Kayınvalidesi,görümcesiyle sorun yaşayanlar...

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
bende kaynana yok ama görümce var sorun tabik yaşanıyor
sonuçta görümce olurda sorun olmazmı sizce:haha::haha:
ama şimdi bana güçleri yetmiyor hahahaha

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
6 yıllık evlilikte yaşamadım Allah bozmasın diyeceğim de Allah bozmaz kül bozar . belki uzaklıktan diyecegim ama uzaktan iş karıştıran da çok oluyormus

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Görümcem yok malesef:(. Ama kayınvalidemle çok iyi anlaşırız. 17 yıldır altlı üstlü oturuyoruz, herkes kendi üstüne düşeni yaptı mı güllük gülistanlık gidiyor. Annem kadar onun da üstümde emeği vardır. Şimdiye kadar yüz göz olmadık, bundan sonra da olmaz inşallah... Birbirimizi sevmemizden de kaynaklanıyor sanırım. Bişey dokundurmaya çalışınca şakayla karışık söyler, ben de aynı yolla incitmeden cevabını veririm genelde;). Birbirimizin huyunu suyunu öğrendik galiba:):):)

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Görümcem yok malesef:(. Ama kayınvalidemle çok iyi anlaşırız. 17 yıldır altlı üstlü oturuyoruz, herkes kendi üstüne düşeni yaptı mı güllük gülistanlık gidiyor. Annem kadar onun da üstümde emeği vardır. Şimdiye kadar yüz göz olmadık, bundan sonra da olmaz inşallah... Birbirimizi sevmemizden de kaynaklanıyor sanırım. Bişey dokundurmaya çalışınca şakayla karışık söyler, ben de aynı yolla incitmeden cevabını veririm genelde;). Birbirimizin huyunu suyunu öğrendik galiba:):):)
En iyisi canim rabbim huzurunuzu bozmasin hep boyle mutlu olun insallah cocuklarinada cok guzel ornek oluyorsunuz onlarda sizden gorduklerini yapacaklar ileride ne guzel :kalp:

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Görümcem benden küçük.. evli çocuklı uzakta oturuyor.. senede 1 falan görüşüyoruz.. iyidir şükür..

Kv ile 6 seneden fazla aynı apartmanda oturduk.. zordu tabi ama şükür 4 yıldır ayrıyızz :)

Asayiş bel kemal yani ;)

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
@terzos la ben kaynana olursak gelinler buraya yazarsa kıyamet
kopar degilmi :düsün::165: ay bir ola bilsek iyi olur ya :kanka:degilmi

bende kaynana yok 13 sene önce rahmetli oldu nur içinde yatsın:neee: bir fenalığını görmedim:asikk: bir tanecik te görümcem var ne etliye ne sütlüye gelir oturur yer içer tatlı tatlı muhabbetini yapar gider evcaazına nasıl şikayet edeyim:kalp:
ama ben kaynana olursaaaammm vay o gelinin haline deerrrrmişimmmmm :uc: şaka be şaka :süper: rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın belki kendi kızımdan göremediğim sevgi saygıyı görürüm ama herşey çift taraflı ben gelin istemiyorum ki ben kız evlat istiyorum

Hypatia

Yeni Üye
Tepki
2
Ben k.v kişisi yüzünden evliligimi bitirdim. Işin içinde aldatılmak da vardı tabi . Eski eşim anne bir eş çok dedi, boşadı beni. Aradan 4 ay geçti çok pişman olduğunu söyledi. Geri dönmek istedi, engelledim her yerden.
Erkek anneleri gerçekten hasta ruhlu.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar