Kayınvalidesi,görümcesiyle sorun yaşayanlar...

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
çok şükür benimde kayınvalidemle sorunum yok.gerisinide takmıyorum zaten.:eek:ky:
trend canım sende takma boşver sana bişey derse duymamazlıktan gel.eşin bu durumun farkındadır emin ol.sadece sana annesi konusunda ödün vermiyor.çünkü hergün ennesini kandine şikayet etmeden korkuyor.:alsana:
bazı insanlar yaşlandıkça çekilmez olur.
arkadaşların da dediği gibi oğlunu seninle paylaşamıyor.
allah yardımcın olsun canım umarım kaynanan insafa gelirde seni birazcık olsun anlar:ilknur:

G

GurbetGuzeli

Misafir
benimkide baska bir deli yaaaa
benimde kaynana ve görümceler kensi kafalarina gore senaryo cizerler sanki ben o seneryoyu yapmis gibi uygulamis gibi dayraniyorlar ya bunlara ne demeli sui zanda bulunuyorlar...etrafimda herkes beni sevr bana danisir bunlar neden bole bilemiyorum bide ben yurt disindayim heeee yaninda da degilim olsaydim yanlarinda herhalde timarhanelik olurum:dertli:
ayyyy anam ayyy ne edicem ben bu kaynanayi yawwww................
salak karu valla yaa.................
kredi kartimizi onlara biraktik geldik kullansinlar harcasinlar para diye........... 2 haftada 1500 tl harcamislar......... kendi emekli ayligi var 2 milyara yakin aliyor bagkur emeklisi kaynatam............ yine para cekmek istemisler cekememisle...r kaynana ne dese begenirsiniz (gurbetin kardesinin mevliti vardi cekip ona vermistir )demis yaaaaa............ ne salak insanlar varrr yaa siz yiyonuz yaaa kocamin ailesi bizden para aliyor harciyor............ bende aileme harcayayim ne olur yanii benim sayemde oglunuz buralarda yaaa o parayi benim sayemde cekip yiyonuzzzzz.............
bacima da garibim birsey goturmedim yaaaa............ ahim var aylik gelsin hesaba, vericem dogum hediyesiiii......... sinir ettilerr beni yaaa tr ye gidince biz...... herseyi anlaticakmis yaaaa....... yazin yasananlari anlatsin yalanlari kandirabilirse oglunu kandirsin vallla cekip cikicam kapiyi............. yeter ya onlardan cektigim yeterrrr.... hem paramizi yiyolar hem de bana laf ediyorlar..... sucsuz yere ya Allahim sana havale ediyorummmm........ ya Rabbim sen goren ve isitensin...... sekaratul mevtte bana yasattiklarini gostermeden öldürme yaRabbim vicdan azabi ceksin insallahhhhhh ............... .
insallahhhhhh :sim3:

G

GurbetGuzeli

Misafir
bacim bide uzulmus sinirlenmis.....oyyy anam sen niye sinirleniyorsun.... artik ne dedi ise bos ver verr ürsün dursunnn...... hastalik da aklini basina getirmedi mevlam buyuk alicam iste bende onlara calisip zamanida gonderdim...... benim parami onlar yerken iyiydi..... alicam sen benim kardesimsin cocuklarinda cocuklarim ne diyen desin enisten birsey demiyor ona ne oluyor.... Allahim sana havale ediyorum ben o kadiniiii...... ya rabbi sen goruyorsun en buyuk sahit Allhim o herseyi biliyor kimseye bir sey kanitlamak zorunda degilim....... asigima harcamiyom paralari canim cigerim bacima harciyorum(hos harcanan birsey de yokda) ufak tefek elbise onuda el de aliyor ben onu takmiyorm kafaya..... ayni kadin degismezz yatsa yatalak olsa yatagindan konusur mendebur..... bosver baciii bizi cekememiyorrrr..... ohhh memlekete gideceklermis yazin bursada yoklar yanliz kalicazzz ohh ne guzellllll ¨
sen kafana takma..... ne derse desin benim sayemde o paralari harciyorrrrr zehir zikkim haram olsun kizlar sizde sahit olun cunku hak etmiyor muhtacligi yok har vurup harman savuruyor nasil kazanildigini dusunen yokkk maleseff esimin cani cikiyor.... hem kendi evine hemde tr ye yetisebilmek icinnn Allahim islah et islahi mumkun degil se kahhar ismi serifinle kahret sana havale ettim ettimmmm:mendil:

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
çok şükür benimde kayınvalidemle sorunum yok.gerisinide takmıyorum zaten.:eek:ky:
trend canım sende takma boşver sana bişey derse duymamazlıktan gel.eşin bu durumun farkındadır emin ol.sadece sana annesi konusunda ödün vermiyor.çünkü hergün ennesini kandine şikayet etmeden korkuyor.:alsana:
bazı insanlar yaşlandıkça çekilmez olur.
arkadaşların da dediği gibi oğlunu seninle paylaşamıyor.
allah yardımcın olsun canım umarım kaynanan insafa gelirde seni birazcık olsun anlar:ilknur:
Sagol canim, öyle yapmaya calisiyorum, ama insaniz iste, sinirlenmicem, üzülmicem diyorum, ama yine üzülüp sinirleniyorum. Elimde degil. Cok sanslisin canim.

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
bacim bide uzulmus sinirlenmis.....oyyy anam sen niye sinirleniyorsun.... artik ne dedi ise bos ver verr ürsün dursunnn...... hastalik da aklini basina getirmedi mevlam buyuk alicam iste bende onlara calisip zamanida gonderdim...... benim parami onlar yerken iyiydi..... alicam sen benim kardesimsin cocuklarinda cocuklarim ne diyen desin enisten birsey demiyor ona ne oluyor.... Allahim sana havale ediyorum ben o kadiniiii...... ya rabbi sen goruyorsun en buyuk sahit Allhim o herseyi biliyor kimseye bir sey kanitlamak zorunda degilim....... asigima harcamiyom paralari canim cigerim bacima harciyorum(hos harcanan birsey de yokda) ufak tefek elbise onuda el de aliyor ben onu takmiyorm kafaya..... ayni kadin degismezz yatsa yatalak olsa yatagindan konusur mendebur..... bosver baciii bizi cekememiyorrrr..... ohhh memlekete gideceklermis yazin bursada yoklar yanliz kalicazzz ohh ne guzellllll ¨
sen kafana takma..... ne derse desin benim sayemde o paralari harciyorrrrr zehir zikkim haram olsun kizlar sizde sahit olun cunku hak etmiyor muhtacligi yok har vurup harman savuruyor nasil kazanildigini dusunen yokkk maleseff esimin cani cikiyor.... hem kendi evine hemde tr ye yetisebilmek icinnn Allahim islah et islahi mumkun degil se kahhar ismi serifinle kahret sana havale ettim ettimmmm:mendil:

Allah yardimcin olsun GurbetGüzeli.
Cok zor..

G

GurbetGuzeli

Misafir
Allah yardimcin olsun GurbetGüzeli.
Cok zor..

amin canim aminnn yaa Allah islah etsin onlarii yaaa kizinin kocasi anne ve babasina alisveris yapiyor diye görümcem ve kayganam deliriyorlar resmen fakat unuttuklari birsey var kaygananam da bizim kredi kartini bosaltiyor aradki fark ne acaba görümcemin kocasi para verince anasina kötü, benim esim verince anasina para iyimi cite standart bunun adi iste

hanımgız

Yeni Üye
Tepki
0
Valla iyi mi kötü mü anlamıyorum bu kaynanamı.Bazen çok iyi.Yavrum canım der.Bazen de öyle laf sokar ki şaşıp kalırım.
Hamileyim kızım olacak.Biz iki kızkardeşiz eerkek kardeşimiz yok.Hani lafı ''senin annenin de oğlu yok''a getirdi.Şok oldum.Eşime söyledim.Cahil işte sallama diyor.Ama insan üzülüyor valla.İstediğim doktoru bi türlü bulamadım sürekli doktor değiştiriyorum beğenmiyorum.Ona bile karışıyo hanım.Ay çok sinirlendim yineeeee

KheChi

Daimi Üye
Tepki
1.030
Valla iyi mi kötü mü anlamıyorum bu kaynanamı.Bazen çok iyi.Yavrum canım der.Bazen de öyle laf sokar ki şaşıp kalırım.
Hamileyim kızım olacak.Biz iki kızkardeşiz eerkek kardeşimiz yok.Hani lafı ''senin annenin de oğlu yok''a getirdi.Şok oldum.Eşime söyledim.Cahil işte sallama diyor.Ama insan üzülüyor valla.İstediğim doktoru bi türlü bulamadım sürekli doktor değiştiriyorum beğenmiyorum.Ona bile karışıyo hanım.Ay çok sinirlendim yineeeee

Inan Cahilliklerinden yapiyorlar, akillari tam bassa böyle birsey yaparlar mi hic. Benimkinin yapdiklarini anlatsam ona daha gicik olursun.Bu arada benimde iki kizim var

Halimedemir

Yeni Üye
Tepki
1
Beni dinler bi fikir verirmisiniz
Kocam beni aldatiyor bundan korumcem zevk duyuyor kaynanam yuzume gorumcem dediki oh seni abim aldatiyor cok guzeldin cok guzel giyodun seni cok kiskaniyodum simdi abime yardim edicem o kadini birakmasin kayin valide de ayni bosanmak istiyom 4 cocugum var karar veremiyom boslukda gibiyim cok yorgunum herkez bana hâtez kokla bakarken benim kocan arap pisligi bi kadinin pesinde kole cocuklarimin butun hakkini o kadina yediriyo kadin 50 yasinda ben 41 hadi dayim neden bilmiyorum olmek istiyom ama cozum deyil cocuklarima Kim bakicak cikmaz bi yoldayim gid gide batiyom sanki kocamin gozlerinde artik nefret goruyom eskiden bana baktiginda ne istedigini biliyodum simdi sade nefreti ihaneti ve yalani goruyom ne yapacagimi bilmiyom karar veremiyom cok mutsusuzum ve cok yorgun kaynananam bana dediki. Seni bosatmadan olmiyicem beni kocam 16 yasimda zorla kacirdi annesi buna cok kizdi s'en nasil benim istemedigim kizi alirsin bey koylu kizi alicaktim senden nefret ediyom dedi ogluna ama simdi kahpeyi Kabul ediyo oglunu destekliyor dayanilmaz bi aci burda kocam kahpeyle savasiyom turkiyade kaynana korumcem bunlar benim olm

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
Kocam beni aldatiyor bundan korumcem zevk duyuyor kaynanam yuzume gorumcem dediki oh seni abim aldatiyor cok guzeldin cok guzel giyodun seni cok kiskaniyodum simdi abime yardim edicem o kadini birakmasin kayin valide de ayni bosanmak istiyom 4 cocugum var karar veremiyom boslukda gibiyim cok yorgunum herkez bana hâtez kokla bakarken benim kocan arap pisligi bi kadinin pesinde kole cocuklarimin butun hakkini o kadina yediriyo kadin 50 yasinda ben 41 hadi dayim neden bilmiyorum olmek istiyom ama cozum deyil cocuklarima Kim bakicak cikmaz bi yoldayim gid gide batiyom sanki kocamin gozlerinde artik nefret goruyom eskiden bana baktiginda ne istedigini biliyodum simdi sade nefreti ihaneti ve yalani goruyom ne yapacagimi bilmiyom karar veremiyom cok mutsusuzum ve cok yorgun kaynananam bana dediki. Seni bosatmadan olmiyicem beni kocam 16 yasimda zorla kacirdi annesi buna cok kizdi s'en nasil benim istemedigim kizi alirsin bey koylu kizi alicaktim senden nefret ediyom dedi ogluna ama simdi kahpeyi Kabul ediyo oglunu destekliyor dayanilmaz bi aci burda kocam kahpeyle savasiyom turkiyade kaynana korumcem bunlar benim olm

o kadar karışık yazmışsınız ki çok zorlandım okurken. sanırım Fransa da yaşıyorsunuz. Türkiyede bir akrabanız, aileniz veya size sahip çıkacak herhangi birileri var mı? ya da mesleğiniz, işiniz var mı ayrı eve çıkıp çocuklarınıza bakacak? çocuklarınız çok küçükse, yapacak çok da bişi kalmıyor galiba..

Ceylan gozlu

Yeni Üye
Tepki
12
Canım seni cok iyi anlıyorum.Kaynvaldeler bazan cok kıskanc oluyor benım kaynvaldemde kıskanc ama olsun ben saglıgın isterim.Canım eşinin hatrıycın bır şey söyleme.Allah her şeyi görüyor

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
bende yasıyorum 5 senedir basımda offf offff

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770

allah yardımcınız olsun şu durumda konuşmak çok zor biliyorum ama eğer yapacak gücünce bir dakika bile durma o adamla boşan yapamıyorsanda kaynanla ve görüşme derdini anlatıp onları sevindirme bence

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar