Hanımlarrr yardımınıza ihtiyacım var !!!

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Heralde yani :D Hem herşey karşılıklı valla sevsinler sevelim dövsünler dövelim :panter: :kptmya:

aaa yok işte şiddete karşıyım ben kndi kardeşime bile sinirlensem elimi kaldırıp wuramam kolay kolay hiç sewmem öle el şakalarını falan elini dizini büksün otursun uslu uslu oynamasın biyerleri döwmek döwüşmekde neymiş canım :kahkaha::kahkaha::zonk:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045

aaa yok işte şiddete karşıyım ben kndi kardeşime bile sinirlensem elimi kaldırıp wuramam kolay kolay hiç sewmem öle el şakalarını falan elini dizini büksün otursun uslu uslu oynamasın biyerleri döwmek döwüşmekde neymiş canım :kahkaha::kahkaha::zonk:

Ahaha :kahkaha: Kız deli oldu olcak adamlar evde beklesin biz çıkıp çalışalım onlar çamaşır bulaşık :kptmya:

Erkek dediğin vurdu mu oturtucak :D Tabi hanımı değil :panter:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
siz bizi dinleyin kızlar :hihi:

çamaşır,bulaşık makinesi,buzdolabı,ankastre fırın mutlaka arçelik yada bocsh olmalı

mikser,blendır,rondo,su ısıtıcısı,tost makinesi bunlar öncelikli olsun.diğerlerini sonra alırsınız

örneğin ben evlenmeden kahve makinesi almadım ama eşimle akşam yemeklerden sonra eğer halim varsa yapıp içmeyi çok seviyoruz.Cezvede dakikalarca kısık ateşte kahve yapmaya çalışacağıma takarım fişe 2 dkda hazır olur kahveler :hihi:

buarada en kart benim galiba.3 yıllık evliyim :ayna:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Ahaha :kahkaha: Kız deli oldu olcak adamlar evde beklesin biz çıkıp çalışalım onlar çamaşır bulaşık :kptmya:

Erkek dediğin vurdu mu oturtucak :D Tabi hanımı değil :panter:

ayyhh yok kız yaa o kadarda değil tabiki erkekliğini belli etcek ama kadında erkekde herşeyin haddini bilcek tabikide:kahkaha::kahkaha:

sağol canım ama sizin yanınızda kendimi yaşlı hissediyorum..:) aslında 8 aylık evliyim:)

aaa olurmu tatlım yaa yaşa göremi takılıyoruz sanki burda we ayrıca ne war daha taze ewlisin sende dur bakalm daha hemen ne bu bezginlik:panter::lala:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045

çamaşır,bulaşık makinesi,buzdolabı,ankastre fırın mutlaka arçelik yada bocsh olmalı

mikser,blendır,rondo,su ısıtıcısı,tost makinesi bunlar öncelikli olsun.diğerlerini sonra alırsınız

örneğin ben evlenmeden kahve makinesi almadım ama eşimle akşam yemeklerden sonra eğer halim varsa yapıp içmeyi çok seviyoruz.Cezvede dakikalarca kısık ateşte kahve yapmaya çalışacağıma takarım fişe 2 dkda hazır olur kahveler :hihi:

buarada en kart benim galiba.3 yıllık evliyim :ayna:

Rabbim mutluluğunuzu daim etsin canım :) Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için aklımda yavaş yavaş şekillenmeye başladı... Aynen dediğin gibi yapıcam

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116

galiba dediğin gibi olcak şekerim en mantıklısı böle gözüküyo hem fazlalığa hemde boşuna masrafa lüzum yok dimi:sirin:

Hmm pek yeniymiş sizin de :) Allah tamamına erdirsin inş bi yastıkta kocayın...

Ben bi tane yastık kullanıcam zaten kararlıyım yok öyle iki yastık felan :kptmya:
ayhh allahm sen warya çok dişlisin hae enişteye yazık walla:ayk::kahkaha:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Ayh sizde hepten canavar yaptınız beni :eek:ys: Madesam belli değil canım bakalım hayırlısı neyse o olsun...

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
evet tatlım vestelden hiç memnun kalmadım çevremdende memnun kalan çok az küçük ev aletlerinden en işe yarayanı su ısıtıcısı tost makinesi ve el blendrı bence

Hmm aslında blender için felan iyi olabilir sanırım :acep: Teşekkürler canım biran önce karar versem iyi olucak :)

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
canım bak biz napalım biliyomusun büyük beyaz eşyaları çamaşır bulaşık buzdolabı fırın wb. bosch yada beko yada arçelik
küçük ew aletlerinide tefal yada arzum
lüzumlu olanlar su ısıtıcısı çaycı tost makinesi blendr takımı mikseri falan içinde brlkte yani rondosuda başka ne war unuttuğum??

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar