Zayıflama Yarışmasi / 3.TAKIM

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
@İremSu dün 3saat 15dk spor yapmışsın, az mı bu oldukça çok..
30 dakika uzakliktaki parka gidiyorum gidip gelmem zaten 1 saat suruyor bazen yolu uzatiyorum ordaki aletlerle hareket yapiyorum ama umdugum kadar terlemiyorum bence dahada fazla yapmam lazim diye dusunuyorum yada daha istekli :hhhhhh: yoruluyorum ama vucudumda cok fazla yorgunluk hissetmiyorum eve gelip yemek yiyince butun yorgunlugum gidiyor neşeleniyorum hahahahahahahaha

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Herkese slm ben çok yoğundum şimdi aldım kahvemi hep aklımda burası akşam bakayım derken uyuyup kalıyorum regl oldum birde ondan galiba tartı yine fırladı 74.5 gösteriyor reglden galiba

@mefkurem iki gündür misafir vardı ev park misafir market arası geçti günler telde net yok evde olmayınca yazamadım da
@_ikra_ goturmussun tartlari colalaari şekerli kahveleri :sopa:

@İremSu iki tane makarna ne kız sen baya salmissun eşin varken şimdi atıştırma isteğini yenmeye çalışıyorsun gece gece otlara sarmissin ama iyi olmuş sağlıklı seçim ayağında düzeliyor Muş hadi geçmiş olsun

@P.nrrr son kararı vermişsin canım hadi iyi gezmeler simiti de sabah Yemen iyi olmuş

@Ponibon tüyoları bize de şöyle bu kafalar nasıl düzelir

@askrhpozitif canım nasıl oldu telefondan haber var mı

@Yolcu.__ sayarak zayıflama ile başaran çok insan var ama püf nokta şu değişim haklarını arada bir cola vs gibi sağlıksız şeylerde kullanmalı insan sayarak sürekli sağlıksız olmaz tabi sonuçta karaciğeride düşünmek gerekli
İnşallah işe yarar hedefe ulaşmanda bu arada hedefin kaçtı

@elzn4260 nasıl gidiyor hamilelik fit hamile olmaktan mutluymussun darısı bize hadi

@Fittekkkmevsim kolay gelsin canım inşaat temizliği zor birde hem iş hem temizlik hiç kendine vakit kalmamıştır
Malesef bu ara biraz öyle oldu:(. Ama düzeltmek için çabalıyorum:). Havalar ısındığından beri canım tatlı şeyler çekiyor malesef:(

_ikra_

Tepki
1.522
Menüm
Sabah 10:20 tiroid ilacı,3 bardak su
11:00 1 dilim chia tohumlu ekmek,1 er tatlı kaşığı otlu ve biberli sürme peynir, domates, salatalık, biber
13:30 1 kahve
14:30 3 çilek
17:00 1 kepçe tarhana çorbası,1 dilim tepsi kebabı,2 kaşık pirinç pilavı, salata, 1 kase cacık
20:00 gibi 2 bardak çay içerim
Spor yok henüz
Su: 2.5 lt

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Dunku menum
Sabah10.40
1 br aci kahve
2 yumurtali omlet
3 ceri domates kk peynir
2 yk bal
2 dilim ekmek

Ara 14.00
2 yk yogurt

Aksam 18.00
2 tabak etli nohut
1 kase yogurt
1 kase salata
1 dilim ekmek

20.30
2 br cay
3 galeta

Su 2.5 lt
Spor
3mil leslie 135
30 dk normal 30
50 dk tempolu 100
40 dk kondisyon bis 80
40 dk aletli 80
Toplam 425

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Neden buraya yazan yok ya kizlar nerdesiniz hasta misiniz deprosyanda misiniz yolda misiniz nerdesiniz gecmiside okuyamadim benim guzel arkadaslarim neden yoklar :(

OP
Y

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
Tunaydinlar herkese

Bende de yogunluk vardi dun terasi garaji falan temizledim
Tozdan alerjim azdi
Bugunde cocuklar gelecek

Kizlar surekli gel gitler yapmak beni cok yordu
Ben devam edemicem
Hepinizi cok seviyorum benim icin cok degerlisiniz
Allah yolunuzu acik etsin
Hakkinizi helal edin
Pinarcim sende numaram var zaten
Bebis haberini bekliyorum :)

Kendinize iyi bakin :kalp:

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Tunaydinlar herkese

Tozdan alerjim azdi
Bugunde cocuklar gelecek

Ben devam edemicem
Hakkinizi helal edin

Ablaaa :mad: bizimde bebegimiz olursa sana nasi ulasicaz mutlulugumuzu nasil paylasicaz lutfen kopmayalim haftada 1 de olsa gel yaz konusalim sen bizim ablamizsin boyle gitmk olur mu

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Mrblar kizlar bende bu ara cok yogunum biletimi aldim pazar günü almanyaya ucuyorm gitmeden camasirdir temizlikdir ugrasiyorum evin icinde. Bugun kuaföre gittim sacimi kesdirdim. yarinda buzluga atcakalrimi ayarliycam esim icin, ertesi gün carsiya incem hem euro almam gerk hemde hediyelik biseyler alicam. Sonrada bavulumu yaparm zaten :)

Oralardada cok gelemem belki ama yine arada ugrarim tabiki sizi unutmam sayenizde cok sükür hayallerim gercek oldu :)

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Tunaydinlar herkese

Tozdan alerjim azdi
Bugunde cocuklar gelecek

Ben devam edemicem
Hakkinizi helal edin

Ablam tabiki haberlesiriz yerin ayri bende :) insallah bebis haberinide veririm yaz sonuna dogru :))
Ama sende tamamen gitme arada gel ugra olmazmi :) bende öyle yapicam

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Neden buraya yazan yok ya kizlar nerdesiniz hasta misiniz deprosyanda misiniz yolda misiniz nerdesiniz gecmiside okuyamadim benim guzel arkadaslarim neden yoklar :(

Canim herkez bu ara bi koptu bilmiyorm valla mezunlar görunmez oldu olmayanlarda bikti sanirm bilmiyorm belkide mevsim degisikliklerinden.. bende arada ugrarim ama smdi 3 haftalik bi tatil yapicam :)

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Canim herkez bu ara bi koptu bilmiyorm valla mezunlar görunmez oldu olmayanlarda bikti sanirm bilmiyorm belkide mevsim degisikliklerinden.. bende arada ugrarim ama smdi 3 haftalik bi tatil yapicam :)
Peki canim mutlu guzel bir tatil olsun kendine dikkat et arada ugra sende unutma ben daha bikmadim kizlarda gelirler ya yaz gwldi boslandi tabi herkes bide coluk cocuklari var kimse kalmasada ben burda olurum hep :admin:

_ikra_

Tepki
1.522
Merhaba arkadaşlar, bugün hava çok güzeldi. Tüm gün deli gibi temizlik yaptım:). Çamaşır yıkadım güzel havada kurudu ütüleyip kaldırdım. Camdı perdeydi oh mis gibi oldu heryer;). Sizler neler yaptınız bakalım???

Tunaydinlar herkese

Tozdan alerjim azdi
Bugunde cocuklar gelecek

Ben devam edemicem
Hakkinizi helal edin

Helal olsun, sen de helal et ablam. Ama tamamen gitme. Sadece sohbete gel, yeniden başlayana dek. Hergün gelmesen de haftada 1-2 uğra.:(

Mrblar kizlar bende bu ara cok yogunum biletimi aldim pazar günü almanyaya ucuyorm gitmeden camasirdir temizlikdir ugrasiyorum evin icinde. Bugun kuaföre gittim sacimi kesdirdim. yarinda buzluga atcakalrimi ayarliycam esim icin, ertesi gün carsiya incem hem euro almam gerk hemde hediyelik biseyler alicam. Sonrada bavulumu yaparm zaten :)

Oralardada cok gelemem belki ama yine arada ugrarim tabiki sizi unutmam sayenizde cok sükür hayallerim gercek oldu :)
Hadi hayırlı olsun, sonunda aldın bileti:). Arada gelip bize de anlat yaptıklarını. Almanya da tam bahar şimdi, hertaraf yemyeşil. Anneciğine de şifa olursun inşallah...
Saç baş da yapılmış, ohhh... bize de bi resim ataydın da görseydik manken gibi;)

_ikra_

Tepki
1.522
@İremSu ben de burdayım kız bi yere gitmiyorum;). Yavaş yavaş da olsa verecek çok kilomuz var daha:)
Menüm
10:30 tiroid ilacı,600 ml su
12:00 1 dilim esmer ekmek,2 tatlı kaşığı otlu sürme peynir, domates , salatalık, biber
14:00 kahve(şekerli)
15:30 1/2 yufka ekmek,1 servis kaşığı taze fasulye, 2 kaşık yoğurt
17:301/2 yufka,1 servis kaşığı fasulye,2 kaşık yoğurt
( yufka olmayaydı iyi olurdu da bu aralar iştahımı pek dizginleyemiyorum:( )
19:00 1 tane meyveli dondurma:)
Su 3.5 lt
Spor olarak temizlik;)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar