Eşim ve kız kardeşi arasındaki yakınlık şekli beni cıldırtıyor, lütfen yardım edin.

Tepki
3
benim görümcem eşim o kadar yakın değiller ama en ufak yakınlıklarını bile kıskanıyorum.Aynı evde el ele kucak kucağa daha sinir bozucu kolay gelsin vala.

SahTePrenSeS

Yeni Üye
Tepki
1
Esinizi, kiz kardesinden kiskaniyorsunuz!Bunun hic bir gerekcesi olamaz... Derhal bu dusunceleri kafanizdan atmaniz gerek...Olmadi Psikolojik yardim alabilirsiniz... Kardes yahu,varmi daha ötesi???

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
anlattığınız samimiyet çok saçma tabiki. benimde eşim kız kardeşiyle çok samimidir çok severler birbirlerini ama hiç bu durumları görmedim ben, tek gördüğüm şey eşimin karşısında veya yanında bebeğini emzirmesi buda benim çok tuhafıma gitmişti. rahatlar yani dedim geçtim. ama sizinki rahatlıktanda öte garip bişey

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
sizinde erkek kardeşiniz varmış, eğertçok yakınsanız bunu kardeşinizle paylaşın ve birgün eşinizin yanında samimi davranın birbirinize eşinizin tepkisini ölçün derim ben. ters tepkide yaratabilir aslında, bak sende kardeşinle böylesin dedirtebir belkide

balböceği

Daimi Üye
Tepki
386
madem eşin seni dinlemiyor yada ters tepki veriyor bence bir psikoloğa gidip durumu anlat ve çözüm için fikir almalısın eşininde görümceninde psikolojik olarak bir tedavi almaları gerekiyor gibi birbirlerine çok düşkün olabilirler ama kendilerini dizginlemeleri lazım bu şekilde olmaz Allah yardımcın olsun.

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
sizinde erkek kardeşiniz varmış, eğertçok yakınsanız bunu kardeşinizle paylaşın ve birgün eşinizin yanında samimi davranın birbirinize eşinizin tepkisini ölçün derim ben. ters tepkide yaratabilir aslında, bak sende kardeşinle böylesin dedirtebir belkide

cok dogru bence

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
Kusura bakmayın ama bana garip birşey gelmedi.. Hiç mi abisinin, babasının yanında bikini giyen kardeş yok :) bikini giymekte bir sakınca görmüyorsa, o şekilde de gezmesi normal.. yani ben pek sanmıyorum ki sütyen-kilot gezsin :D

kaldı ki bir kızkardeşin abisini öpmesinden daha doğal ne olabilir yahu? benim de görümcem tek kız ve abisi (eşim) tarafından şımartılarak büyütülmüş, her gördüğünde öper, sarılır.. genelde eşim sıkılır ilgiden, ama o ilgi göstermekten sıkılmaz :D bu kadar büyütmeyin allah aşkına, huzurunuzu bozduğunuza değmez.. Her insanın yetişme şekli, aile ortamı farklıdır.. Eşinize böyle söylediyseniz sinirlenmekte haklı bence..

Valla bazı forumlarda ki konuları okudukça potansiyel yenge adayımdan korkar oldum.. umarım o da bizim kardeşimle ilişkimiz hakkında böyle düşünmez :D

sukrantatar

Yeni Üye
Tepki
5
Çok garip allah akıl fikir versin canım sende kötü düşünmemeye çalış derim çünkü böyle insan aklını yitiriyor.

Tepki
51
yazınızı okuyunca direk aklıma acaba kız kardeşi üveymi diye geldi.açıkçası sizin yerinize kendimi koyduğumda bende rahatsız olurdum.ama kesinlikle eşinizle aranızı iyi tutun bu tür şeyleri onunla paylaşmayın derim aranıza mesafe sokmanın anlamı olmadığını düşünüyorum.ilk söylediğinizde eşiniz size tepki göstermiş ve birdaha söylerseniz daha fazla tepki göstereceğini biliyoruz bu yüzden sakın ona yada eşinizin yakınlarına söylemeyin.bi süre sabredin ve bu arada eşinizle yakınlaşın.eşinizle yakınlaşmayı asla bırakmamalısınızki kız kardeşi geldiğinde bile size olan zaafından kız kardeşinin yanına gidemesin.evde sürekli bakımlı ve seksi olun eşinizin gözüne hitap etmeyi unutmayın.bence bu durumlar geçiçi mutlu yuvanızı bozmaya gerek yok.siz eşinize aşıksınız o size aşık başka kadın olmadıktan sonra ve aşkınız tazeliğini koruyorsa biz bayanlar çoğu şeye göz yumduğumuz gibi bunada yummalıyız derim.ama bi yere kadar! baktın gün geçtikçe daha çok sırnaşıyorlar birbirlerine ozaman çok ayıp olacak kusuruma bakma lütfen şimdiden özür diliyorum ama eşinle birlikte olurken onun kulağına tatlı sözler fısıldarken seni seviyorum aşkım seni çok kıskanıyorum ve seni paylaşamıyorum bana kızma bebeğim dersen ozaman tesirli olur lafların ve sadece orda kalmaz o laflar.biz bayanlar şeytan gibiyiz ama duygularımız karışınca kızgınlıklarımızı kavgayla söylediğimizde çözümü olmuyor.fakat tatlı dille erkeğin ruhunu okşayarak yaptığımızda herşey yoluna giriyor...

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
Arkadaşlar yani siz de abartmayın.
Bazı hanımlar demiş ki kardeştir,tamam biz de sapık değiliz her halde tabi ki kardeşidir öper ,kol kola girer ama hanımefendinin anlattığına bakılırsa ,işin içinde art niyet var.
Kimse psikopat filan değil yani.:sinirli:

Tubakççç

Yeni Üye
Tepki
0
Canım seninki yine iyiymiş benim fotoğrafım cüzdanında yok ama kardeşinin fotoğrafını taşıyo. Görümcem üniversiteye başlayacak ona masraf yapacakmış diye beni evde aç oturtmakla tehtid ediyo. 2 3 gün görmesin kokusunu özledim kardeşimin diyo. Ben haftaya anneme gidicem eşim sürekli iç çamaşırıyla uyur. Kardeşiyle bugunden birlikte uyuma planları yapmaya başladılar kabullenemiyorum ama çare yok

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar