Rüyalarınız Hayrola!Hanımlar Anlatın Yorumlayalım

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Canım kusuruma bakma yorumunu geç yazıyorum çocuğum hastaydı bir süre gelemedim siteye sonrada unuttum buraya yazdığın rüyayı yeni aklıma geldi ve hemen geldim Rabbim gördüğün rüyayı hayırlara vesile kılsın canım

Rüyanda önce bir çocuğu emzirdiğini gördüğünü yazmışsın
Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirirse yahut çocuktan emerse o kimseye şiddet erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarmasına yorumlanır.

rüyanda bir erkek gördüğünü ve saçlarının siyah olduğunu ve aralarında beyaz olduğunu gördüğünü yazmışsın
Saçı ve sakalı siyah beyaz karışıkk olan bir erkegi görmek, eger bu kisi iri yarı biriyse, gelecek olan hayır ve bereket de o derecede büyük olur. Rüya sahibinin maksadina ulasacagina işaret eder canım erkeğin havada oturduğunu görmek yüksek mertebeye erişeceğine yorumlanır ve bu rüyayı deniz kenarında görmüş olman da çok güzel canım deniz enginliğe ve ferahlığa yorumlanır ayrıca rüyanda ayrıca anne ve babanın kaza yaptığını görmüşsün eğer gurbetteysen canım bu bilinç altı bir rüya olabilir bu banada çok olur canım ama rüyada kaza yapmış bir araba görmekde büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır canım ama sen kaza yaptıklarını görmüşsün bu yine bir mevkiye yorumlanıyor gördüğün rüya çok güzel canım inşallah bu gördüğün rüya haberci bir rüyadır ve gördüklerin hayırlara vesile olur ve gerçekleşir çok güzel bir rüyaydı bizlerle paylaştığın için teşekkürler canım:ask:

diline yüreğine kalbine sağlık ablam :ask: evet rüyalarım çıkmaya başladı ablam :dusun:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ben bu aralar rüyalarla boğuşuyorum resmen. gece rüyamda yanımda 12-13 yaşlarındasarışın bir erkek çocuğu varonunla birlikte kocaman bir parka giriyoruz park dinlenme parkları gibi bi yer ama çok değişik, yuvarlak bi yer yanımdakiçocukla birlikte koşuyoruz sürekli koştuğumuz yolda hep yokuş ddiğim gibi yuvarlak hep döne döne koşuyoruz ve koştuğumuz yolların hepsinde birbirine bağlı iplerdeçamaşırlar asılı labirentgibi girdiğimiz yerden çıkmaya çalıştık ama çıkışkapısına yaklaşırken uyandım

Canım sen hamileydin değilmi genelde hamiş bayanlar bu tarz rüyaları çok görür :huhuu:ama yinede şukadarını söyleyim canım rüyada erkek çocuk görmek çok iyidir bekarsa evliliğe evliyse hamile kalacağına işarettir canım:huhuu:rabbim gördüğün rüyaları hayırlara çıkmasını nasip eylesin canım

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Sılacım canım ben az bişey gördüm üstümde çok güzel tonda yeşil bir elbise vardı sırtı v şeklinde şık bişey aynada bakıyorum aa bana yeşil yakışıyormuş diyorum elbiseyi inceliyorum okypete açtığı konudan mı etkilendim ne :hihi: (yeşil rengi normalde kullanmam) yeşil renk iyidir herhalde dimi kötü birşeyse söyleme es geç :D

Canım Rabbim gördüğün rüyayı hayırlara çıkmasını vesile eylesin

Rüyada yeşil elbise giyineyen bir kişi yeşil rengin uyum, ahenk, varlık bilgisini açış olurluğunda, ahlak ve insanın evrenseller içkinliğindeki kendinde açılan varlık bilgisiyle alakadar olan irfan bilgisine yorumlanır Nkcım

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
hayra çıksın Nk yeşil rüyada hayra yoruluyor bildiğim kadariylen iştişarede hep beyaz ve yeşil renk görülürse hayr çıkıyor o iş:gulegule:neyse bende sılacım rüyamda bu hayra çıksın inş,deniz gibi bir yer ama rengi tuhaf otlar yosunlar falan var ama pis bulanık değil herkes koşarak geçiyor bu sudan banada geçmem söyleniyor ben diyorum geçemem birde suyun içinde hayvanlar var köpek falan hayır diyorum sonra dümdüz bir asfalt peydah oluyor suyun yanında ordan geçiyorum:tskler:

Canım Rabbim gördüğün rüyayı hayırlara çıkmasını vasib eylesin

Öncelikle Rüyada deniz görmek beklenenlerin gerçekleşmesine ve hoşnutluklara işaret eder.Denizin üzerinde suya batmadan durmak devletten gelecek bir iyiliğe,yorumlanır
Rüyada köpek, sadakatle yorumlanır canım birde asvalt yani yol gördüğünü söylüyorsun buda kisa zamanda bir yere gitmenize ve buyerde mutlu olmanıza işarettir canım

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
kızlar hepinizin rüyaları hayra çıksın inş.....
Bende çok karışık rüyalar görüyorum kalkıncada pek hatırlamıyorum.
Ama bugün burak özçivitle çok romantik bir dans ettik bana ilanı aşkı falan ediyordu....
Aman kocam duymasın ne alakaysa...:cokkomik:

:kptmya::kptmya::kptmya:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
tobe değişik bir rüyaymış gerçekten :sok sılam yorumladımı kaçırdım bakayım :durbun: burak özçivit ne alaka valla enişte duymasın hani yolda falan görse sen ne arıyon benim karımın rüyasında diye başlar :miyagi:

Sağol Sılam teşekkür ederim

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
Canım Rabbim gördüğün rüyayı hayırlara çıkmasını vasib eylesin

Öncelikle Rüyada deniz görmek beklenenlerin gerçekleşmesine ve hoşnutluklara işaret eder.Denizin üzerinde suya batmadan durmak devletten gelecek bir iyiliğe,yorumlanır
Rüyada köpek, sadakatle yorumlanır canım birde asvalt yani yol gördüğünü söylüyorsun buda kisa zamanda bir yere gitmenize ve buyerde mutlu olmanıza işarettir canım

teşekkürler canım

BeteRBöcek

Aktif Üye
Tepki
127
Geçen gece bende bi rüya gördüm ve hala etkisindeyim.
Önce kardeşimin kötü adamlarla birlikte olup bizden uzaklaştığını onunla konuşmaya çalıştığımı fakat bi türlü konuşamadığımı gördüm.
Ondan sonra yeni doğan fakat tecavüz edilerek öldürülen bi yığın bebek gördüm. Neydi neyin nesiydi anlamadım =(

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
Canım sen hamileydin değilmi genelde hamiş bayanlar bu tarz rüyaları çok görür :huhuu:ama yinede şukadarını söyleyim canım rüyada erkek çocuk görmek çok iyidir bekarsa evliliğe evliyse hamile kalacağına işarettir canım:huhuu:rabbim gördüğün rüyaları hayırlara çıkmasını nasip eylesin canım

aminn. evet hamileyim oğlummu olacak yoksa

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Geçen gece bende bi rüya gördüm ve hala etkisindeyim.
Önce kardeşimin kötü adamlarla birlikte olup bizden uzaklaştığını onunla konuşmaya çalıştığımı fakat bi türlü konuşamadığımı gördüm.
Ondan sonra yeni doğan fakat tecavüz edilerek öldürülen bi yığın bebek gördüm. Neydi neyin nesiydi anlamadım =(

Rabbim hayırlara çıkarsın canım gördüğün rüyayı ama eğer kusuruma bakmazsan canım bu rüyayı yorumlayamıycam :uzgun:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
dün geceki rüyam. çok yüksek bir apartman var asansörle en son kata çıkıyorum merdivenler çok karanlık bi kapıyı çalıyorum içeri giriyorum içeride loş ışık var, bir kadın bana bi elbise veriyor hemen giyinip aynaya bakıyorum elbise bordo yada siyahtı üzerindeminik minik kırmızı yeşil çiçekler vardı. sonrao elbise üzerimdeyken dışarıya bakıyorum aşağıdaki herşey minik görünüyor uzuun bir köprü var aşağıda nereye gittiği belli değil göremiyorum ama bi andakendimi o köprüde buluyorum sonra yine evdeyim. ALLAH HAYRA ÇIKARSIN.

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım Rabbim gördüğün rüyayı hayırlara çıkarsın

Rüyanda uzun katlı bir apartmanda asonsörle çıktığını söylüyorsun merdivenler çokdu diyorsun rüyada merdiven basamaklarını görmek, yücelmenin sebeplerine, dünya ve ahirete yönelmenin vesilelerine işaret eder sen asonsörle yukarı çıktığını görmüşsün buda geniş rızka, yükselmeye, büyümeye işarettir. Rüyasında asansör gören çok yakın birisinden maddi destek görür, rahata erer. Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. İş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız anlamını taşır. Asansörden inmek ise; başarısızlığın, üzüntünün, parasızlığın ve şanssızlığın işaretidir. Rüyada asansör ile yukarıya çıkmak : huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir Rüyada elbise görmekde yeni mal ile ta*bir edilir. Uzun ya da geniş elbise yeni görmek malda genişliğe delalet eder.rüyanda elbisenin rengi bordo üzeri kırmızı çiçekli olduğunu görmişsin buda eğlence, oyun, sohbet, sevdiklerinizle bir araya gelme arzunuzu simgeler.kadının rüyada kırmızı çiçek görmesi hamilelikde sevince işarettir canım :huhuu::huhuu::huhuu:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Ablaaaaammmm 3 gündür gördüğüm rüyaları yormanı öyle çok istiyorum ki ama şimdi dışarı çıkacağım geldiğimde hepiciğini anlatacağım inşallah sen de yorarsın :eek:ys:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Ablacım 2 gün önce bir rüya gördüm hayır olsun inşallah az-çok tahmin ediyorum ama Allah razı olsun senden senin yorumların beni çok mutlu ediyor o yüzden seninle paylaşmak istedim :ask:

Bir arabanın içindeyim arabayı süren onun yanında oturan ve yanımda oturanları tanımıyorum ama inanılmaz mutlular.. Bir an da hava kararıyor ve pırıl pırıl yıldızlar parlıyorlar.. Ve gittiğimiz yol mavi renkte oluyor böyle petrol mavisi diyorlar tam ondan.. Öyle bir yol ki ışıl ışıl , uyandım sonra. Bu rüyam böyle ablam

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Dün gece de rüyamda güya benim hafızlığımı yaptığım kursmuş fakat farklı bir mekan.. Birilerinden kaçıyor herkes bende kaçtım kapı dışına çıkıp duvar dibindeki çalıların arasına girdim , kuru dallardan oluşmuşlar.. üzerine aldım beni görmesinler diye.. Sonra bir bayan yanında köpeği sayesinde buldu beni, köpeğin yüzü çok sevimli.. Neyse içeri girdim, tüm hafızlar abdest filan alıyorlar .. Ders çalışacaklarmış .. Yengemi görüyorum yazmamın dışarı da kaldığını söylüyor .. Tekrar gidiyorum kuru dallardan oluşan çalıların üzerinden al yazmamı ve kalem alıyorum yeniden içeri giriyorum.. Böyle gördüm ablam hayır olsun inşallah

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
gece rüyamda çok tuhaf şeyler gördüm ...
rüyamda kendi annemlerin mahallesindeyiz ve ve sokagın ortasında bir tabut ve içinde kefen içinde bir kadın varmıs dayım babam falan var etrafında bende varım tuhaf seyler oluyo anlamadıgım...ve herkes birden böyle olmaması gerekiyo diyo ... kadının kafa kısmında kefenden dısarı oluk oluk kan akıyor ve herkes sesli bi şekilde aglamaya baslıyo bende aynı sekilde aglıyorum dikkatimi çeken tek şeyde annem yok hiç ortalıkta .. RABBİM hayra yorsun inş

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Hic unutmam bir kac ay önce yüzünü görmedigim genc bir bayani diri diri yokus asagida ir yere götürüyorlardi ben o ne dedigimde bana o ölmüs zaten onun yeri orasi demislerdi.
Bende ama kadin daha ölmeden neden gömüyorsunuz diyince bana birsey olmaz nasilsa ölücek yeri belli olsun ölünce orda kalsin diyorlardi.
Iki gün sonra bir komsumun beyninde tümör cikti kötü huylu dendi ve ikibucuk ay icerisinde vefat etti,ben o rüyami hic hatirlamadim,taki caminin morg bölümündeki yukustan asagi inene kadar.
:aglayan::aglayan::aglayan:

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
bu gece rüyamda kız kardeşim tarafından bir kaç yerimden vuruluyorum fakat kan gelmiyor ama tek vuruldum yeri hatırladığım sol kürek kemiği tarafımdandı vurulduktan sonra bakıyorum aynaya ve kurşun deliğini görüyorum fakat kan yok ama acı var ve ön tarafıma bakıyorum başka delik yok demekki diyorum kurşun çıkmamış içimde kalmış haberlerde seyrediyoruz yıllarca vücunda kurşunla yaşayanlar oluyo diye aklıma geliyor ve bende yaşarım diyorum çünkü rüyamda kaç vurulmama rağmen ölmüyorum hala yürümeye konuşmaya devam ediyorum yorumlarsanız sevinirim tşk:):findikim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar