Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Zayıflama Yarışması / 1.TAKIM

Konu, 'Diyet Grupları Arşivi' kısmında Yelizimmm tarafından paylaşıldı.

1. Ayyulduz

Ayyulduz Daimi Üye

benim ilişkilerim hep öyle olmuştur sınırı olan yeri geldiğinde iki üç arka arka görüşülür yeri gelir 1 ay fırsat olup görüşülmez ama bir aradayken keyif aldığım tripsiz pozitif insanları seviyorum..

Yan komşumla şuan öyleyiz yanında daha bı kıymetli oluyor senin özeline saygı duyan ve başkalarından kiskanmayan bir kişi ,bende öyleyim çünkü, helede bu kadınlar arası kıskançlık Trip atmalara uyuz oluyorum

asfarovski, Bgmce, _ikra_ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ayyulduz

Ayyulduz Daimi Üye

Adida Yasemin de düşüp bayılıyor:)
    Sen yazdikca benim komşu geliyor aklıma :)
    Konuşma aralarında kendini ifade edersen kırmadan anlar inşallah ki benimki anlamamışti
    Sıkıntısı varmış bende o hafta kapısını calmamisim kari bana trip atiyor aklı sıra başka komşularla beni kiskandirmaya çalışıyor sağolsun Esma geldi oda olmasa kimim var gibi aldım karşıma 1 saat konuştum iyisin hoşsun ama bana bı boy büyüksün benim çevremle ilişkilerim böyle böyle diye anlattım..kırıldı ama kendi kasindi o günden sonra pek tatliyiz olmasi gerektiği kadar gorusuyoruz

asfarovski, _ikra_, Yyk ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. Ayyulduz

Ayyulduz Daimi Üye

Kız İrem maşallah sana müthiş istikrarla ilerliyorsun;)

asfarovski ve NaRTaneSi bunu beğendi.
  4. askrhpozitif

askrhpozitif Daimi Üye

aynen ablam 100 den asagı dustuk valla

asfarovski, Yelizimmm ve Ayyulduz bunu beğendi.
  5. Ayyulduz

Ayyulduz Daimi Üye

Okadar kıyafet çıktığına göre alışverişi seviyorsun demekki:)
    Peki etekler bol gelecek kadar zayifladinmi abla sen kaç kilo verdinki

asfarovski ve EKİM2009 bunu beğendi.
  6. Ayyulduz

Ayyulduz Daimi Üye

Bu tipler her yerde varmış bende şaşkınim :)

asfarovski ve EKİM2009 bunu beğendi.
  7. Ayyulduz

Ayyulduz Daimi Üye

Sanki hırsız çıksa karşına picakliycanda:)

asfarovski, NaRTaneSi ve EKİM2009 bunu beğendi.
  8. Ayyulduz

Ayyulduz Daimi Üye

Hanımlar bugün olanları anlatıyim hastaneye gittim ya öğlen eşimle gitmiştik park edicek yer yoktu ben arabada bekliyordum gelince beyim anlattı.

Adı şerefsizin biri okulun önünde kağıt toplayan 11,12 yaşında bir kızı taciz etmiş servis şoförü görüyor bunu arkadaşlarını toplayıp ağzını burnunu dağıtıyorlar polislerde almış hastaneye getirmiş. 60 yaşlarında vardır diyor eşim adami Allah belasını versin torunu yaşta kıza offf:(

9. EKİM2009

EKİM2009 yaş 38 boy 166 bş 85.7 gncl 82.5 hedef 72

inşallah çok uzamadan geçer yüzme biliyorsan ağrıların geçtikten sonra her fırsatta havuza git özellikle sırt üstü yüzme bel kaslarını güçlendirip ağrıları da fıtık v.s. de engelliyormuş , bu bel ağrısı yaşam kalitesini düşürüyor insanın hem hareket edemiyorsun hem morali çöküntüsü yapıyor yarın cuma selasın da çabuk şifanı versin rabbim diye dua edicem
    benim temizlikte 1-2 gün yapıp 2 gün yatarak oluyor anca , annem gelsin bi hep yatıcam dizine kaşı beni diycem onun hayaliyle yaşıyorum artık:)))

asfarovski, Yelizimmm, _ikra_ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. EKİM2009

kız kan görünce başım dönüyor ama iş savunma korumaya geldi mi tam piskopat manyak olabilirim benden 5 yaş büyük ablam (2. abla) hem sarışın hem yeşil gözlü hem de bildiğin fidan gibiydi çok güzeldi bekarken kim onu koruyordu peşine düşüp sataşana kelebek bıçağı çıkarıp sallıyordu sanıyorsun tabikiii bennnn manyağııııı:krizz:

11. EKİM2009

gülüm ben pek etek giymem çok nadiren giydiğim için öylece dolapta hurçta duruyorlardı 111 kilodan 85 e indim 26 kilo vermişim ama zaten o etekler 111 kiloyken olmuyordu büyük ihtimal 94-97 arasıyken olan eteklerdi şimdi bildiğin çuval olmuşlar heheheheh
    alışverişi de hiç sevmiyorum önceden severdim şimdi mecbur kalmadıkça almamaya çalışıyorum yer yok dolap yetmiyor sinirlerim zıplıyor o zaman da

12. EKİM2009

benim burdaki sürekli birilerinden bişeyler ister bana da al beni yemeğe götür beni gezmeye götür bana şunu pişir bana sarma yap bitmiyor istekleri ben de tavrımı açık belli ettim senelerce aman kimse kırılmasın diye kırılıp parçalandım, kullanıldım bundan sonra kimseye eyvallahım olmaz içi gidiyor ama eve çağırmıyorum da onun eve de gitmiyorum bir kere gitsem paçayı kurtaramam diğerleri gibi :)

13. NaRTaneSi

NaRTaneSi ~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~

Valla elimden geleni yapmaya calisiyorum cok zorluyorum kendimi bu hafta spor yaptim ama ben mi spor yaptim yoksa spor mu beni yapti anlamadimhaha coskuyla yapmiyorum esim bi gelseydi cok ozledim yaa :kalp:
    :huri:

asfarovski, Yelizimmm ve _ikra_ bunu beğendi.
  14. Yyk

Yyk Daimi Üye

Kizlar sabahtan beri alintilarm duruyo birazdn cvp vercm bi oturamadm bugun yarn bursaya gitcezya canta yaptm ugrastim evi toparla et.

asfarovski, NaRTaneSi, _ikra_ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  15. Yyk

Yyk Daimi Üye

Menüm:

11:30 1kuru kayisi, Ilik su

12:30 1yumurta, 1hindifüme salam, 1/2kk peynir

16:00 1mandalin, 1kurabiye( komsu israr etti beraber yapinca dayanamadm bende)

17:30 1yumurta

19:30 1kase sulu köfte patatessiz( 5köfte), Salata

2 fincan yesilcay
    1,5lt ödem suyu
    2,5lt Su
    3 mil leslie = 135p @İremSu

asfarovski, Bgmce, NaRTaneSi ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  16. _ikra_

_ikra_ B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164

Allah kabul etsin canım, menün de güzelmiş, araya misafir de kaynamış;)
    Kolay gelsin:)

Sık boğaz etmese iyi bi komşuluğunuz olabilir bence ama biraz tez canlı galiba komşucuk:). Daha taşınalı bir hafta oldu, bi 1-2 ay geçseydi birbirinizi biraz tanısaydınız da öyle samimi olsaydınız keşke. Sen yine de tedbirli yaklaş gülüm, çok vıcık vıcık bi ilişkiniz olmasın;).

Allah belasını versin böyle sapıklar heryerde var malesef. Kız erkek demiyorlar vicdansız sapıklar!!!! Dünyanın çivisi çıktı , hergün neler neler duyuyoruz. Artık paranoyak oldum, çocukları yanlız dışarı bırakmaya korkuyorum.

Benim dolap da öyle valla, 75 kiloya inene kadar alışveriş yapmasam idare edecek elbise var.Dolap etek dolu ama sadece 2 tanesi oluyor üstüme:(.

Allah kavuştursun kız İrem. Taze gelindin sen tabi bu kadar ayrılık zor gelir.

17. _ikra_

İyi gezmeler canım, güle güle gidin gelin.

asfarovski ve Yyk bunu beğendi.
  18. _ikra_

Menüm
    10:30 tiroid ilacı,500 ml su
    11:00 3 tane yumurta,1 greyfurt
    15:00 1 yeşil elma
    17:00 2 servis kaşığı taze fasulye yemeği,1 kaşık pilav,1 kase yoğurt
    19:00 2 bardak çay
    Su 3 lt
    Spor 20 dk normal tempo yürüyüş 20 puan ( parka gidip gelirken yürüdüm anca)

asfarovski, Bgmce ve NaRTaneSi bunu beğendi.
  19. Yyk

Yyk Daimi Üye

Ayy abla sorma ben bide pencere acik gbi gelince kalbim güm güm atti bi titreme geldi korktm ama sende cesurmussun gercktn kapiyi ben aralik görsem arkama bakmadan kacarm heralde :)

Sabah alintilamism senin menüde güzelnis hafif insallah güzel eksi gelir yarin :) bende hafif gecirdm kurabiyede olmasa dha iyi olcakti ama

Yok kiz adi yasemin degl :) hahha ayy valla bilmiyorm cnm ben mesajmi verdm almassa hala israr sey yaparsa direk yazmayi dusunuyorm hergün görüsmeyelm yipratmayalim birbirimizi diye :)

Aynen haklisin cnm biraz sıkılgan bir tip ev esyalarinin yerni hergün degisdiriyorms kendine yapck bisiler ariyor sanrm bende tam tersi monoton bi insanimdir planli programli yasarm :)
    Aman insallah öle olmayiz bakalm hayirlisi ben arayi bulcam insallah

20. Yyk

Yyk Daimi Üye

Sagol cnm insallah :)

asfarovski ve _ikra_ bunu beğendi.