Zayıflama Yarışması / 1.TAKIM

Ponibon

☆Başlgç:80.3☆Güncel:79.3☆Aslaa Vazgeçme☆
Tepki
938
Kizlar beni aglama krizi tuttu :agla:
Bnmde içimdn ağlamak geliyo dün bi arkadaşm bugünde başka bi arkadşm kilo konusında takıldılar benm çok zoruma gitti. İki senedir 15 kiloyu veremedim yerimde pinekleyip duruyorum. Pko gibi i bahanemde kalmadı artık boğazımı tutamıyorumçi. Canım çok sıkkın çook

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Bunaltan koca tipi gerçi bnmkide çok kıskançtı şimdi değişti. Geçn akşm avmye yalnz gittim spordn çıkınca kendi istedi çocukla olmuyo diye. Seninki de büyüyecek
aynen zamanla degisecek ilk tanistigimis gibi degil sukurki 3 4 yilda baya yok katettik coluk cocuk olunca dahada degisir eminim bide ayne evde yasasak boyle abartmaz da iste napalim zaman herseyin ilaci:ckskc:

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Kizlar biz bilet aldik cuma sabah bursaya gidiyoruz. Erken tartilmak zorunda kalicam 65i grmlarla kacirabilirm ama yinede mezun olmak istiyorm artk 200-300grma takilmiycam bakalm ne cikicak. Mezun oldukdan sonra zaten salmiycam kendmi yavas yavas gene 62leri görmek istiyorm ama kendmi sıkmadan kurabiyemi bitterimide az az da olsa yiyerek :haha:

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Bnmde içimdn ağlamak geliyo dün bi arkadaşm bugünde başka bi arkadşm kilo konusında takıldılar benm çok zoruma gitti. İki senedir 15 kiloyu veremedim yerimde pinekleyip duruyorum. Pko gibi i bahanemde kalmadı artık boğazımı tutamıyorumçi. Canım çok sıkkın çook
Elalem icin mi yasiyosun abla niye onun bunun dedigini takiyosun sen kendi yasamina formunu koruduguna bak vermiyosan da almiyosun ya sen ona bak arkadasi bosver agla rahatla ben bugun elden taksit yatirmaya gittim durumumuz sıkısık bu ara gecen ay verememistik adam getiremeyeceginiz zaman arayip haber verin sonraki ayda onceki ayin taksitinide ekleyip getirin deyince gozlerim doldu dukkandan cikinca dolu dolu gozyasi doktum bi zoruma gitti adamin dedigi laf kotu biseyde yok hani ama agla agla yoruldum daha yeni biraz biraz kendime geldim sarki dinledikce agladim dahada dokunsan aglarim heralde :haha:ilahi ben:tatlim:

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Kiz biz cok benziyoruz bende yavas yerim ama tabi aşırı degilde kahvaltida bile esim 3-4 dilim ekmek yemisdir ben 1 tane anca ama ona bakarak yiyince bazen benide acele ettiriyor farkediyorm cok hizli yer oda

Komsuma gelince Allahtan cat kapi gelmeleri yok ama yaziyor durmadan mesela bide ben düsündm dün simdiye kadar hep o yazdi öglen oluyo napiyorsn gel istersn hic beklemiyorki birde ben yazaym bilmiyorm beni kendine cokmu yakin gördü ama bende artk bazen kestirip atcam napiym :) dün cok israr etti bunalti biraz

Canim senin esin asiri kiskanc adami degisdiremicegine göre bu saate sonra can cikar huy cikmaz demisler cnkü ozaman ona göre davran erken gitmeye calis sporuna aslinda 4 de gec diil ama anlayamadm bende artk hava 7 gbi anca karariyor neyse belki oda anlar hatasini :) tatli dille konusursnuz gene dersn ben hava kararinca cikmiyorm bak sende bana enazindna sporuma karisma ben öyle daha saglikli oluyorm falan de..

Ben cok korkmustm kilolu hamile kalirim diye esimin ablasi dogumdan sonra kilo yüzünden karni dikisleri patlamis ve iyiki hastanedelermis o an yoksa ölme riski varmis.. Allah korusun böyle seyler anlat esine bak ben zayifliym daha saglikli gebelik ve hayat yasiyalim de :)

Kurabiye canavariym ben cok severm iste tariflere bakarken öyle yapmis bulundm smdi yiyemeden duramiyorm ama cumaya insallah mezun olup dedign gbi yapaym zaten bu son 2 gün yemiycem :)

Beraber kurabiye yapmayada iste laf arasi gecti ben bu tatliyi severm yok ben bnu falan derken ben dedm tahinli kurabiye yapmayi dusunuyorm oda dedi oglunun dogm gnü varmis bu pazar oraya yapsammi kolaymi falan neyse sonra ben kendm deneyince oda o gün niyetliydi 3 aylarn baslangici diye aksam götürdm yesin denesn fikir olur isterse yapar gibisinden. Bana sonra yazdi cok güzel olmus cok begendik dedm afiyet olsun e sonra diyo beraber yapalimmi ne diymki olur dedm ama mesela ben hayatta cagirmam öle bsi yapcagimda ama Kadin sanki beni bekliyormus burda :))) aman ona kizmiyorm aslinda ben biliyormusn hani yardm ederm yaparz sadce şu israrlari olmasin ozaman hemen kendimi ister istemez cekmeye basliyorm itici geliyor

ayy ütü bende hic sevmem hic de yapmam gömlek haric :) kolay gelsn cnmm. Kiz el isini aksam yaparsn hallet islerni :) bu aralar herkez böyle bisi yapasi yok nezaman düzelcez ya takimcak cöktük
Bence sen kalbini kırmadan o komşuyla mesafe koyabilirsin. Çekinme sadece açık ol bence, istersen direk söyle, şimdiye kadar yalnızdım alıştım şimdi çok üstüme düşülünce sıkılıyorum de direk.;). Yine anlamaz da devam ederse artık Allah kolaylık versin o zaman...

Kizlar beni aglama krizi tuttu :agla:
Ne oldu ki kuzuuu:(

Kız senin kilo da ne var ki, başkalarını bu kadar takıyorsun. Sakın bırakma bizi...

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Yemek işi bitti, yürüyüşü mü de hallettim. Çok rahatım spor yaptığım için:)
9:30 tiroid ilacı,500 ml su
10:00 1 kk beyaz peynir, domates, salatalık, biber,1 dilim ekmek, bir parça tatlı turp
13:00 biraz salata
17:00 1/2 çupra, 1 tane fırında patates,bol salata
Sonra belki 1 yeşil elma yerim
2 saat tempolu yürüyüş 240 puan
1 saat normal tempo yürüyüş 60 puan
300 puan @İremSu
Yürüyüşü biraz abarttık bugün, ayakkabı vurdu küçük parmaklarım su toplamış:(

NaRTaneSi

Tepki
2.112
@_ikra_ onemli bi problem yoktu ki icimden geldi bu kadar gozyasi dokup agladigimi daha bilmezdim bugun sabahtan aksam ustune kadar agladim suan da dokunsan aglarim niyeyse bilmiyorum goz kapaklarim bir sisti ki :krktm:baya gerginim son gunlerde aglamakliyim dun baya bi uyumusum 8 de sizip kalmisim gece uyandim tekrar yattim niye boyleyim bilmiyorum valla :hımm:

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
@P.nrrr inan senin yaşadıklarının bı tık fazlasını yaşadım komşum sitedeki herkesle tanıştırmak bir misafirim geldiğinde oda onlarla tanışmak isterdi dışarı çıktık alışverişe birgün annesine başörtüsü aldı bunu senin aldığını söyleyim sevinir kadın demişti ben parasını veriyim ozaman demiştim ama tuhaf gelmişti yani
Demekki bu türlerden her yerde var :)
Bacım zamanla beklentileri yükseliyor oyuzden baştan kendini ifade et kendini onla görüşmek zorunda hissedince ayıp olur onuda cagiriyim düşünceleri zamanla itici geliyor oyuzden daha başindaykrn mesafeni kou derim

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
Oyle sukur :komik: allah aglatmasin :) abla en gec ramazana kadar kendini dinle ramazan ayina da dopdolu maneviyatla sabirla sukurle baslayalim aramiza katil daha istekli duzenli bi sekilde hem sevaba girer hemde dikkatlice diyetimize devam ederiz insan bunaliyo evet heleki kacamaksiz sartlaninca belli bi sure sonra bikiyo tukeniyo sukur fazla kilon yok hem biraz koruma gbi hemde dinlenmek amacli tatil gibi dusun istirahat et ablam ama aramizda kal sevincimize uzuntumuze ortak olmaya devam et bizi sensiz koyma abla:kalp:
Canım benim ya çok tatlısın iyki varsın :mavis:
Burdan gitmek yok ,tek derdim diyetten böğ gelmesi
Tartimi anneme vericem uzun bir süreliğine eczaneye gidip kas yağ ölçümü yapan tartıda tartilip 1 ay sonra tekrar tartilicam niyetim sporu bırakmadan kilomu sabitte tutmak bakalim

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
Ayy oda kötuymus ama bizmkide baya kötu e yukarda suyla bsi yaptiginda biz sangir sangir duyuyoruz hic olmuyo ses yalitimi onada iyi gelirmi bi nebze bilmiyorm ama esim dün baya araddirdi yatak odasina sart gbi ya biraz daraltcak ama olsun. Muzik dinlemekde iyi fikirmis yada kulaga böyöe tikac mi almak lazm acaba :))
Bizimde banyo aynı şaril şaril ses geliyor maşallah seviyorlarda banyo yapmayı gece gündüz :)
Klozetin sesini hiç demiyorum bile:)

NaRTaneSi

Tepki
2.112
@İremSu biz iyiyiz çok sukur canım zaman geçiriyoruz iste
Allah iyilik versin canim benim bu devirde gecim etmek koca el kahri cekmek o kadar zor ki gercekten daha yeni sana sorarken yerinde ben olsaydim senin durumda nasil olurdum ne dusunurdum diye icimden gecirdim anneligi daha tatmadigim icin pek empati yapamadim ama uff bilemiyorum bu aralar dusuncelerim cok karisik cocuk oldu olacak diye cok korkuyorum valla insanin bi duzeni kendi evi olmasi esinin cocuklarinin saglikli ve yaninda olmasi ne buyuk lütuf gercekten rabbim evlerimize her daim saglik birlik dirlik bolluk bereket neşe versin insallahhhhh amin:mavis:

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Canım benim ya çok tatlısın iyki varsın :mavis:
Burdan gitmek yok ,tek derdim diyetten böğ gelmesi
Tartimi anneme vericem uzun bir süreliğine eczaneye gidip kas yağ ölçümü yapan tartıda tartilip 1 ay sonra tekrar tartilicam niyetim sporu bırakmadan kilomu sabitte tutmak bakalim
Sende ablammm allah iyilik versin dinlen bakalim iyi olacagina eminim hemde en kisa surede :tatlim:

gülümse_kaderine

İnsan,hayvanla Üstinsan arasında gerili bir iptir
Tepki
1.400
Kizlar biz bilet aldik cuma sabah bursaya gidiyoruz. Erken tartilmak zorunda kalicam 65i grmlarla kacirabilirm ama yinede mezun olmak istiyorm artk 200-300grma takilmiycam bakalm ne cikicak. Mezun oldukdan sonra zaten salmiycam kendmi yavas yavas gene 62leri görmek istiyorm ama kendmi sıkmadan kurabiyemi bitterimide az az da olsa yiyerek :haha:
İyi yolculuklar pınar geçen haftada bem bursadaydım gezecekseniz Mudanya ve trilyeye gidin yaşanılası yerlermiş :)
Mezun oluyorsun maşallah hadi bakalım

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
İyi yolculuklar pınar geçen haftada bem bursadaydım gezecekseniz Mudanya ve trilyeye gidin yaşanılası yerlermiş :)
Mezun oluyorsun maşallah hadi bakalım

Aa hadi ya ne güzel :) benim esim bursali kaynanamlara gidiyoruz cok gezdik orlarda mudanyayi da gezdm ama trilyeyi gezmedm bidhaki yer orasi olsun ozaman :))
Insallah cnm bakalm cuma ne cikicak cok arti olursada 1 hafta dha beklerm belki bilemiyorm

gülümse_kaderine

İnsan,hayvanla Üstinsan arasında gerili bir iptir
Tepki
1.400
@P.nrrr inan senin yaşadıklarının bı tık fazlasını yaşadım komşum sitedeki herkesle tanıştırmak bir misafirim geldiğinde oda onlarla tanışmak isterdi dışarı çıktık alışverişe birgün annesine başörtüsü aldı bunu senin aldığını söyleyim sevinir kadın demişti ben parasını veriyim ozaman demiştim ama tuhaf gelmişti yani
Demekki bu türlerden her yerde var :)
Bacım zamanla beklentileri yükseliyor oyuzden baştan kendini ifade et kendini onla görüşmek zorunda hissedince ayıp olur onuda cagiriyim düşünceleri zamanla itici geliyor oyuzden daha başindaykrn mesafeni kou derim
Her yerde varlar canım benimde vardı eşim varken evden gitmemesi hele beni deli ediyordu. Düşüncesizlikte sınır tanımıyordu kurtuldum şükür
şimdi ağlarına başkalarını atmış gece gündüz yüzgöz vıcık arkadaşlıkları var eşler evdeyken geceleri kahve çay muhabbetleri felan kvsi bunu evinden kovdu bu yüzsüzlükleri yüzünden valla yolda görünce Allah biliyo selam vermekten korkar oldum nasıl korkuttuysa gözümü haha haha
Düşecek yer arıyo annemin tabiriyle haha

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar