Zayıflama Yarışması / 1.TAKIM

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Burdayım kız ben gitmiyorum sizide mezun ederiz inşallah diyeti bırakıcam ramazanda dedim sadece :)
İyi aman korkutmayın beni:).

Slm kizlar :(

Biliyorum ihmal ettim, üzgünüm :uzgnm:

Bu donemde hic motivasyonum yoktu, dikkat de etmedim
Bu kadar tatil yeter:uyku:
ins. Cuma tekrar baslicam
Benim bunye malum baya bi arti oldum

Yinede vazgecmek yok
Yeniden bi baslangic yapip
ilk hedef ramazana kadar baya bi yol katetmek

Canlarim guzellerim:kalp:
Nerelerdesin Zuhal sultan, özledik seni:).

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Ay kizlar az önce yasadigm olayi anlatcam cok sacmaydi :(
Esim gececi calisiyor bugun bende o gececi calistiginda tv karsisinda oturma odasinda uyurum gene öyle yattim uyumusm sabah namazina uyandm bi bakiyorm yatak odasinin ısigi acik. Ay beni bi korku sardi hemen esimi aradm iste böyle böyöe oda korktu tabi ama benimde hic huyum degildir isigi acik birakip yatmak. Neyse esim hemen cik evden dedi bende cikarken koridordan yatak odasina baktm yatagn dolabindan sanki cam aralikmis önünde perde varmis hissi gördüm ay esime diyorm cam acik sanki falan. Karsi komsunun ziline bastm son care onlarda bi afalladi zaten ama ben titriyorm korktm cok sonra sagolsn esi girdi bakti yatak odasina cam kapaki kilit var zaten isik acik heralde yatarkwn ben acik biraktm :( ay cok rezil rüsva oldum ya. Onu gec kendimide esimide cok korkuttum:bsmagryr: Kadininin esi ne düsünmüsdüt acaba paranoyak sancaklar beni valla :eek:

gülümse_kaderine

İnsan,hayvanla Üstinsan arasında gerili bir iptir
Tepki
1.400
Esim gececi calisiyor bugun bende o gececi calistiginda tv karsisinda oturma odasinda uyurum gene öyle yattim uyumusm sabah namazina uyandm bi bakiyorm yatak odasinin ısigi acik. Ay beni bi korku sardi hemen esimi aradm iste böyle böyöe oda korktu tabi ama benimde hic huyum degildir isigi acik birakip yatmak. Neyse esim hemen cik evden dedi bende cikarken koridordan yatak odasina baktm yatagn dolabindan sanki cam aralikmis önünde perde varmis hissi gördüm ay esime diyorm cam acik sanki falan. Karsi komsunun ziline bastm son care onlarda bi afalladi zaten ama ben titriyorm korktm cok sonra sagolsn esi girdi bakti yatak odasina cam kapaki kilit var zaten isik acik heralde yatarkwn ben acik biraktm :( ay cok rezil rüsva oldum ya. Onu gec kendimide esimide cok korkuttum:bsmagryr: Kadininin esi ne düsünmüsdüt acaba paranoyak sancaklar beni valla :eek:
Geçmiş olsun pınar
Olabilir böyle şeyler komşunuzda hiç yanlış anlamaz insanoğluyuz sonuçta
yeni taşındın eşin vardiyalı çalışıyor tek başına kalıyorsun
Ev yeni onun psikolojisi de olabilir
Ben ilk evlendiğimde bunun gibi sanrılar görüyordum alıştım zamanla
Allah korusun canım geçmiş olsun tekrar

Bgmce

Baş 94,4 kg Gncl:75.8 kg Hdf:65 kg
Tepki
1.412
Gecmis olsun canim birde uyku hali yanlis anlasilmaya musait neyseki birsey yokmus

Bgmce

Tepki
1.412
Slm kizlar :(

Biliyorum ihmal ettim, üzgünüm :uzgnm:

Bu donemde hic motivasyonum yoktu, dikkat de etmedim
Bu kadar tatil yeter:uyku:
ins. Cuma tekrar baslicam
Benim bunye malum baya bi arti oldum

Yinede vazgecmek yok
Yeniden bi baslangic yapip
ilk hedef ramazana kadar baya bi yol katetmek

Canlarim guzellerim:kalp:
Gunaydin hosgeldin abla nasil oldun biraz daha iyi misin. Bu aralar motivasyon konusunda hepimiz sikinti yasiyoruz galiba sen yine de bi yere gitme sopa olur terlik olur ozledik valla

Bgmce

Tepki
1.412
Regaip kandilimiz mubarek olsun. Bu gecede tum dualarimiz kabul olsun insallah.
Screenshot_20180322-090737.jpg

OP
Y

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
Rezil olacak bisey yok tatlim gayet normal bence

OP
Y

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
Gunaydin hosgeldin abla nasil oldun biraz daha iyi misin. Bu aralar motivasyon konusunda hepimiz sikinti yasiyoruz galiba sen yine de bi yere gitme sopa olur terlik olur ozledik valla
Birazdaha iyiyim cnm şükür

Zaten diyet yapmayinca insan kendini daha kotu hissediyor
Tekrar derin bi nefes alıp ramazana kadar kendimizi sikalim biraz

Valla en buyuk terligi ben hakettim bu ara :)

askrhpozitif

Daimi Üye
Tepki
1.465
Yeşil çayımı aldım tv izliyorum gülüm, sen nasılsın? Ağırlaştın mı biraz?

Gitmeyin bi yere yaw nereye gidiyorsunuz? Arada olur öyle gelgitler toparlansın hemen herkes :agla:
kilo almadım ama agırlastım canım ya agırlık merkezı degısınce penguen gıbı yuruyorum :D
Bi sekilde yapicam ama öyle cok acik bi sekilde söliyemem sanrm neden böleym bilmiyorm kirilcka diye düsünürm hep, hayirlisi diyim bi sekilde belli etirirm heralde

Iyi aksamlar cnm napalm ayni sen nasilsn iyimisn :)

Ayy cnm korkutma beni :) tmm ben bastan koyucam mesafemi yarn icin söz vermisdm önceden yarindan sonra haftada 1-2 görüsrm ama okadar yani hatta israrci olursa o bile olmayabillir

Hahha ayy demekki sadce bizm degilmis :)

Hosgeldin ablam cok mutlu oldum :hopp::kalp:
cok sukur canım ıyıyım

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
Her yerde varlar canım benimde vardı eşim varken evden gitmemesi hele beni deli ediyordu. Düşüncesizlikte sınır tanımıyordu kurtuldum şükür
şimdi ağlarına başkalarını atmış gece gündüz yüzgöz vıcık arkadaşlıkları var eşler evdeyken geceleri kahve çay muhabbetleri felan kvsi bunu evinden kovdu bu yüzsüzlükleri yüzünden valla yolda görünce Allah biliyo selam vermekten korkar oldum nasıl korkuttuysa gözümü haha haha
Düşecek yer arıyo annemin tabiriyle haha
Ne kafası yaşıyorlar acaba,yoksa bizmi anormaliz asosyalmiyiz neyiz :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar