüz bir asfalt peydah oluyor suyun yanında ordan geçiyorum:tskler:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
kızlar hepinizin rüyaları hayra çıksın inş.....
Bende çok karışık rüyalar görüyorum kalkıncada pek hatırlamıyorum.
Ama bugün burak özçivitle çok romantik bir dans ettik bana ilanı aşkı falan ediyordu....
Aman kocam duymasın ne alakaysa...:cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar