Eşim ve kız kardeşi arasındaki yakınlık şekli beni cıldırtıyor, lütfen yardım edin.

Tepki
51
Merhaba, 8 aylık evliyim normalde istanbul doğumluyum ve ailemle beraber de istanbulda yasıyordum, evliliğim nedeni ile esimle beraber, onun yasadıgı sehir adanaya tasındım. Evlendiğim günden beri esimin ailesi ile ilgili bir cok farklı sıkıntılar ve zorluklar yasadım, ama ayrı yetişme tarzları ve kültür farklılıkları olarak kabullenmeye calıstım, olmadı yeri geldi esimden hırsımı aldım tartısmalarımız oldu bir sekilde astık. Cünkü esimle gercekten birbirimizi cok seviyoruz ve mecburen bazı seyleri asmaya yada göz yummayı ogrendim, ama bir sey varkı bir türlü alısamadım ve sindiremedim. Esimın 22 yasında kız kardesi var eskisehirde okuyor, ayda bir adanaya dönuyor ve tüm iznini annesinin yanında deil bizimle geciriyor abisine olan duskunlugunden, herkes kardesine duskundur bunada saygı duyarım ama, benim kocamla kardesim bir aradayken, sürekli kardesi esimin boynunda sapur supur öpmekte, esimde aynen onun gibi, 22 yasında 1,70 kusur boyunda bir kız oldugu halde sürekli esimin kucağında, esim koltuga uzansa, oda onun üzerinde uzanıp yapmakta, bakkala bile beraber giderler, yolda yürüken el ele kolkola yürümekte. esim sıcak kanlı sarılgan biridir, ama bu davranıslar benım cok garibime gitmekte benımde erkek kardesim var ama bizde asla boyle bir yakınlaşma olmaz benim aileme görede pek uygun değildir, ilk gunlerde cok sasırdım esimle konustum, anlattım ama beni sucladı fesat ve kötü bir insan oldgumu söyledi. Artık kendimden süphe etmekteyim. Etrafımdakı hicbir agbi kardesin bu kadar samimiyetine daha önce rastlamamıstım. Ama artık dayanamıyorum, görümcemi cok severdim ama artık her gördüğümde tüylerim diken diken oluyor, bana bir yol göstermenizi akıl vermenizi rica ediyorum. Gercekten bundan rahatsız olmam cokmu anormal, görüşlerinizi bekliyorum.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
belkide benim alışık olmamamdan, benim ailem biraz daha muhafazakardır, ilişkilerimizde daha bir sınırdayız, ama iç çamasırları ile dahi yanyana dolaşmları gercekten inanılmaz yadırgıyorum, bunu nasıl asıcağımı bilemiyorum.

Ic camasirlari ile olmasi sacma tabii.
Bence esinizle iyice konusun.

OP
M
Tepki
51
Hayır 2 kardesşler zaten ama üveylik yok diye bilmiyorum, esimde biraz rahat biridir, kızkardesinin uzaktan sevgilisi sanıyor bazen arkadaslarımız bunun hos ve komik oldgunu düsünüyor ve benimle rahatca paylasabiliyor, bir kötülük dusunse bu kadar gözüme sokmaz ama artık bırının 30 yasında birinin 22 yasında oldugunu ve daha bir sınırda tutmaları gerektıgını dusunuyorum, esim zaman zaman kardesinin okulu bitince yanımızda yasamak ıstediğini söylüyor, kesınlıkle hayır cevabımı verdim, ama o gün geldiğinde nasıl sorunlar acıcak bilmiyorum.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
İç çamaşırı ile dolaşmak benim kızım benim yanımda dolaşmaz iç çamaşırı ile.Bunlar şımarık anlaşılan.Senin bu yaşadığını ben eşimin teyze kızı ile yaşadım.Ben uyarınca fesatsın dediler bana ama daha sonra kendi akrabaları çok güzel bi şekilde uyardı.:panter:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Hayır 2 kardesşler zaten ama üveylik yok diye bilmiyorum, esimde biraz rahat biridir, kızkardesinin uzaktan sevgilisi sanıyor bazen arkadaslarımız bunun hos ve komik oldgunu düsünüyor ve benimle rahatca paylasabiliyor, bir kötülük dusunse bu kadar gözüme sokmaz ama artık bırının 30 yasında birinin 22 yasında oldugunu ve daha bir sınırda tutmaları gerektıgını dusunuyorum, esim zaman zaman kardesinin okulu bitince yanımızda yasamak ıstediğini söylüyor, kesınlıkle hayır cevabımı verdim, ama o gün geldiğinde nasıl sorunlar acıcak bilmiyorum.

Ben sadece el ele geziyorlar sandim, ic camasirla olmasi, sizinle yasamak istemesi acayip gercekten.

OP
M
Tepki
51
Tam tersi annesi destekliyor, cunku görümcem ayda bir parası bitsin, sevgilisinden ayrılsın depresyona girip okulu bırakmaya kalkar, bu sebeple tüm sımarıklıkları asırı bir hosgörüyle karsılasır, esime defalarca ima ettim, artık yanımda kucak kucağı oturmaya basladıklarında sürekli odayı terkedip baska seylerle ugrasmya calısıyorum, yoksa dayanamayıp görümceme catıcam diye korkuyorum.

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Bence de cok sacma, ic camasirla ben Annemin karsisina bile cikmam! Ne kadar ayip! Bence esinle otur konus, böyle seyleri istemedigini söyle! Sana hak veriyorum, yerinde olsam bende sinirlenirim. Bu kadari da gercekten fazla! Hem yaniniza tasinmak isteyecegine bir yuva kursun, kendi kapisini bilsin, yada Annesinin yaninda otursun.Allah yardimcin olsun Canim.

OP
M
Tepki
51
Daha önce konusmaya calıstıgımda esim cok kötü seyler söyledi, cok sert konustu, tekrar konusmaya cesaret edemiyorum..

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Burda ben kabahati anneye bulurum kızını yanında tutsun ve kızının sorunlarını kendi üstüne alsın.Sen onların sorunlarını çözmek için evlilik yapmadın.Herkes sorumluluğunu bilsin.Anne anneliğini eş eşliğini.Ama tabiki sen bunlara karşı hiç bir şey yapamazsın yani lafla çözemezsin onun için kesin tavırlı ol görümcenin annesiyle yaşaması gerektiğini bildir.

OP
M
Tepki
51
Bu tür seyler onun ailesi için çok normal, herseye cevapları, ne varki, ne olcakki, bosver.. Esimi cok seviyorum, onunda beni sevdiğini biliyorum, ama bu konuda bana taviz vermiyor, cunku biraz benle ilgilensin kız kardesinin yanında, görümcem hemen bir bahane ile ağlamaya baslıyor, esimde hasta depresyonda diyor kıyamayıp, aynı sekilde samimiyetlerine leke sürdürtmüyor.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Niye depresyonda imişki.Ben ağır konuşmak istemiyorum ama.
Bizde bir laf vardır 20 sinden sonra ana baba öksüzü olmaz olsa olsa eş öksüzü olur diye.annesi varken niye abi ile depresyon paylaşıyor
ayy burda ben gireceğim şinci depresyona:zonk:

H

Hera

Misafir
Yok anlattıklarınızın hepside anormal durumlar siz çok haklısınız böyle olmaz bende dayanamaz dım hatta evi bile ter ederdim siz bir eşsiniz sizin asıl eşinizle görümcenizin yanında o şekilde olmanız gerekli yani tam tersi olmalı anlatabildimmi siz davanızda haklısınız eşinizin huyunu siz biliyosunuz düşünün bakalım ne yaparsınız onu bu Davranışlardan vaz geçirebilirsiniz her kadın Kocasını Çözmüştür sizinkinin de Bir Anahtarı var elbet ya kitleyip çıkın o açmaya uğraşsın yada kapıyı açın kilidi de eline tutuşturun :eek:ys:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Annesiyle konus dicektim baktim anne kizindan betermis:dertli:
gercekten normal degil yani nasil aile iliskileri varmis sasirdim:acep:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar