Zayıflama Yarışmasi / 3.TAKIM

Yolcu.__

Daimi Üye
Tepki
460
Ben bugün gündüz bu hafta farkı +300dedim de farkettimde yanlış demişim, bu hafta o kadar çok tartıldım ki günler birbirine girdi:)
Vesselam +0.3 değil -0.6 bu hafta.
Elhamdülillah
Bildirimimi yapıyım :)

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Hani hiç kimseler yok, teksas gibi bir topik :cool::cool:
:D:koptum: , toplu olarak ekildik galiba. Millet kayıplarda:(.
Ben bugün gündüz bu hafta farkı +300dedim de farkettimde yanlış demişim, bu hafta o kadar çok tartıldım ki günler birbirine girdi:)
Vesselam +0.3 değil -0.6 bu hafta.
Elhamdülillah
Bildirimimi yapıyım :)
Tebrik ederim canım;), gayet güzel bence;).
Sabah ben de bildiririm ama bugün hiç perşembeye yakışan bi menüm yoktu malesef:(. O yüzden menü paylaşmadım bugün ilk defa:(. Yarın ola hayrola ;)

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
:D:koptum: , toplu olarak ekildik galiba. Millet kayıplarda:(.

Tebrik ederim canım;), gayet güzel bence;).
Sabah ben de bildiririm ama bugün hiç perşembeye yakışan bi menüm yoktu malesef:(. O yüzden menü paylaşmadım bugün ilk defa:(. Yarın ola hayrola ;)
Aynen valla bu hafta cok istekszdim yarin arti cikmadan iyi bi bildirim gelirse cok sevinirim menuyu bende yazmadim yarindan itibaren yazicam spor da yapiyorum zaten biraz once leslie yaptim rahatladim uyuyabilirim hemen cumleten hayirli geceler guzel bayanlar :kaalp:

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Pazartesi 104.2
Cuma 103.9
-300 gr

Olsun buna sukur kizlar regli yakin siskinligimde var biraz haftaya daha guzel sonuc gelecek eminim:evet:cuma gunu bildirim yapmamistim baya artidaydim o yuzden pazartesi tartimi yazdim

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Günaydinn hayirli cumalar kizlar. birazdan bende bildirim yapicam. Ama ödem suyumu falan bugune hazirladim pazar gidicegm icin yarina eksi cikmak istedim dün de dikkat ettim bakalm ne cikicak :)

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Kilo bildirimim:

Gecen cuma: 66
Güncel: 65.6
Fark: -400gr

Bu hafta hep burlarda gittim geldm ufak kacamaklarda yaptm ama dengeledim cok sükür ekside geldi yarn inaallah ödem suyuyla biraz daha eksi gelir. Almanyadada koruyabilirsem iyi olcak en fazla kendime 67 izin verdm onuda dönünce zaten 62düsmek icin yeniden katilcam araniza insallah :)

_ikra_

Tepki
1.522
Hayırlı Cumalar :)

Günaydinn hayirli cumalar kizlar. birazdan bende bildirim yapicam. Ama ödem suyumu falan bugune hazirladim pazar gidicegm icin yarina eksi cikmak istedim dün de dikkat ettim bakalm ne cikicak :)

Kilo bildirimim:

Bu hafta hep burlarda gittim geldm ufak kacamaklarda yaptm ama dengeledim cok sükür ekside geldi yarn inaallah ödem suyuyla biraz daha eksi gelir. Almanyadada koruyabilirsem iyi olcak en fazla kendime 67 izin verdm onuda dönünce zaten 62düsmek icin yeniden katilcam araniza insallah :)
Hayırlı Cumalar canım, oh bari Pınar uğramış buralara :). Çok sessiz kaldı buralar. Hepimizde bi motivasyon eksikliği var bu aralar. En azından birbirimizden kopmayalım;).
Oh Pınar hanım 65 leri görmüşsün yine tebrikler canım;).

_ikra_

Tepki
1.522
Benim bildirimim geliyor kızlar:)
Malesef bu hafta çok düzensiz beslendim, ekmek tüketimi biraz fazlaydı:(. Artıyım o yüzden:(
Geçen cuma 112
Bu cuma 112.4
+ 400 gr
Yaz gelince bi iştah patlaması yaşadım sanki. Yarın da Mannheim taraflarında bi davete katılıcam, yol uzun biraz . Bu hafta sonu da çok sıkmıycam ama pazartesi den itibaren bi düzene girmem lazım.

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Diyet yapmasanda dikkatli olursan bol su icersen kilo yerlesmez biliyosun insan gun icinde kendine en az 1 saat ugrastirici spor veya ev isiyle ugrassa o bile yeter
Kilo bildirimim:

Gene iyi pinarcim hem gittiginde karsilastigin insanlarin iltifatlariyla eminim artiyla donmezsin aksine mutlu motive olarak sevincle doneceksin
Malesef bu hafta çok düzensiz beslendim, ekmek tüketimi biraz fazlaydı:(. Artıyım o yüzden:(
Geçen cuma 112
Bu cuma 112.4
+ 400 gr
Yaz gelince bi iştah patlaması yaşadım sanki. Yarın da Mannheim taraflarında bi davete katılıcam, yol uzun biraz . Bu hafta sonu da çok sıkmıycam ama pazartesi den itibaren bi düzene girmem lazım.
Aynen bendede bi istah varki sorma ama haftaya daha guzel bildirimler yapicaz yazin gelmesi bize eksi getirmeli istah degil bu hafta boyle gecti gitti onumuzdwki haftay bakalim hatta pazartesiye bakalim haftsonu dikkatli olalum ikimizde

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Obur haftada cok yogunuz kucuk kaynim askere gidecek 3 mayista yolcu edicez cumartesi kuran okutucaz ertesi gune kuzeninin kina gecesine eglenceye gidicez buyuk kaynimda kucuk kaynim gittikten 2 gun sonra askerden dönecek insallah onun icinde biseyler yapicaz bakalim yani 1 aygelen gidenle mesgul olacam bu arada insallah bol bol ter atar yaglardan yakarim esimde gelecek haftasonlari haftaici burda olurum zaten kimse yok bide ben bos birakmayim

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Hayırlı Cumalar :)

Hayırlı Cumalar canım, oh bari Pınar uğramış buralara :). Çok sessiz kaldı buralar. Hepimizde bi motivasyon eksikliği var bu aralar. En azından birbirimizden kopmayalım;).
Oh Pınar hanım 65 leri görmüşsün yine tebrikler canım;).

Sagol canimm :) evt kopmayalim haklisin ben hep ugrarim zaten özellikle cumalari :) aynen motivasyon eksikligi var gercektwn herkezdw insallah toparlanir herkez sende kuzum

Geçen cuma 112
Bu cuma 112.4
+ 400 gr

Yaz gelince ister istemez istah artiyor cmm bende kisin cok daha iyi kilo veririm. Insallah haftaya düzelir cnm morlani bozma zaten sen farkindasin neden oldgunun :)

Diyet yapmasanda dikkatli olursan bol su icersen kilo yerlesmez biliyosun insan gun icinde kendine en az 1 saat ugrastirici spor veya ev isiyle ugrassa o bile yeter

Gene iyi pinarcim hem gittiginde karsilastigin insanlarin iltifatlariyla eminim artiyla donmezsin aksine mutlu motive olarak sevincle doneceksin

Aynen bendede bi istah varki sorma ama haftaya daha guzel bildirimler yapicaz yazin gelmesi bize eksi getirmeli istah degil bu hafta boyle gecti gitti onumuzdwki haftay bakalim hatta pazartesiye bakalim haftsonu dikkatli olalum ikimizde

Insallah canim ya sagolasin valla :) 2 gün kaldi benide heycan sardi simdiden

Kizlar napiyosunuz:zipla:

Esim geliyor aksama keyfim simdiden yerine geldi valla:yes:

Napiym cnm ben hazirlik kosturmaca buzluga birsürü sey attim esim icin :)
Seninde esin geliyormus gözün aydin canimm

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
Nasılsınız kızlar benim kuzenin bebeği karnında oldu hala almadılar bekliyoruz 37 haftalık bebek nasıl normal doğum yaptıracaklar kız perişan oldu bekliyoruz hala benden haberler iyi değil yani ve 7gun sürebilir diyorlar düşünün bir kere yedi gün Allah'ım kolaylıkla bir an önce inşallah

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Nasılsınız kızlar benim kuzenin bebeği karnında oldu hala almadılar bekliyoruz 37 haftalık bebek nasıl normal doğum yaptıracaklar kız perişan oldu bekliyoruz hala benden haberler iyi değil yani ve 7gun sürebilir diyorlar düşünün bir kere yedi gün Allah'ım kolaylıkla bir an önce inşallah
Iyiyz canim uzuldum ya kuzenin nasil uzulmustur simdii rabbim sabir versin cani sagolsun insallah kendini toparlayinca 2. Melegini kucagina almak nasip olur.sen nasilsin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar