Hanımlarrr yardımınıza ihtiyacım var !!!

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Benden tavsiye şuanda aldığınız havayı olduğunuz yeri ve yaşadığınız anların kıymetini bilin bu zmanlarda göz açıp kapayana kadar geliyor hiç merak etmeyin hakkınızda hayırlısı olsun yeterki... Canlarım tamam mı?

Balım ne biliyim ya Hem herşey bian önce olup bitsin istiyorum hem şu günler hiç bitmesin istiyorum...

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
en güzel tawsiye tobecim sağolasın doğru sölüyosun sınra bu günleride özlicez ama bulamicaz iş işten geçmiş olcak belkide daha şimdiden hüzün kaplıyo her yanımı düşündükce...:ilknur:

Her anın başka tadı var inan boşuna hüzün kaplamasın senide anını yaşa gerisini kafana takma canım...

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
ben de elektrikli süpürgeyide bekodan aldım ikide bir dantellerimi çekiyor çok şikayetciyim deee oraya kadar nasıl çekiyorsun beni uğraştırıyor yaaa...:dill::dill:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Balım ne biliyim ya Hem herşey bian önce olup bitsin istiyorum hem şu günler hiç bitmesin istiyorum...
bende aynı şeyi düşünüyorum acaba bütün nişanlı kızların ortak yönümü bu :ayk::kahkaha:

Her anın başka tadı var inan boşuna hüzün kaplamasın senide anını yaşa gerisini kafana takma canım...
sağol canımcım çok doğru söylüyosun:panter:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
benimde farkım yok bebeğim yaa ona yemek de başka bişey deme hele bide mantı we içli köfteyi önüne koy snra dile ne dilersen:kahkaha: ama ben okadar becerikli değilim malesef:zonk::kahkaha:

:kahkaha::kahkaha: Yaşadık yaşadık aynı valla... Allah tan benimki kendi de yapıyo elinin de bi tadı var sorma :D

Yalnız doyurmasak karınlarını koyarlar kapının önüne :D :ajan::kahkaha:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
:kahkaha::kahkaha: Yaşadık yaşadık aynı valla... Allah tan benimki kendi de yapıyo elinin de bi tadı var sorma :D

Yalnız doyurmasak karınlarını koyarlar kapının önüne :D :ajan::kahkaha:
kız sus allah korusun ne yani benimle karnını doyurmak içinmi ewlenmiş alalala hıhhh bi şekilde doyururum ben onu aç kalmaz kuzum yaa:kahkaha:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
ben de elektrikli süpürgeyide bekodan aldım ikide bir dantellerimi çekiyor çok şikayetciyim deee oraya kadar nasıl çekiyorsun beni uğraştırıyor yaaa...:dill::dill:

:D Nen döverim o makinayı... Bebişimiz var artık söyle uğraştırmasın seni öyle :panter:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
bende aynı şeyi düşünüyorum acaba bütün nişanlı kızların ortak yönümü bu :ayk::kahkaha:

sağol canımcım çok doğru söylüyosun:panter:

He yaa bende öyle diyordum ortak yönümüz ooo gerçekten ben yaşamış biri olarak sizi uyarıyorum ona göree..

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
yok canım walla kimse kusura bakmasın ben açık açık söyledim ben beceriksizim dedim yemek yapmayı bilmiyorum dedim o da beni böyle kabul etti hem ne war canım öğreniriz walla benm arkadaş makarna yapmayı bile bilmiyodu kız ewlendi gitti şimdi ondan hamaratı yok maşallah yapa yapa deneye deneye öğrenyosun diyo:cokkomik:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
yok canım walla kimse kusura bakmasın ben açık açık söyledim ben beceriksizim dedim yemek yapmayı bilmiyorum dedim o da beni böyle kabul etti hem ne war canım öğreniriz walla benm arkadaş makarna yapmayı bile bilmiyodu kız ewlendi gitti şimdi ondan hamaratı yok maşallah yapa yapa deneye deneye öğrenyosun diyo:cokkomik:

Öyle olucak zaten canım ömürlük değil ya bu halimiz :D Yani inşallah :kahkaha:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
peki dewam et çok sağol ama unutma gün gelir sende benim elime düşersin ona göre yani demedi deme sonra :ajan: :kahkaha:

:kahkaha: Tamam balım tamam yaa..

Amaaan bizi beğenmiycek adamın alnını karışlarım ben hıhh... Bulmuşlar bizim gibi kızları bi de beğenmiycekler he :gelbenimle: :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar