Eşim ve kız kardeşi arasındaki yakınlık şekli beni cıldırtıyor, lütfen yardım edin.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Allah yardımcın olsun canım elbetteki dualarımız seninle işallah problem çözülür yuvana huzur gelir:sirin:

G

guzelcem

Misafir
nasıl çıkış yapacaksan yap biran önce ne olacaksa olsun herkes yerini bilsin ben olsam şimdiye kadar ortalığı birbirine katmıştım.
Daha fazla susma bence herşeyi açıkça ortaya dök o da bilsin arsızlığını...

Helal olsun sana canısı aynı fikirdeniz ya çıkış yap-yada çöküşünü yap görümcene:zopa::alsana::sim3::sinir::kurallar::kizdim:-zebani-zebani:gelbenimle::protesto::protesto:-kizgin:acep::uzgun::dertli:

G

guzelcem

Misafir
ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN canısı hayırlı haberlerle gel İNŞAALLAH...

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Ya benim bu konuya çok sinirim bozuldu akşam .Rüyama bile girdi.Etkilendim bayağı.Düşündümde o kız bence seni hiç sevmiyor ve seni üzmek için böyle birşey yapıyor kesinlikle düşüncem bu.Çünkü genelde görümceyle gelin arasında anlaşmazlık varsa gıcıklık yaparlar.Abisini çok sevdiği için seninle paylaşamayıp böyle bir taktik uyguluyor.Daha kabullenememiş seni,sindirememiş .Kocanda buna fırsat veriyor ben bunu çıakrdım sen birde bu yönde konuş

OP
M
Tepki
51
Merhaba arkadaslar, dün gece esime mektup veremedim, dün görümcem bize gelmedi ve esim bana bazı süprizler yaptı bende sımdı bu ortamı bozmayım diye söylemedim. Sabah isyerinden esimi aradım boyle herzamankı samımı konusma deilde biraz mesafelı idi, anladım görümcem yanında bende uzatmadım kapadım. 10 dk sonra aradı ıste rahat, değildim diye bende patladım, sen kardesin kıskanıcak diye benimle mesafeli konusabiliyorsun, ama siz karsımda kucak kucağa sarmas dolas otururken niye bana aynı saygıyı göstermıyorsun dedim, elimden geldiğince askım canım yanlıs bu desemde anlamadı cok kızdı, bana annemde, babamda söyledi uyardı onceden ben siz karısmayın dedim dedi. (Annesinin babasının boyle bir uyarı yaptıgını ilk defa söyledi, ben cok sasırdım benım karsımda daha hıc böyle bir tavır sergilememişlerdi) Sen bizim ilişkimize karısamazsın dedi, dedim canım bak bu yanlıs yarın kocası, nısanlısı olsa onun yanında böyle yapsa kıyamet koparır dedim, onuda kovarım dedi, dedim öyle sey olurmu. Siz cok artniyetlisiniz biz kardesiz, nasıl sapıkca bir dusuncesiniz diye beni sucladı. Ve bundan sonra kardesinin asla bize getirmeyeceğini, anneleri ilede gelip gitmeyi görüşmemizi kesiceğini, bir daha sakın bu konuyu acma fena olur dedi. Bende ben seni ailenden uzaklastırmak, kardesinden uzaklasmak istemiyorum, sadece sen biraz daha seviyeli ol bende, daha cok kucak acıyım ailene dedim anlatamadım, beni kardesimden nefret ettiriyorsun, cok kötusun uzatma fena olur dedi, kapattık, bir suru gusel msjlar cektim izah etmeye calıstım ama cok ters dönüsler oldu. Nasıl davranacağımı ne dusunuceğimi bilemiyorum, siz ne dusunursunuz ?

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Canım sen düşüncelerini anlatmışsın bundan sonra olacakları kendi haline bırak ama pes etme yani geri dönüş yapma yalnızca biraz kabuğuna çekil ve olacakları seyret.Eşine düşünme zamanı bırak kendi haline bırakırsan oda düşünür taşınır herhal.

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Bencede simdi daha fazla yapilacak bisey yok. Herseyi oluruna birak Canim. Allah yardimcin olsun.

tuana

Aktif Üye
Tepki
93
kızkardeşimden nefret ettiriyorsun , ailemle görüşmüycem demeleri hikaye seni yıldırma politikası keşke nefret etsede bu kadar samimi davranmasa ne hakları var seni böyle yıpratmaya sen ailendende uzaksın arkadaşlarındanda eşin bencillik yapıyor o kelimeleri sarfederek seni çok sevdiğini söylüyorsun sevdiğini göstersin ve kızkardeşine koysun tavrını emin ol o kız evlensin abisinin yüzüne bakmayacak bu seferde kocasının başını yiycek kocasının kız kardeşleriyle rekabet edicek tez zamanda evlenirde sende kurtulursun canım

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
benim eşimle kardeşide çok yakındır ama ben rahatsız oldugumu anlatınca eşim dikkat etmeye başladı kırmamak için beni herşey eşinde bitiyor canım sabır dilerim sana:eek:ky:

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Sen artık yapacağını yaptın.Yeter artık üstüne fazla düşme.Hatalı olan o.Sen alttan aldıkça o hatasını anlamıyor.Hatalı olan o ve onun senin üstüne düşmesi gerekiyor.Anlatacağını ,rahatsızlığını dile getirdin bundan sonra çek kendini kenara,nasıl bilyorsan nasıl istiyorsan öyle yap de ama kızarak deme.Sadece Bunu de ve çek kendini kenara.Hiçte konuşma kendi halinde kal.Bak ozaman nasıl yola gelecek.Sen benim dediğimi yap.Ama konu açıldığı zaman söyle ,açılmadan söyleme .Sabret konunun açılmasını bekle,açıldığı zamanda KENDİN NASIL BİLYORSAN ÖYLE YAP ,NASIL MUTLU OLUYORSAN ÖYLE YAP de.Başka da hiç birşey söyleme yorumda yapma.Ondan sonrada ilgilenem,kendi başına otursun tv izlesin kendi başına otursun yemek yesin ama onu hep tek bırak ,bak nasıl dönüş yapacak bir müddet böyle yap ama bunu yaparken sabırlı olman şart.Bana da yaz merak ediyorum

H

Hera

Misafir
Çok sakin cevaplar vermişsin ve Onu alttan alan yine sen olmuşsun Üstüne bide Fena olur diye seni tehdit etmiş ben asla Taviz vermem Asıl tehdit eden ben olurum gerçi ben tehdit etmem yaparım da tek kelime ile çeker giderim hiçkimse beni tehdit edemez Kafasını kopartırım o adamın ben Ve öyle Konuşamaz bana Mahfederim onu Her yerini yolarım daha nasıl anlatayım ben dayanamam şahsen asla sabrım olamaz ne bu ya anlamaya çalışacağına birde tepki veriyo Evlilik böyle olmaz bir adım ben bir adımda eşim gelmeli gelmesse ......

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Bencede biraz üstüne gitme hm suçlu hem güçlü durumuna getirir kocan yoksa!

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Ben anlayamıyorum hem sana süpriz yapıyor hemde sana fena olur diye tehdit ediyor.Benim dediğim gibi yap sen en iyisi.Çek kendini kenara.

OP
M
Tepki
51
Esim hep böyledir, biz cok mutluyken, kucuk bir anlaşmazlıkta birden karsınızda, katı, gaddar nalet birini bulabilirsiniz, ortası olmayan bir insan, sevgisinide en uc noktada gösterir, kızgınlıgınıda. Artık icimden konusmak gelmiyor zaten, bir süre bekliycem, ama asla adım atmaz çok inattır. Bundan sonrası ıcın cok kararsızım...

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Benim dediğimde ki amaç ne biliyormusun.Sana bu olayı birşekilde kabullendirmeye çalışıyorya ,Sen ona diyeceksinya nasıl mutlu oluyorsna öyle yap diye.Oda o an içinden çok sevinecek tamam kabullendi diyecek ama asıl iş orda başlayacak.Sen kendini geri çekince ,onunla ilgilenmeyince,yemeğini tek yiyince vs... artık yalnız kalacak.Bunu kabullendi ama ben tek kaldım diyecek ve bir zaman sonra o gelecek yanına. Bunu dene lütfeeeennn

OP
M
Tepki
51
Çok sakin cevaplar vermişsin ve Onu alttan alan yine sen olmuşsun Üstüne bide Fena olur diye seni tehdit etmiş ben asla Taviz vermem Asıl tehdit eden ben olurum gerçi ben tehdit etmem yaparım da tek kelime ile çeker giderim hiçkimse beni tehdit edemez Kafasını kopartırım o adamın ben Ve öyle Konuşamaz bana Mahfederim onu Her yerini yolarım daha nasıl anlatayım ben dayanamam şahsen asla sabrım olamaz ne bu ya anlamaya çalışacağına birde tepki veriyo Evlilik böyle olmaz bir adım ben bir adımda eşim gelmeli gelmesse ......

Senden korkulur valla :) ama benim yapımda yok, birde insan gurbette olunca, daha bir korkak oluyor,daha bir siniyorsun :(

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
İşi inatlığa döndürmemek lazım.Yok sen hiç konuşmamazlık yapma ,sadece onu hep tek bırak ,birşey sorsada ağzının ucuyla söyle.Kırgın olduğunu anlasın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar