Zayıflama Yarışması / 1.TAKIM

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Kizlar valla komsum cok iyi niyetli ama bi huyu var sanki hergün görüsmek zorundaymisiz gbi öglen olunca hemen yaziyor napiyorsn gel diye bugn dedm ben disari cikcam falan sen napiyorsn iste evdeysen geliym dicektm ama disari cikiyormussun baska sefere yazms bende önce düsündm e gelsn sonra cikarm sonrada dedm nie kendi planimi bozaymki sonra gittkm nese geldm balkonsa gördm gelirsn falan dedi gene tmm dedm smdi yazms gel cocuk da uyuyor dedmki yemek yapiyorm sn gel istersn ama cocuk uyuyoms sen gelseydn iyidi yazms biraz gicik oldm benmi abartiyorm bilmiyorm da böyle kendmi görüsmeliymisim gbi hissetmek istemiyorm
Pinarcimm yumusak yuzlusun hep pesine takilir bu kadin cocugu olmasa hemen yola koyulurdu boyle tipler cok fazla var malesef.mesafeyi koruyomiyosan laf arasinda soyleyiver yada esinden yakinir gbi konus boyle komsuluga gunluk gelip gitmeye pek sicak bakmaz eve gelen giden olmasina pek alisik degil sevmez de ne biliyim buna benzer seyler illaki laf acilir aklina gelince hemen soyleyiver evine gelirken cekinsin mesaj yazmaya cekinsin inan boyle daha iyi olur senin icin canimm hem sen kotu olmamis olursun hemde kafan rahat olur esinle sohbet edip oturacak degil ya ativer sucu kocisinee kizzzhaha

gülümse_kaderine

İnsan,hayvanla Üstinsan arasında gerili bir iptir
Tepki
1.400
Bende birazdan esimi ise gönderip alisverise cikicam mutfaga ufak hali alicam bikac bisi bakarm gezinirm hem giderken dönerken tempolu yürürüm spor olur. Aksama ne yemek yapcaksiniz ben kararsizim patlicanim bide kabagm var bide tavuk gögsü onlsrla bisi uydurcam. Yarin pazar kurulcak alisverismi yaparm Balik günümde artk carsamba oldu :)
Benim menü Izgara tavuk salata mercimek çorbası

gülümse_kaderine

Tepki
1.400
Kizlar valla komsum cok iyi niyetli ama bi huyu var sanki hergün görüsmek zorundaymisiz gbi öglen olunca hemen yaziyor napiyorsn gel diye bugn dedm ben disari cikcam falan sen napiyorsn iste evdeysen geliym dicektm ama disari cikiyormussun baska sefere yazms bende önce düsündm e gelsn sonra cikarm sonrada dedm nie kendi planimi bozaymki sonra gittkm nese geldm balkonsa gördm gelirsn falan dedi gene tmm dedm smdi yazms gel cocuk da uyuyor dedmki yemek yapiyorm sn gel istersn ama cocuk uyuyoms sen gelseydn iyidi yazms biraz gicik oldm benmi abartiyorm bilmiyorm da böyle kendmi görüsmeliymisim gbi hissetmek istemiyorm
Bu komşu seni çok sevmiş
Binada herkesle samimimi bu kadın eğer öyleyse hiç yanaşma pınar
Ama kimse yoksa bulmuşa dönmüş fakat yanlış yapıyor farkında değil
Hergün rahatsız edilmekten nefret ederim çat kapı olayı beni delirtir
sen sohbet arasında hergün hergün görüşüp arkadaşlığı eskitmeyi sevmiyorum az öz olunca daha iyi olur diye kırmadan izah et

gülümse_kaderine

Tepki
1.400

~~
:yes: SPOR LİSTESİ :yes:~~

Cuma+ Ctesi+ Pazar+ Ptesi+ Salı+ Çarşamba+ Perşembe

@mefkurem:(+45+:(+:(+_ _+_ _+_ _
@Ayyulduz:snzdglsn:+180+ :kötü:+:kötü:+_ _+_ _+_ _
@P.nrrr:ckskc:+185+:ckskc:+229+_ _+_ _+_ _
@İremSu120+135+415+135+_ _+_ _+_ _
@_ikra_180+:kötü:+:kötü:+60+_ _+_ _+_ _
@asfarovski:hihi:+:hihi:+:hihi:+:hihi:+_ _+_ _+_ _
@Güldüş :harika:+:harika:+:(+270+_ _+_ _+_ _

:duyuru:
Haydi kizlar haydi kizlaaarr haydiiiiiii

:hopp:Tam zamanı tam zamanı simdiiiiii:hopp:

Haydii kalkınızzz tosbiklerr vee hep birlikteee... ----->

Hoobaaaa

Ohhhhh sagdan sagdan

:huri::huri::huri:

Ooohhhh soldan soldaannn

:hopp::yes::hobba::yes::hobba::yes::hopp:

Accük canlani verün bakemmm aşaam olucu keleee haha
Hiç hoşdeğil bu gaza getirmeler felan
Siz dinlemeyin bu iremi yiyin kızlar can boğazdan gelir :naslyany::mad:

Swetyy83

Baş 75.6 güncel 64.0 hedef 60
Tepki
470
Canım sen tlf numaranı niye hemen verdin keşke en baştan mesafe koysaydın daha iyi olurdu şimdi bişey desen alınır surat yapar Buda sende can sıkıntısı olur böyle yapışkan insanları bende hiç sevmem

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Pinarcimm yumusak yuzlusun hep pesine takilir bu kadin cocugu olmasa hemen yola koyulurdu boyle tipler cok fazla var malesef.mesafeyi koruyomiyosan laf arasinda soyleyiver yada esinden yakinir gbi konus boyle komsuluga gunluk gelip gitmeye pek sicak bakmaz eve gelen giden olmasina pek alisik degil sevmez de ne biliyim buna benzer seyler illaki laf acilir aklina gelince hemen soyleyiver evine gelirken cekinsin mesaj yazmaya cekinsin inan boyle daha iyi olur senin icin canimm hem sen kotu olmamis olursun hemde kafan rahat olur esinle sohbet edip oturacak degil ya ativer sucu kocisinee kizzzhaha

Bu komşu seni çok sevmiş
Binada herkesle samimimi bu kadın eğer öyleyse hiç yanaşma pınar
Ama kimse yoksa bulmuşa dönmüş fakat yanlış yapıyor farkında değil
Hergün rahatsız edilmekten nefret ederim çat kapı olayı beni delirtir
sen sohbet arasında hergün hergün görüşüp arkadaşlığı eskitmeyi sevmiyorum az öz olunca daha iyi olur diye kırmadan izah et

Canım sen tlf numaranı niye hemen verdin keşke en baştan mesafe koysaydın daha iyi olurdu şimdi bişey desen alınır surat yapar Buda sende can sıkıntısı olur böyle yapışkan insanları bende hiç sevmem

Ay kizlar sormayn bende pisman olcam heralde en sonki mesajina sen gelseydn iyidi yazmisdi cvp vermedm sonra yazmiski esin gecmi geliyo onada yazmadm smdide soru isareti göndermis ama yazmiycam anlar belki. Kizdim suan cok hic normal gelmedi yani bilmiyorm nasil yaparm artk persembe icin söz verdiydm beraber kurabiye yaparz diye ondan sonrada mesafemi koyucam. Konusurken okadar iyi niyetli biri ama ben bukadar sıkılmayi sevmiyorm esin yok aman napcn evde diyo bide bazen bende hic kiramiyorm kötu bsi diyemiyorm :/
Ha bide bütün apartmani taniyor nerdeyse herkezemi böyle bilmiyorm valla

gülümse_kaderine

Tepki
1.400
Ay kizlar sormayn bende pisman olcam heralde en sonki mesajina sen gelseydn iyidi yazmisdi cvp vermedm sonra yazmiski esin gecmi geliyo onada yazmadm smdide soru isareti göndermis ama yazmiycam anlar belki. Kizdim suan cok hic normal gelmedi yani bilmiyorm nasil yaparm artk persembe icin söz verdiydm beraber kurabiye yaparz diye ondan sonrada mesafemi koyucam. Konusurken okadar iyi niyetli biri ama ben bukadar sıkılmayi sevmiyorm esin yok aman napcn evde diyo bide bazen bende hic kiramiyorm kötu bsi diyemiyorm :/
Sen insanları kıramıyorsun belli
Ama mecbursun pınar yüzgöz olmadan anlat mesela ben annemle kızkardeşimşe bile yeri geliyor mesafe koyuyorum çok sıkıfıkıya gelemem de anlar

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Yaz canim sessiz kalirsan suclu duruma dusurur seni kadinin icini bilemezsin belkide yarin oburgun bana cevap yazmayan sensin diye uste cikip hakliyken haksiz duruma dusurebilir kotu sen olursun.biraz işlekli ol kizz pinarr yaz karsiligini esim birazdan gelir hadi iyi aksamlar de kestir at cokta takma kafana biraz vurdum duymaz birazda konusmalarinda mesafeli davranirsan anlar sıkı fıkı olmak istemedigini ;)

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Sen insanları kıramıyorsun belli
Ama mecbursun pınar yüzgöz olmadan anlat mesela ben annemle kızkardeşimşe bile yeri geliyor mesafe koyuyorum çok sıkıfıkıya gelemem de anlar

Yaz canim sessiz kalirsan suclu duruma dusurur seni kadinin icini bilemezsin belkide yarin oburgun bana cevap yazmayan sensin diye uste cikip hakliyken haksiz duruma dusurebilir kotu sen olursun.biraz işlekli ol kizz pinarr yaz karsiligini esim birazdan gelir hadi iyi aksamlar de kestir at cokta takma kafana biraz vurdum duymaz birazda konusmalarinda mesafeli davranirsan anlar sıkı fıkı olmak istemedigini ;)

Bi şekilde belli edicem artk valla nasl yapicam bilmiyorm. Birazdn yazarm artk görüp yazmamakda ayip oluyo gercktn ama bendeki huyu hic sevmiyorm zaten kimseye bsi diyemem artk olmadi esimi falan bahane ederm bilmiyorm aman durma düsününce bile kiziyorm kendime, hic yoktu komsum smdide abartilisi denk geldi ortasi yokmu :)

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Bi şekilde belli edicem artk valla nasl yapicam bilmiyorm. Birazdn yazarm artk görüp yazmamakda ayip oluyo gercktn ama bendeki huyu hic sevmiyorm zaten kimseye bsi diyemem artk olmadi esimi falan bahane ederm bilmiyorm aman durma düsününce bile kiziyorm kendime, hic yoktu komsum smdide abartilisi denk geldi ortasi yokmu :)
Ortasi diye bisey yok ki bitanem sen ortayi bulacaksin kirmadan alindirmadan saygili bi sekilde devam ettirmek kisinin kendi elindedir bu senin imtihanin olabilir ustesinden gelebilirsin mesafe koymak cok zor degil 1 ima edersin 2 belli edersin 3.ye de demekki anlamiyo yuzune onu begenip sevdigini soyleyerek daha mesafeli olmaniz gerektigini hergun gorusmekten pek hoslanmadigini soylersin hersey konusa konusa halledilir yeterki kalp kirilmasin kendine cok sorun etme pinarim herkeside kendin gbi belleme emii bidaha hemen numarani falan verme temkinli ol canimm kimseninde seni uzmesine hayatinda sorun yaratmasina izin verme :evet:

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Ortasi diye bisey yok ki bitanem sen ortayi bulacaksin kirmadan alindirmadan saygili bi sekilde devam ettirmek kisinin kendi elindedir bu senin imtihanin olabilir ustesinden gelebilirsin mesafe koymak cok zor degil 1 ima edersin 2 belli edersin 3.ye de demekki anlamiyo yuzune onu begenip sevdigini soyleyerek daha mesafeli olmaniz gerektigini hergun gorusmekten pek hoslanmadigini soylersin hersey konusa konusa halledilir yeterki kalp kirilmasin kendine cok sorun etme pinarim herkeside kendin gbi belleme emii bidaha hemen numarani falan verme temkinli ol canimm kimseninde seni uzmesine hayatinda sorun yaratmasina izin verme :evet:

Haklisin cnm insallah ortayi bulcam bakalm :)

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Menüm:

11:30 2 tb ekmek, 1 salam, 1kk peynir, 5zeytin, 1tk kaymak, 1tk bal, domates biber

16:00 2kuru kayisi

19:00 1,5 Enginar tavuklu, 1kase Salata, 3yk yogurt

20:00 1kücük tahinli kurabiye, 2badem

2 fincan yesilcay
2,5lt Su
30dk h.t yürüyüs =60p
30dk nt yürüyüs =30p Toplam= 90puan @İremSu

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Hahha kiz ayni ben bende cok zevk alirim yemekten istah da var tabi ama keyif icin yemeyi sevenlerdenim. Esim diyor sevdigin biseyi yerken kendinden geciyorsun diye haha
Ben yavaş yerim ama çok çıkarırım tadını. Misal aynı tabağı eşime de dolduruyorum 10 dk olmadan o biter, ben yarım saat yerim.Çok çiğner tadını çıkarırım, hatta bazen yavaş yiyon ama kilo alıyorsun hiç anlamıyorum senin metabolizmanı diyo:)
Ahanda kırmızı alarm. Başımdan geçen bi olay hemen devreye girsin. Benim de alt komşu( ayrıca akraba), çok sıkar böyle, yazar çat kapı gelir, çocuklar küçükken toplar toplar götürürdü. Baktım iş çığrından çıkıyor, el atmam lazım duruma. Bir gün çat kapı geldi yine, kapı çalışından anladım bu, giydim mini pijamamı açtım kapıyı:D.
AAAAA sen bu saatte uyuyor musun dedi, evet dedim . Uykunun zamanı mı var, gelince yatıveriyorum da kapı bi uyutmadı dedim:mad:. Kusura bakma kem küm etti, yok yenge sen yabancı mısın postacı zile basıp uyandırdı, sonra uyku tutmadı filan dedim . Geçti oturdu, ben giyinip geldim kahvesini içip gitti. Bi daha sen misin hafta içi kocası yok diye çat kapı gelen:komik:.
Arada bazen yine başlıyor sık sık yazıp bunaltmaya. Geç cevap veriyorum, işim vardı, görmedim filan yazıyorum. O mesafe otomatikman oluşuyor o zaman.
Kırmadan bi yolunu bul mesafe oluştur, yoksa çok yapışkan bi komşun olacak haberin olsun;).

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Menüm
Sabah 10:00 tiroid ilacı, 500 ml su
10:30 .1 haşlanmış yumurta,1 kk beyaz peynir,domates, salatalık, biber,1/2 dilim esmer ekmek
13:00 sade kahve
15:003 tane fıstık
16:00 1 tane büyük kabak dolması( bulgurlu), 1 kase yoğurt
19:00 yeşil çay
Su:2,5 lt oldu
Spor:bölgesel 20dk 60 puan @İremSu
Eliptiğim iyice çığırından çıktı, acayip ses çıkarıyor. İade edicez sanırım, bari paramı kurtarayım. Havalar düzeldi, kendimi yollara vurup yürüycem artık.

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Iyi geceler kizlar ben hic iyi degilim ya esimlede tartistik aksam ustu sebepte eften puften :ckskc: saat 4 e geliyodu nobetteydi napiyo diye aradim aramaz olaydim naptin ne ettin falan filan sonra dedim ki bende temizlik yapiyorum birazdan yuruyuse cikacam canim dememle cildirdi sabah niye gitmiyosun da bu saatte yuruyus mu olur daa boyoe mi spor yapilir da 4 ciksan eve gelmene hava kararir daa bilmem nee ya bende mi anormallik var 4 e ciksam en gec 6 ya evde olurum cok tepki verdi bnde ona kizdim niye bu kadar sorun yapiyosun 1 saat yurur gelirim dedim yok sen boyle spor yapilmaz dedi bu kadar kiloyu sen mi verdin geri kalininida sen mi verecksin sporun saati olmaz diye kizdim dahada uzadi konusmamiz bende gitmiyorum deyip sinirlendim kapattim teli :snzdglsn: bazen kiskancligi sinirini asiyo kizlar saat 5 den beri konusmuyoruz bide suclu ben oldum kendini duzeltene kadar mesaj atma diyo tribe bak:haha: canim sıkıldı benimde kalktim kendime kereviz salatasi yaptim 1 saat tv izledim yemek yedim odama geldim saat 8 9 gbi uyuyakalmisim uykumda yoktu aslinda biraz telle ugrasip 5 mil leslie yapacaktim guya:( bi uyandim saat 1 bucuk olmuss :krktm: ter basmis vucudumu icim yanmis susuzluktan kalktim su ictim 3 kasikta yogurt yedim biraz serinledim ben boyle uyumazdim off duzenim bozuldu sabaha kadar uyuyamazsam simdi ya tuh cok uzuldum kendimeee haha esim bazen cok dengesizlesiyo @Güldüş bilir okuldada kimseyle pek gorusturmezdi sinifta bile dibinden ayirmazdi benim manyagimm:asikk:

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Bugunku menum
12.00
D3 vit+2 br su
1 cay br sekersiz turk kahvesi

Kahvlati 12.30
2 yumurtali omlet
Kk peynir 1 minik salatalik 1 domates
3 dilim tb ekmek(yumurtayla peynirle yiyivermisim fazladan)

Aksam 18.00
1 tabak nohut yemegi
1 buyuk tabak yogurtlu havuclu kereviz salatasi

2 lt su
Spor yok :naslyni:
Offf yaa spor yok yazmayi hic sevmiyorum yarin telafi edicem insallah yediklerim vucuda oturmaz insallahhh Amiin

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Geçmiş olsun canım neden şişti bir doktora git istersen
Daha once gitmistim hicbisey yapmadilar gecer dediler :kötü: haftada cogu kez boyle oluyo niyeyse kilomla alakali galiba sabahlari sis uyaniyorum 1 saat sonra iniyo kendiliginden asiri tuzluda yemiyorum ama vucut odem tutuyo galiba :(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar