Zayıflama Yarışmasi / 3.TAKIM

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Kızlar internetten alışveriş yapmak istiyorum.Yiğenlerime bişeyler göndereyim dedim ama N11 de yurt dışındakilerin kredi kartları geçerli olmuyormuş. Eskiden PayPal dan ödüyordum o seçeneği kaldırmışlar. Başka tavsiye edeceğiniz bi site var öı acaba? ( bi de site ismi yazdım da yasak mı acaba?)
Buraya da taşıyayım sorumu, çabuk cevap verin gızlar:):)

asfarovski

Daimi Üye
Tepki
738
Kızlar internetten alışveriş yapmak istiyorum.Yiğenlerime bişeyler göndereyim dedim ama N11 de yurt dışındakilerin kredi kartları geçerli olmuyormuş. Eskiden PayPal dan ödüyordum o seçeneği kaldırmışlar. Başka tavsiye edeceğiniz bi site var öı acaba? ( bi de site ismi yazdım da yasak mı acaba?)
Canim gittigidiyor ve hepsiburada var ama ödeme seçeneği bilmiyorum ne alacaksın ona göre de fikir verebilirim

OP
Y

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
:haha: :haha:
Cevap veriyorum
Bilmiyorum haha

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Canim gittigidiyor ve hepsiburada var ama ödeme seçeneği bilmiyorum ne alacaksın ona göre de fikir verebilirim
Alacaklarımı seçtim de ödeme seçenekleri arasında bana uygunu yok malesef:(. Mağazayla direk görüştüm demin, kargoyu Extra karşılamam şartıyla kabul ettiler sağolsunlar. Halloldu inşallah :)
:haha: :haha:
Cevap veriyorum
Bilmiyorum haha
Çok yardımcı oldun gız;)

Herjes ramazana kadar olan planlarini, dusuncelerini, sozlerini
Yazsin bakalim :)
99 kiloyu görmek:)

Selammm;)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar