Eşim ve kız kardeşi arasındaki yakınlık şekli beni cıldırtıyor, lütfen yardım edin.

OP
M
Tepki
51
Benim dediğimde ki amaç ne biliyormusun.Sana bu olayı birşekilde kabullendirmeye çalışıyorya ,Sen ona diyeceksinya nasıl mutlu oluyorsna öyle yap diye.Oda o an içinden çok sevinecek tamam kabullendi diyecek ama asıl iş orda başlayacak.Sen kendini geri çekince ,onunla ilgilenmeyince,yemeğini tek yiyince vs... artık yalnız kalacak.Bunu kabullendi ama ben tek kaldım diyecek ve bir zaman sonra o gelecek yanına. Bunu dene lütfeeeennn

Peki ama, ozaman iyice benden uzaklasırsa, ailei ile tüm gün beraber zaten iş yerinin yeri nedeni ile, benden uzaklasıp orda daha cok zaman gecirmeye baslarsa ? Gerci ozamanda kendi bilir benide ailem sokakta bulmadı ya bende alır basımı giderim, deniycem..

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Ailen biliyormu bu olanları.Sizinkiler sana gelsin kalmaya ama bu şekilde istemez zannetmiyorum.Çünkü kız kardeşinin rahatı kaçar.Ya da baktın olmadı ailenin yanına git özlesin seni iyice.AMA KAVGALI GİTME.

H

Hera

Misafir
Senden korkulur valla :) ama benim yapımda yok, birde insan gurbette olunca, daha bir korkak oluyor,daha bir siniyorsun :(

Vallaha öyle ama benimde yapım bu işte korkma ailen yanında değilse değil Sen onların Küçük kızları değilsin artık kocaman yetişkinsin sinme cesur ol bu arada İnatlaşmak değildir Olay İnsan gibi konuşmuşsun defalarca artık yeter laftan anlamayanın hakkı kötektir die boşa denmemiş Mecazi Anlamda diyorum Velhasıl her kes yerini bilecek bilmeyen öğrenir bişekilde bu kadar yeter taviz Restimi çekerim..

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Sen benim dediğimi yap ama suratta asma sakın.Kendi halinde dolaş evin içinde,işin varsa onu yap.Yiyeceği şey varsa ver yesin ama oturma onunla tek kalsın.Ondan sonrasına bakarız

OP
M
Tepki
51
Ailen biliyormu bu olanları.Sizinkiler sana gelsin kalmaya ama bu şekilde istemez zannetmiyorum.Çünkü kız kardeşinin rahatı kaçar.Ya da baktın olmadı ailenin yanına git özlesin seni iyice.AMA KAVGALI GİTME.

Yok ailem bilmiyor, cokta huysuzlanırla böyle bir durumdan, uzaktayım diye onları üzmek istemiyorum, akılları bende kalır sonra, yok hakkını yemeyim,cok iyi davranır eni iyi sekilde ağırlar ailemi, haftaya biz beraber gidicektik zaten ucak biletlerimizi aldık, bilmiyorum sen gelme, sende benim ailemle görüşmemi desem, cocukcamı olur, onun silahınımı ona tutsam kararsızım.

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
eşinle konuşmuşsun zaten şuan yapabileceğin bişey yok..herşeyi zamana bırak,yanlız şunu söyliyim görümcen evlenmeden sana rahat yok..

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
bende burcu arkadaşımıza katılıyorum bencede görümcen sırf seni kıskandırmak için böyle saçama hareketler yapıyor bunlar hiç normal degil benmde iki tane abim var ama kesinlikle bu söylediklerin olmuyor aramızda herşey kocandan bitiyor kocanın tavırları çok tutarsız insan anlam veremiyor. seni üzmek istemiyorum tatlım ama daha çok yeni evlesin şimdiden böyle büyük çatlaklar varsa bunları kapatmak çok zor olucaktır ALLAHIM YARDIMCIN OLSUN. Bencede bir süre sus ve bekle bazen susmak en güzel cevaptır (söz gümüş'se sükut altındır.) ne güzel söylemiş atalarımız.:acep::acep::acep:

G

guzelcem

Misafir
Canısı çok zor bir dönem geçiriyorsun:acep::uzgun::sinifsinif:ALLAH islah etsin kocanı görümceni:alsana::alsana::alsana:tam sopalık ALLAHIMA büyük konuşmayayım başıma böyle birşey gelicek ikisinide mıhlarım :alsana:kontrolden çıkarım yapdıkları ve yaşadıkları sapıkça :acep:acaba aralarında ilişkimi var diye şüphelenirim:acep:

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Milagros canım ne yaptın haber var mı ?gelişmelerden haberdar et beni çok merak ediyorum ve üzgünüm çünkü seni çok iyi anlayabiliyorum kendimi senin yerine koyuyorum

buket

Aktif Üye
Tepki
179
canım annenin babanın yanına dön.. herşeyi arkana bırak bana göre böyle bir durum olmaz. bana göre fazlası ile alttan almışsın..
tüm yazıları tek tek okudum bir nefeste.. ve bana göre hiç ama hiç normal değil. ailenede durumu anlat bu ne yaaa hayatımda böyle saçma bişey duymadım benimde 3 tane abim var ama hiç böyle değildik ki üstelik acayipte samimiyizdir.. bırak bu adamı ne olursa olsun:sinir::sinir:

G

guzelcem

Misafir
canım annenin babanın yanına dön.. herşeyi arkana bırak bana göre böyle bir durum olmaz. bana göre fazlası ile alttan almışsın..
tüm yazıları tek tek okudum bir nefeste.. ve bana göre hiç ama hiç normal değil. ailenede durumu anlat bu ne yaaa hayatımda böyle saçma bişey duymadım benimde 3 tane abim var ama hiç böyle değildik ki üstelik acayipte samimiyizdir.. bırak bu adamı ne olursa olsun:sinir::sinir:

Aynen ailesine geri dönmesinde fayda var... bana bile iğrenç geldi tahammül edemem ALLAHIMA büyük konuşmayayım.

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
zaman herşeyin ilacı o kız yüzünden kocanla kötü olma derim bigün oda velenicek bırakta o kıza en güzel cevabı evleneceği adam versin

G

guzelcem

Misafir
zaman herşeyin ilacı o kız yüzünden kocanla kötü olma derim bigün oda velenicek bırakta o kıza en güzel cevabı evleneceği adam versin

görümcesi,:alsana:-kizgin rahat oldukça keyfine düşkün midesi geniş biriyle evlenirse hiç şaşmasın kadıncağız çünkü kötüye iyi biri eşleşir ne hikmetse:lilav:

eileen

Yeni Üye
Tepki
1
ya allahım bu kadar mı benzerlik olur.bende aynı dertten muzdaribim konu açıcakken bu konuya rastladım.benim görümcem başka şehirde yaşıyor evli ama annesinin evine geliyor aynı apartmanda olduğumuzdan benim dairemede girip çıkıor bende kalıyor aşağı yukarı yapıyor yani.kocam benden temiz çamaşır istesin dur abi ben getireyim dur abi banyoyu hazırlıyayım diyor ben ağzımı açamadan abicim başka isteğin şunuda vereyim mi nasıl istersin hep böyle.hele bir olay olduki sinirim tavan yaptı aynı senin durumun arkadaşım.mutfağa kola koymaya gönderdi beni eşim bende üç tane kola koydum geldim bir de ne göreyim salondan çıkarken koltukta oturan görümcem karşı kanepede uzanan kocamın üstüne oturmuş daha doğrusu uzanmış sarmaş dolaş ben girince de bizi kıskansın ...... diyor gülüyor.bende haha basıldınız filan dedim gülümsemeye çalıştım ama betim benzim attı.sonra eşime sen beni erkek kardeşim bana sarıldı diye kıskanıyorsun ama senin kardeşin boylu boyunca kucağına yatıyor ben de kıskanayım o zaman seni ben asla erkek kardeşimin kucağına oturmam yatmam bu doğrumu sence dedim cevabı her insan bir değildir oldu bununla alakası yok bide ..... kıskansın bizi diyor amaç ne çözemedim dedim kadın milleti işte ya bırak dedi canım bende kadınım yapmam diyorum sana bu hareketi dedim.sonraki cevap haklısın.ben yeni bir kıyafet alayım nerden aldın kaça aldın bende alayım diyor.annesinin evinde duş almış bir gün.kalktı benim katıma havluyla geldi inanabiliyomusnz kapıdan girip dediği şey napıyosunuz kolayladınız mı!!!!!! bizde eşya yerleştiriyoduk o sıra koşa koşa havlularla bunu sormaya mı geldin be insan ???biz balayı planı yapıyorduk kalktı dediki birlikte bodruma gidelim ben geçen yıl yaptığım tatilden birşey anlamadım zaten iyi olur.bende orda hiç bir şey diyemedim.cahillik işte.yalnız kalınca eşime patladım tripleks ev tutucakmışız onlar geçen yıl tutmuşlar anlata anlata bitiremiyo.iyide ben kocasının yanında bikinyle dolaşacak kadar rahat bir bayan değilim.aynı evde kocamla münasebetten sonra banyoya girip çıkarken havlularla odama kaçmak zorundada değilim.biz başka yer bulduk başbaşa gidicez dedim (eşimde bana hak verdi ben bu açıdan düşünmemiştim sen haklısın bu balayı özel bi tatil olucak gir istediğin yere iki kişilk rezervasyon yap dedi)bu bir afra bir tafra renkten renge girdi.ben bu insandan buz gibi soğudum.kocamda ona çok düşkün arada beni de savunsada onu hep el üstünde tutup pamuklara srmalayıp sarıyor.çıldırıcam çıldırıcam bende...

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Anlasılan herkesin derdi bazılarının ortak sorunu.Bu konuda fazla bir yorumda bulunamayacağım ama oturup konusmak en doğrusu.Sorunlar içinizi kemirerek değil de konusularak çözüm bulunur.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar