Eşim ve kız kardeşi arasındaki yakınlık şekli beni cıldırtıyor, lütfen yardım edin.

OP
M
Tepki
51
Esim tatlı sözle her istediğimi yapan biridir, ama bu konuda asamıyorum, anlatıyorum, ben erkek kardesimle bunu yapsam ne dusunursun, yarın öbür gün kı< kardesininde kocası olucak onun yanında bunları yapsanız cinayet cıkar diyorum,bana davrandıgın gibi ona davranıyorsun, bana söylediğin askım canım gibi tatlı sözleri onada söyluyorsun, hangimiz kardesin hangimiz karın ben kendi icimde ayırt edemiyorum dedim. biz kardesiz senden baska kimse bunu garip karsılamaz diyor, bir defa ağzından kacırdı, halası da uyarmıs artık buyudunuz bu halleriniz göze hos gelmiyor diye, benide ona benzetti fesat ve kötusunuz diyor.

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
bu kötü bir durum tabiki çok yakın olmaları çok yanlış ama netice ihtibari ile onlar senin en yakınların ve bu durumdan rahatsız oldugunu belirtmekte en büyük hakkın bu benm kanahatim düşüncelerini dile getirmelisin bunda yanlış birsey yok canm Allah yar ve yardımcın olsun zor bi durum :acep::acep:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Benimde erkek kardeşim var çok severiz birbirimizi ve düşkünüzdür.
Ben de onu şapur şupur öperim yanaklarından amam asla çamaşırlarımla yanında dolaşmam yada ne bileyim kucağına oturmam bu biraz banada ters. Evlenmeden önce arasırada aramızda mesafe olmak şartıyla yanına uzanıp sarılırdım.2dakika kadar... Çok düşkünüm ama bazı mesafelerimiz vardır. Herşeyin bir yeri ve zmanı vardır. eşimde bu durumu kıskandığını belirtti bende anlayışla karşıladım. Ve daha dikkatli davrandım. Sonuçta eşin seni kısaknabilir bu normal bir durum. Kardeşinde olsa abest kaçan durumlar anlayışla karşılanır...Oda ablasıyla bu durumda olsa rahatsızlık duyar mıyım diye sordum kendime...
cevabım duyardım oldu ve onun istediği gibi davrandım...
Sende bu durumdan rahatsız olmakla haklısın arkadaşım iş eşinde bitiyor.

OP
M
Tepki
51
Bende erkek kardesimi cok severim birde hayatımda ilk defa ailemden ayrılıp gurbete geldim, burnumda tutyor kardeslerim ailem, bende istanbula ziyaretlerine gittiğimde sarılır öperim sakalasırız ama kardeslik sınırları ıcınde, simdi esim anlasın diye bende gidip kardesimin kucağına otursam diyorum, erkek kardesim cıldırır napıyorum diye.Konusmakla asamadım, ailesine anlatmaya kalksam, onlar zaten pek beni içlerine alamadılar, kendi icine kapalı bir aile dısardan kimseye cok fazla içlerine almıyorlar, bu yüzden eminim cok ters tepki görürüm. Alıp basımı ailemin yanına dönsem göz dağı icin, kendi aileme bunu nasıl anlatırım, duysalar birdaha esim yemin billah etse yinede göndermezler yanına, o kadar sıkısmıs hissediyorum ki kendimi, herhan patlayabilirim ortalarına girip, ama esimden siddet görmekten korkuyorum. Cunku esim cok sinirlendiğinde bazen üzerime yürümeye kalkıyor, bu konuda da konusurken bile cok tavırlı oldugu için nasıl hareket ediceğimi kestiremiyorum.

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
ay canım bende deliririm böyle bir durumda kocaman kız olmuş aslında kendini geri çekmesi lazım vede eşinin ailesininde uyarması gerek böyle yılışık hareketlerden bende hiç hoşlanmam bence eşinle konuş ve kardeşinle olan ilişkiniz beni çok rahatsız ediyor bu durum devam ederse benim sana olan sevgim azalacak ve evliliğimizde yokolacak de. ama kesinlikle bu durum ailenin çocuklarını uyarmamasından kaynaklanıyor çok enteresan ve zor bir durum. Allah kolaylık versin umarım en kısa zamanda çözülür budurum ve çok mutlu olursun canım.

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
cidden hayret nasıl bi samimiyetmiş bu kız çok edepsizmiş eşinde rahat ..Sen aynı şeyleri kardeşine yap bakalım etpkisi ne olacak eşinin belki o zaman anlar

mü$erref

Aktif Üye
Tepki
127
anlattıkların kötü ve olmaması gereken hareket ve tavırlar..herkesin söylediği gibi düşünceni dile getir hakkındır.Umarım yanınıza yerleşmez,senin eşin değilde onun sevgilisi gibi görülmesi demek olayın dış çevredende çok ciddi boyutlara ulaştığıunı gösterir.(kötü olarak).allah yardımcın olsun :sinifsinif:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım herkes kardeşini sever ama böyle değil bu ne biçim bir sevgi anlıyamadım bu güne kadar kız yada erkek çocuğum yanımda üzerini değişmez kaldıki kardeş kardeşin yanında iç çamaşırıyla dolaşsın cinayet çıkar allah korusun ne diyelim allah yardımcın olsun :panter::panter::panter:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Valla arkadaşım ben de böyle bişeyi ilk defa duydum. Çok şaşrıtıcı ve hayrete düşürücü bir olay.

Ben kocamla 1 senedir evliyim...
5 yıldır birlikteyiz
4 senedir ailesini tanıyorum.
İster inan ister inanma bugüne kadar ablasını bir kere sarıldığını görmedim. 1-2 kere anca öpmüştür yanağından 5 senede sadece bunu gördüm...
Böyle giderse bu işin sonu hayır olmaz açık açık konuş bence eşinle...

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Çok ilginç bi durum ya :S Bu kadarı da fazla diye düşünüyorum.. Kardeşliğin de bi sınırı vardır.. Bence biraz araştırmalısın bu işte başka bişey var sanki :dusun:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
tabiki kardeşler yakındır sarılacaktır ama anlattıklarınız hiçte doğru değil bence ne demek kucağa oturmak şapur şupur öpmek yolda el ele yürümek abartı geldi banabizim adetlerimize bu kadarı ters on yaşındamı sanki bende aysere katılıyorum bir üveylik olabilir

OP
M
Tepki
51
Ensest tarzında birsey olabileceğini düsünmüyorum, konduramıyorum, hatta eşimle ilk bu konuyu tartıstıgımda nasıl böyle bişey dusundugumu, insanın kardesine nefsi uyanmaz dedi, sadece ailenin yetistirme tarzındaki asırı rahatlıgı, edep hayya bilmeyisinden. Görümcemde abisine cok duskun oldugu ıcın sımdı elınden alınmıs gıbı hissediyor ve evlendiğimden beri depresyondan cıkmıyor, cocuklugundan beri bu tur sıkıntıları varmıs, bir istediği olmadıgı an direk sinir krizleri geciriyor, ailede onu terbiye ediceğini, asırı hosgörulu davranarak sınırlarını ortadan kaldırmıs. Erkek arkadasları olur sevgilileri olur,gelir bunları abisine anlatır, esim asla kızmaz destekler mutlu olması ıcın. Esimin kardesi icin kötü birsey aklından gecirmeyeceğine eminim, ama bir sınır koyamıyorlar benimde dünyam kararıyor, son zamanlarda görümceme güleryüz göstermiyorum, bizde oldugu sürece elimden geldiğince iş bölümü yaptırmaya calısıyorum, ben bir iş yapıyorsam onuda yaptırıyorum, esim bir tek bu konuda beni destekliyor bana yardım etmesi icin uyarıyor, ama ilk fırsatta yine esimin yanında.

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Ensest tarzında birsey olabileceğini düsünmüyorum, konduramıyorum, hatta eşimle ilk bu konuyu tartıstıgımda nasıl böyle bişey dusundugumu, insanın kardesine nefsi uyanmaz dedi, sadece ailenin yetistirme tarzındaki asırı rahatlıgı, edep hayya bilmeyisinden. Görümcemde abisine cok duskun oldugu ıcın sımdı elınden alınmıs gıbı hissediyor ve evlendiğimden beri depresyondan cıkmıyor, cocuklugundan beri bu tur sıkıntıları varmıs, bir istediği olmadıgı an direk sinir krizleri geciriyor, ailede onu terbiye ediceğini, asırı hosgörulu davranarak sınırlarını ortadan kaldırmıs. Erkek arkadasları olur sevgilileri olur,gelir bunları abisine anlatır, esim asla kızmaz destekler mutlu olması ıcın. Esimin kardesi icin kötü birsey aklından gecirmeyeceğine eminim, ama bir sınır koyamıyorlar benimde dünyam kararıyor, son zamanlarda görümceme güleryüz göstermiyorum, bizde oldugu sürece elimden geldiğince iş bölümü yaptırtmaya calısıyorum, ben bir iş yaptırıyorsam onuda yaptırıyorum, esim destekliyor bu konuda bir tek bana yardım etmesi icin uyarıyor, ama ilk fırsatta yine esimin yanında.

kız gerçekten sorunlu bir tip galiba ve kendince abisine aşıkmıdır nedir abisi evlenince insan depresyonamı girer çok şaşırdım yaa peki kıza bugün işlerim var sen annene git tarzı bişeyler söyleseniz

OP
M
Tepki
51
Söylüyorum, hatta ailesinin yanında söyledim, 1 ay gelmiyorsun hicmi anneni özlemiyorsun diye biraz azarlar tarzda konustum, annesi ile tartısıyormus, o yuzden bunalımı artıyormus, annesi ile beraber bana surat astılar, iki gün gelmedi sonra yine bizde, simdi sabahları ise giderken esime zorla kaldırtıyorum bizde kalmasına izin vermiyorum, aksam yine agbisi ile beraber is dönusu bize geliyor, bir iki kere esim almadan geldi ama sonra onunda canını sıkmıs olabilirler, cunku annesi hemen kardesini unutma kardesini ihmal etme muhabbeti yapmaya baslıyor.

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bu kadar ilgi şımartma bence hastalığı olabilir sizin bilmediğiniz hemen sinir krizi geçirmeler falan bu yüzdende çok üstüne düşüyolar sanırım eğer öyleyse eşinizede hak vermek gerekir kendi büyümüş ama beyin yaşı büyümememişimidir ne

OP
M
Tepki
51
Cocuklugundan beri depresyonda, hayatında onun isteğinde olmayan hersey depresyona sokuyor, ev arkadasından sıkılır depresyonda, birine küser depresyonda, esim kardesi ilk üniversiteye basladıgında sürekli ziyaret eder kontrol edermiş bir sıkıntısı varmı diye, benimle tanısıp evlendikten sonra hic gitmedi, bu nedenle direk söylemesede butun kıs okulu bırakmak istedi, hatta bir ara döndü 20 gün kaldı sonra ikna ettiler tekrar gönderdiler. Eşimin benden önceki kız arkadaslarının hicbirini istememiş hepsine sorun cıkarmıs, güya bir tek beni cok seviyormus. Bu yaptıkları sorunsuz halleri yani, diğerlerine ne yapmıs gercekten bilmiyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar