Rüyalarınız Hayrola!Hanımlar Anlatın Yorumlayalım

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ben genelde her persembe gecesi Yasin okur rahmetli dedeme olmuslerime gonderirdim.Bu ramazanda sali gunu icimden gecirdim.Nasip olursa persembe gun okuyayim diye ama o gun geldiginde iftara cok misafirim gelicekti,okumaya firsatim olmadi.O gun gece ruyamda rahmetli dedem sokakta yuruyorduk,beni elimden tuttu ve ve bir kur'an kursuna girdik.Kucuk kucuk cocuklara kur'an ogretiliyordu.Babamda vardi orada.Beni bir Kur'anin basina goturdu ve parmagiyla 1 sira kur'an takip etti.Bana kur'an ogretiyordu.

O gun sabah kalkinca ilk isim Kur'an okumak oldu.Etkisinde en cok kaldigim ruya buydu.Ben dedemi hic gormezsem ayda 3 gorurum ruyamda.Anneme anlattigimda o senden okumani bekliyor diyor.Ama sizden bekliyorum yorumunuzu.

Canım gördüğün rüya okadar güzel ki ben bu rüyaya yorum yapmıycam anneciğin çok güzel söylemiş kötü hiç birşey yok gördüğün rüyada herkes böyle güzel rüyalar görse keşke Rabbim hayırlara vesile eylesin gördüğün rüyanı ve Dedeciğinin mekanı cennet olsun çok şanslı bir dede senin gibi bir torunu olduğu için Rabbim hepimize öldükden sonra arkamızdan Kuran-ı Kerim okuyan evlatlar nasip eylesin

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bende 2 gecedir ruyamda kaynanam ve kayjnpederimle kavga ediyorum surekli benimle ugrasiyorlar hakaret ediyorlar bende karsilik veriyorum sanirim bilinc alti bir ruya ama ust ustte gormek meraklandirdi anlami nedir aceba bilen varmi kizlar ? Yorumlarinizi esirgemeyin :)

Canım benim hayırlara çıksın gördüğün rüya şu kaç gündür yaşadığın olayların etkisi olabilir gördüğün rüya canımcım bilinçaltı yani:smileylove:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Bende öyle düsündüm sılam bilinc altı olarak :durbun:
Tesekkürler bebegim

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230
benim rüyam uyandığımdan beri aklımdan çıkmıyor

çok güzel sakin bir alanda bir kaç yapı gördüm.
hatırladığım kadarıyla bir kocaman bir camii idi
biri okul , diğeri de kurs gibi veya hastane gibi bir yer idi
hepsi çok bakımlı çok güzellerdi. isimleri yazması gereken tabelalarda
15 Nisan yazıyordu yanılmıyorsam.
daha sonra baktım ortalarda küçücük bir kız çocuğu dolanıyor
kızın yanına gittim kucağı rengarenk kırçiçekleriyle doluydu birine götürmeye çalışıyordu
o kıza yardım etmeye çalıştım çocuk çiçeklerin bir kısmını bana verdi

uyanınca ilk sınavı kazanacakmışım gibi bir duygu hissettim
sizlerin yorumları neler

bu arada aklıma gelmişken yazayım
birkaç defadır rüyamda hiç tanımadığım beyaz tenli saçı-sakalı simsiyah çok yakışıklı bir adam görüyorum
daha önce yüzünü görmemiştim
ya başı eğikti ya da arkasını dönmüştü bu defa yüzünü de gördüm

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
benim rüyam uyandığımdan beri aklımdan çıkmıyor

çok güzel sakin bir alanda bir kaç yapı gördüm.
hatırladığım kadarıyla bir kocaman bir camii idi
biri okul , diğeri de kurs gibi veya hastane gibi bir yer idi
hepsi çok bakımlı çok güzellerdi. isimleri yazması gereken tabelalarda
15 Nisan yazıyordu yanılmıyorsam.
daha sonra baktım ortalarda küçücük bir kız çocuğu dolanıyor
kızın yanına gittim kucağı rengarenk kırçiçekleriyle doluydu birine götürmeye çalışıyordu
o kıza yardım etmeye çalıştım çocuk çiçeklerin bir kısmını bana verdi

uyanınca ilk sınavı kazanacakmışım gibi bir duygu hissettim
sizlerin yorumları neler

bu arada aklıma gelmişken yazayım
birkaç defadır rüyamda hiç tanımadığım beyaz tenli saçı-sakalı simsiyah çok yakışıklı bir adam görüyorum
daha önce yüzünü görmemiştim
ya başı eğikti ya da arkasını dönmüştü bu defa yüzünü de gördüm

hayırlara vesile olsun, bekar mısın? yorumlamayı ona göre yapacağım.

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
evet bekarım aman evlilik olmasın

canım, rüyan çok güzel.

sınav demişsin, bence Rabbim sınavın sonucunu müjdelemiş sana.
Kız çocuğu sıkıntıdır aslında, ama sıkıntıların sonunda muradına eriyor ve ödülünü alıyorsun.

Ayrıca sınavdan sonra karşına senin düzeylerinde senin gibi düşünen alnına yazılı kocan çıkacak karşına.

Ve çok mutlu olacaksın.

Gönlümden geldiği gibi yorumladım.

Ancak sen sen ol böyle güzel rüyaları herkesle paylaşma canım.

:):):)

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230
canım, rüyan çok güzel.

sınav demişsin, bence Rabbim sınavın sonucunu müjdelemiş sana.
Kız çocuğu sıkıntıdır aslında, ama sıkıntıların sonunda muradına eriyor ve ödülünü alıyorsun.

Ayrıca sınavdan sonra karşına senin düzeylerinde senin gibi düşünen alnına yazılı kocan çıkacak karşına.

Ve çok mutlu olacaksın.

Gönlümden geldiği gibi yorumladım.

Ancak sen sen ol böyle güzel rüyaları herkesle paylaşma canım.

:):):)

çoook teşekkür ederim güzel yorumun için
peki paylaşmamaya çalışacam

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Sılam ben dun gece rüyamda sacıma kına yaktığımı gördüm o esna da uzak bir yerden davullar calınıyordu ve oynayanlar vardı dikkatle bakınca oynayanların halam,kuzenim,yengem ve sütkızım olduğunu gördüm güya sütkızımınmış düğün gitmem lazım ama önce başımı yıkamalıyım kınalı kafayla oraya gidemem diye düşünerek su aradım ama bulamadım bir yerde buldum ama oda kafam daha arınmadan bitti su aramak icin dışarı çıkarken teyzemin evini görüp oraya daldım hemen başımı iyice yıkadım ama sac rengim bildiğin ateş kırmızısı olmuş ben bu kafayla nasıl cıkıcam elin icine diye söylenerek bir binaya girdim bir oda da bir sürü kadın biri getirdi bana yasin verdi siz başlayın hoca gelip duasını edecek diyerek o anda sağ tarafımda 25 senedir dargın olduğumuz teyzemi gördüm mevlit esnasında merhaba kısmı okunuyor oda bana elini uzatmış ama ben kafamı ceviriyorum oda omuzuma vuruyor 3 kez biz bakışıp gülümsüyoruz birbirimize öyle uyandım rabbim hayırlara cıkarsın ben pek ruya görmem ama bu epey etkiledi beni

kırıkayna

Yeni Üye
Tepki
2
saç kesme bizde iyiye işaret değildir önce onu söliyim.
erkek çocukta nasıl gördüğüne bağlı, biraz daha açık anlatsaydın keşke.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar