Rüyalarınız Hayrola!Hanımlar Anlatın Yorumlayalım

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
bu gece rüyamda bebeğim oldugunu görüyorum hastane koridorunda iki kız bebek var hemşirelerin kucagında ikiside ve biri bagırıyor bu bebek kız annesi gelsin diye bende hemen gidiyorum bebeği alıyorum kucagıma fakat hemşire o sizin değil diyor bende üzülüyorum cünkü kız istiyorum ve diğer bebeği alıyorum meger oda kızmış çok seviniyorum öpüyorum okşuyorum içime sıgdıramıyorum ...merak ediyorum yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden teşekkürler

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Hayır olsun inşallah ablam 2 gün önce bir rüya gördüm; Rüyamda tanımadığım bir adam tarafından sol elimin yüzük parmağına (bir topluluk için de annem de var yanımda) altın alyans takılıyor.. İçimden diyorum ki ''buda ne şimdi ben evlilik istemiyorum ki ya'' diyorum neyse deyip bu sefer bu söz yüzüğü diyorum sağ elimin yüzük parmağına takıp yüzüğe bakıyorum yüzük çok hoşuma gidiyor , bu şekilde gördüm ablam..

Bu da diğer rüyam; abimin eşi yengem rüyamda saçlarımı yıkıyormuş saçlarım köpük köpük, sonra bir an da yüzümü de köpük yapmaya başlıyor yengem .. ''Yenge ne yapıyorsun ağzıma gelecek'' diyorum , ağzıma getirmeden yüzümü köpüklüyor sonra köpüğü silip aynada yüzüme baktığımda şaşırıyorum. Yüzüm tertemiz olmuş pürüzsüz yumuşacık.. Bu da böyle işte ablam yorumlarsan sevinirim :)

Byn.Psikolog

Aktif Üye
Tepki
100
Hayır olsun inşallah ablam 2 gün önce bir rüya gördüm; Rüyamda tanımadığım bir adam tarafından sol elimin yüzük parmağına (bir topluluk için de annem de var yanımda) altın alyans takılıyor.. İçimden diyorum ki ''buda ne şimdi ben evlilik istemiyorum ki ya'' diyorum neyse deyip bu sefer bu söz yüzüğü diyorum sağ elimin yüzük parmağına takıp yüzüğe bakıyorum yüzük çok hoşuma gidiyor , bu şekilde gördüm ablam..

Bu da diğer rüyam; abimin eşi yengem rüyamda saçlarımı yıkıyormuş saçlarım köpük köpük, sonra bir an da yüzümü de köpük yapmaya başlıyor yengem .. ''Yenge ne yapıyorsun ağzıma gelecek'' diyorum , ağzıma getirmeden yüzümü köpüklüyor sonra köpüğü silip aynada yüzüme baktığımda şaşırıyorum. Yüzüm tertemiz olmuş pürüzsüz yumuşacık.. Bu da böyle işte ablam yorumlarsan sevinirim :)

Ayyy bu ruyayi yorumlamak isterdim ama aradan bayaaa bir zaman gecmis. Yada ben foruma gec katilmisimmm:aglayan:

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Ben genelde her persembe gecesi Yasin okur rahmetli dedeme olmuslerime gonderirdim.Bu ramazanda sali gunu icimden gecirdim.Nasip olursa persembe gun okuyayim diye ama o gun geldiginde iftara cok misafirim gelicekti,okumaya firsatim olmadi.O gun gece ruyamda rahmetli dedem sokakta yuruyorduk,beni elimden tuttu ve ve bir kur'an kursuna girdik.Kucuk kucuk cocuklara kur'an ogretiliyordu.Babamda vardi orada.Beni bir Kur'anin basina goturdu ve parmagiyla 1 sira kur'an takip etti.Bana kur'an ogretiyordu.

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
O gun sabah kalkinca ilk isim Kur'an okumak oldu.Etkisinde en cok kaldigim ruya buydu.Ben dedemi hic gormezsem ayda 3 gorurum ruyamda.Anneme anlattigimda o senden okumani bekliyor diyor.Ama sizden bekliyorum yorumunuzu.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bende 2 gecedir ruyamda kaynanam ve kayjnpederimle kavga ediyorum surekli benimle ugrasiyorlar hakaret ediyorlar bende karsilik veriyorum sanirim bilinc alti bir ruya ama ust ustte gormek meraklandirdi anlami nedir aceba bilen varmi kizlar ? Yorumlarinizi esirgemeyin :)

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
bu bölüm boşuna açılmış gibi görünüyor madem sürekli yorumlayamayacaksınız neden açtınız böyle bir bölüm anlayamadım yada yorumlayamayacak kadar önemli bir nedeniniz varsa söyleyinde bizde rüyalarımızı artık yazmayalım sizde bu bölümü kapayın derim ... saygılar:protesto:

Byn.Psikolog

Aktif Üye
Tepki
100

Elifcigim ruya ile amel edilmez goz ardida edilmemeli manasina gelen Peygamberimizin hadisi vardi.Universitede okurken bir ara merak sarmistik arkadaslarla ruya tabirleri konusunda. Ama ruyalari yorumlarken katagorize etmek gerekir. Bagzi ruyalar salih bagzi bilinc eltinin verdigi etki bagzilari ise siradan anlamlandirilamayacak sekilde oluyor. Psikoloji alaninin sinirlarina da giriyor ruyalar. Ozellile psiko seksuel kuram ruyaya ayri bir onem vermis neyse...:) Istersen ruyani ozelden yazayim ister buraya karar ver ona gore benim yorumumu gor:)

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Elifcigim ruya ile amel edilmez goz ardida edilmemeli manasina gelen Peygamberimizin hadisi vardi.Universitede okurken bir ara merak sarmistik arkadaslarla ruya tabirleri konusunda. Ama ruyalari yorumlarken katagorize etmek gerekir. Bagzi ruyalar salih bagzi bilinc eltinin verdigi etki bagzilari ise siradan anlamlandirilamayacak sekilde oluyor. Psikoloji alaninin sinirlarina da giriyor ruyalar. Ozellile psiko seksuel kuram ruyaya ayri bir onem vermis neyse...:) Istersen ruyani ozelden yazayim ister buraya karar ver ona gore benim yorumumu gor:)

ayla abla bizde merak ettik simdi ama

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Arkadaşlar sizlerden çok ama çok özür dilerim yazmış olduğunuz rüyalarınızı bazı sebeblerden dolayı yorumlayamadım affınıza sığınıyorum yarın siteye geldiğimde ilk işim bu olucak rüyalarınızı yorumlayacağım elimden geldiği kadarıyla tekrar özür diliyorum

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bugun ruyamda kizim kayboluyordu
esimle bir devlet dairesine girmisiz esim kizimi almis goturmus ben onlari bekliyorum sonra merak etmeye baslayip onlari aradim esim var kizim yok
esim bana kiziyor kiz sendeydi diye, ben ona bagiriyorum kizimizi kaybettin diye
aglaya aglaya onu ariyordum:uzgun:

cok kotuydu ya, uyandigimda ''oh bee iyi ki uyandim'' dedim

Canım rabbim gördüğün rüyanın hayırlara çıkmasını nasib eylesin rüyanda bir devlet dairesinde olduğunuzu gördüğünü ve orda kızını kaybettiğinizi söylemişsin bu güzel bir rüya canım devlet makamında olmak hayırlara mertebe yüksekliğine işarettir ve kızının kaybolduğunu görmek sevinçlere ve mertebe yükselmesine işarettir bu ayrıca ferahlığa yükselmeye ve sevince işaret eder ağlamakda sevinçli bir haber alacağına yorumlanır Rabbim hayırlara çıkmasını nasib eylesin

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
sılam acil cevap bekliyorum senden. eşm rüyasında kendi cenazesini görmüş, tabutun içindeymiş ama kendini görmemiş sonra araba önde konvoyla evlerinin önüne gelmişler annesi ağlıyormuş eşimde ordan bağırıyormuş ben burdayım diye.sonra tabutu çocuklar kaçırmış eşimde nasıl oluyosa onları kovalamış.güldük buna tabi nasıl ölmüşsün diyorum ne bilim ben o tabuttaki benmişimama aynıu zamanda ordayımda diyor

Felicim Rabbim eşinin gördüğü rüyanın hayırlara çıkmasını nasib eylesin rüyada tabut görmek felicim mülke, yol hazırlığına; bazen üzüntü ve uğursuzluğa. Tabut içinde olduğunu görmek saltanata, zafer bulmaya, muradına ermeye, kaybolanın bulunmasına. Tabut verilmesi ilme, güzel huya ve kar eden işlere delalet eder.

Tabut , güçlükleri yenmeye, galibiyete işarettir. Tabutu açık görmek, zorlukların dikkatsizlikten ileri geldiğine; tabutun içinde birisi varsa, yakında ondan sağlık haberi alınacağına; içindeki yabancı biriyse, ileride iyi bir dostluk kurulacağına işarettir.Rüyasında ayrıca annesinin ağladığını görmeside büyük bir müjdeyle yorumlanır canım tabi bilmiyorum annesi yaşıyormu yaşıyorsa Rabbim uzun ömürler nasip etsin eğer yaşamıyorsa ağlaması daha başka şekilde yorumlanır Rabbim hayırlara çıkmasını nasip etsin

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bu gece rüyamda bebeğim oldugunu görüyorum hastane koridorunda iki kız bebek var hemşirelerin kucagında ikiside ve biri bagırıyor bu bebek kız annesi gelsin diye bende hemen gidiyorum bebeği alıyorum kucagıma fakat hemşire o sizin değil diyor bende üzülüyorum cünkü kız istiyorum ve diğer bebeği alıyorum meger oda kızmış çok seviniyorum öpüyorum okşuyorum içime sıgdıramıyorum ...merak ediyorum yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden teşekkürler

Canım Rabbim hayırlara çıkmasını nasip eylesin gördüğün rüya çok güzel :huhuu: Rüyada kız çocuğu görmek sevinçtir berekettir bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa işaret eder. Kız çocuğunu görmek, sevinçli bir isle karşılaşılacağına işaret eder.yeni doğmuş bebek yoksul için zenginliğe hasta olan içinse şifasına işarettir rabbim gönlündekini kalbindekini sana nasip eylesin canımcım çok güzel bir rüya :huhuu:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

Ayyy bu ruyayi yorumlamak isterdim ama aradan bayaaa bir zaman gecmis. Yada ben foruma gec katilmisimmm:aglayan:

Ama neden artik yorumlanmiyoooooorrrrrr ve ruya paylasilmiyooorrrrr:aglayan:

Elifim karar versin eğer senin yorumlamanı isterse bende çok merak ettim nasıl yorumlayacağını canım :huhuu:Elif imden haber bekliyoruz o halde

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar