Eşim ve kız kardeşi arasındaki yakınlık şekli beni cıldırtıyor, lütfen yardım edin.

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
benimde ağabeyim var. aslında bizde çok yakınızdır. sadece iç çamaşırıyla gezme dışında. bu ailenin yapısıyla alakalı.. bana çok ters gelmedi ne diyeyim... ağabeyim benim daha sıcaktır benden. ben o kadar değilim. ama sevgisini hep böyle gösterir. şu an evli başka şehirde. artık karısı var ve böyle samimilikler olmuyor aramızda.gittiğimdede. ama evlenmeden baba kız gibiydik o başka. yaş farkkıda vardıı çünkü.... ensest olarak düşünmüyorum. tekrar edeyim
,ben farklı bir şey görmedim. içiniz rahat olsun. 2 kardeşin sevgisi deyin geçin.

OP
M
Tepki
51
Bende kötü birsey düsünmüyorum, aklıma getirmek bile istemiyorum, bakın sizde söylemişsiniz artık bu tür samimiyetler olmuyor diye, ama ben herayın on günü bunu yasıyorum, evimin içinde kocamın kucağında bir kızla yasıyorum, bu kız kardesi olsa dahi, yanyana oturup bilgisayardan birsey bakarken bile elele, ben bile evimizde yabancı biri oldugunda esimin bana o kadar yakın davranmasına izin vermiyorum. Esim biraz benimle sohbet etmek istese basbasa bir iki dakika gecirse, kosa kosa gelip agbi bana hic sarılmıyorsun, beni bugun az öptün diye kucağına atlıyor, benim ailemin yanına gitmeye kalkıyoruz kardeside bende gelicem, biz balayına cıkamadık bu yaz cıkıcaz insallah oda gelicekmiş.. daha bir sürü seyler, tahammül sınırımın cok üstündeyim, ama artık zamanını kolluyorum, kesin bu konuyu konusucam, esim artık bir secim yapmak zorunda, ya ilişkilerine sınır koyucak, yada ben gidicem, sürekli kendi evimde bu huzursuzlukla yasayamıyorum, esime baska konulardan bir sey bahane edip catıyorum daha fazla böyle yasamak istemiyorum...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Yaşadıklarını okudukca şok içinde şok yaşadım resmen:sok::sok::sok:bende kardeşlerime çok düşkünüm herbirine ama bu düşkünlük asla bu denli bir sapkınlığa asla dönüşmedi nedemek kucak kucağa elele iççamaşırla bile çekinmeden durabilmek yok böyle bisaçmalık dinimzde bile yeri yok kardeş bile olsa bu saçmalık canım bence sen bu konuşmayı biran önce yapmalısın geç bile kalmışsın eşin bir tercih yapmak zorunda ben demiyorum ki kardeşinden vazgeçsin ama araya bir sınır koymalı ve gerçek abi kardeş ilişkisi nasıl oluyorsa öyle davranmalı Canım bence görümcende sana karşıda aşırı bir kıskançlık var sen eşine her yaklaştığında anlattığın bir şekilde tepki veriyorsa bu seni fazlasıyla kıskanıyor demekdir:acep:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Bende kötü birsey düsünmüyorum, aklıma getirmek bile istemiyorum, bakın sizde söylemişsiniz artık bu tür samimiyetler olmuyor diye, ama ben herayın on günü bunu yasıyorum, evimin içinde kocamın kucağında bir kızla yasıyorum, bu kız kardesi olsa dahi, yanyana oturup bilgisayardan birsey bakarken bile elele, ben bile evimizde yabancı biri oldugunda esimin bana o kadar yakın davranmasına izin vermiyorum. Esim biraz benimle sohbet etmek istese basbasa bir iki dakika gecirse, kosa kosa gelip agbi bana hic sarılmıyorsun, beni bugun az öptün diye kucağına atlıyor, benim ailemin yanına gitmeye kalkıyoruz kardeside bende gelicem, biz balayına cıkamadık bu yaz cıkıcaz insallah oda gelicekmiş.. daha bir sürü seyler, tahammül sınırımın cok üstündeyim, ama artık zamanını kolluyorum, kesin bu konuyu konusucam, esim artık bir secim yapmak zorunda, ya ilişkilerine sınır koyucak, yada ben gidicem, sürekli kendi evimde bu huzursuzlukla yasayamıyorum, esime baska konulardan bir sey bahane edip catıyorum daha fazla böyle yasamak istemiyorum...

evet biraz fazlaca abartmışlar . ki balayında kardeşin işi ne . yok artık. o kadarınada pes diyorum. artık o saçmalık.konuşun bencede....

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
cok merak ediyorum yarin öbür gün görümcen evlenince, damat adayi ne diyecek buna?:huhuu:Hos karsilamaz bence.
Herkes kardesini sever, bende kardeslerimi seviyorum, görüstügümüzde yanagimdan makaz alirlar, sapur supur öperler, naber abla diye. Ama anlatdiklarin biraz fazla gercekten! Peki görümcenle acik acik konussan, piskolojik sorunu var galba. Hep ilgi istiyor. Bir piskolog´a görünsün.:elis:

OP
M
Tepki
51
Şuan tedavi görüyor zaten, ilaç kullanıyor ağır depresyon tanısı konuldu yine 3 ay önce, Allah biliyor ya artık kinimdenmi ona bile inanmıyorum, 14 yıldır sağlık sektöründeyim depresif hastaları bilirim, ama görümcemdeki sadece ilgi arsızlıgı var gibi geliyor. Bas basa kalma fırsatım olsa konusucam ama asla bulamıyorum, bizdeyken esim bakkala gitse dahi onla gider, agbisinden 5 dakka ayrılmaz, sehir dısındayken esimin olmadıgı saatlerde bir nasılsın demek icin bile defalarca aradım asla acmadı, sadece esimle beraber oldugumuz saatlerde cvp verir. Size nasıl anlatayım ki, beni cok sevdiğini söylüyor ama asla basbasa bir aktivitemiz olmamıstır evlenmemiz nısanlılıgmız tanısıklıgımız 2 yıl oldu, ama esim yanımda olmadan hıc bas basa kalamadım. Hatta siz sorunca farkettim, biz hic bas basa kalmamısız. Ama esime dün aksam , okul bittiğinde bizde kalması konusunda umut vermemesini, okul bittiğinde kalamayacağını söylediğinde yine depresyona girer diye tatlı dille anlatmaya calıstım, esim bende bizimle yasamasını istemiyorum diyor ama, kardesi ağlayıp sızladıkca arada kalıyor. Onuda sürekli sıkıstırıp benden uzaklastırmaktanda korkuyorum, yanımda huzurlu ve mutlu olsun ki kendi basına ben söylemeden yapmasını bekliyorum, ama hergünüm ızdırapla geciyor, dayanamayıp cok siddetli bir cıkıs yapmaktan korkuyorum.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
nasıl çıkış yapacaksan yap biran önce ne olacaksa olsun herkes yerini bilsin ben olsam şimdiye kadar ortalığı birbirine katmıştım.
Daha fazla susma bence herşeyi açıkça ortaya dök o da bilsin arsızlığını...

OP
M
Tepki
51
Burda o kadar yanlızım ki korkuyorum, bu sehirde tanıdıgım güvendiğim kimse yok, bir tek esim var ama oda ailesine laf söyletmez, sinirlendimi gözü bisey görmez,normalde kıyamaz ama sinirlendemi cok kötü oluyor. yoksa bugune kadar beklermiyim, bana zarar verirlermi diye korkuyorum..

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Valla ben hala şoktayım ve kendime gelemedim kızlar bu yazılanları okudukca inanamıyorum böyle kardeşlik sevgisi nasıl olabilir diye:acep::acep::acep:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Allahtan başka korkum yok geçen gün eşimin yüzüne de söyledim. Kaynanamın yüzüne de söyledim. Bunu böyle bilin dedim. Hiç kimseden de korkmuyorum Allahtan başka...Ancak o seni terk ederse mahvolursun canımcım...(Allah Korusun)

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
bu abi kardeş sevgisi deği,böyle sevgi olmaz..-kizgin
bende olsam çok sinirlenirdim bu olanlara.
demek ki çok rahatlar..:ayk:

OP
M
Tepki
51
Arkadaşlar sizden aldıgım cevaplarla esime oturdum bir mektup yazdım, ve size anlattıklarımın hepsini yazıp nasıl acı cektiğimi elimden geldiğince yumusak ve tatlı bir dille anlattım, direk sözlü girersem sert olur diye dusundum önceki tepkilerinden, bundan da olumsuz cevap alırsam sanırım ipleri koparacak kadar cesaret edip kesin tavrımı koyucam. Allaha sıgınıyorum, yardım etsin huzura kavusmak ıcın dua ediyorum, Sizden son dileğim ne olur sizde benden dualarınızı esirgemeyin, insallah Allah sıze yarın iyi bir haber vermeyi nasip eder. Allah herkezin mutlulugunu huzurunu daim etsin, iyi aksamlar...

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
rabbim kimsenin evinin huzurunu bozmasın..allah yardımcın olsun canım..

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Allah kimsenin başına vermesin böyle birşeyi.Bana göre de ters böyle şeyler.Eğer bir kadının bunlar dikkatini çekiyorsa vardır birşey.Çünkü kadınların hisleri kuvvetlidir.Kardeş ve sevgili durumunu ayırt edebilecek yaştasınız zaten.Oyüzden düşüncelerinize göre cevap vermek istiyorum.Benim eşiminde iki tane erkek çocuğu var ve biri ilkokul 4 biride hacettepede okuyor.Ama ben bile çocuğu iken çok ama çok aşırı kıskanıyorum ki sen onu kız kardeşinden kıskanmakta çoooookk ama çoook haklısın .Senin durumunu çok iyi anlayabiliyorum.Mesela benimde erkek kardeşim var benden bir yaş küçük,kucağımd büyüdü,resmen annelik yaptım ona.Yeri geldi şakalaştık yeri geldi sarıldık öptük birbirimizi ki bizim kadar kimse düşkün olmasın birbirine.Herkeste bilir bizim aşırı düşkünlüğümüzü.Oyüzden ayrılamayız diye evlenmek bile istemiyordum uzaklaşırız diye amaa bizde bu sarılıp öpmeler ortaokula kadardı,kolkola bile yürümedik

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Ben anlamadım bu işten birşey.Adanalılarda olmaz böyle birşey.Kardeş maksadıyla öpülse ayırt edecek yaştasın.Bence eşini karşına al konuş açık açık.Konuşmak en büyük çare.Bundan başka çare yok.Seni seviyorsa zaten üzmeyecektir seni.Bu durumdan rahatsız olduğunu söyle korkunun ecele faydası yok.Ynalış anlaşılmaktan korkma ,ne derse desin fesatta desin ama içinde bırakma birşeyi,inan ki hasta olursun içine ata ata.Yapma bunu kendine.Onlar mutlu olurken sen neden mutsuz olasın ki.Ama asıl önemlisi olan hedefi 12 den vurmak.Iskalarsan haklıyken haksız duruma düşmüş olursun.Öyle iyi gözlemle öyle iyi incele ki konuşurken karşısında sana birşey dediğinde cevap verebilesin.Ama rahatsızlığını dile getirmelisin bence.

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Dualarım seninle. AMA SAKIN KIZKARDEŞİN YA DA BEN diye tercih yap deme çünkü kimse kanını atmaz.Tercih yapmak zorunda bırakma onu sadece şikayetini dile getir ve düzeltmesini söyle böyle ben mutsuz oluyorum ve çok üzülüyorum deyip duygusal davran üzüntünü dile getir.Erkeklere sert çıktın mı hiçbir dediğini yaptıramazsın ben bunu çok iyi öğrendim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar