Hanımlarrr yardımınıza ihtiyacım var !!!

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
canım bak biz napalım biliyomusun büyük beyaz eşyaları çamaşır bulaşık buzdolabı fırın wb. bosch yada beko yada arçelik
küçük ew aletlerinide tefal yada arzum
lüzumlu olanlar su ısıtıcısı çaycı tost makinesi blendr takımı mikseri falan içinde brlkte yani rondosuda başka ne war unuttuğum??

Benim de aklımdakiler bu kadar balım şimdilik :acep: Biraz daha araştıralım bakalım ona göre karar verip alırız

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
durun bir kez daha geldim unutmussunuz tabi ütüyü ya tefal allın ya phılıps ikiside güzel oluyo phılıpsin son modelleri harika ama tefalinde yıllardır adı var :cikolata:
süpürgeyide ihlas alın derim halıyı nerdeyse yutuyo-ciko

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
durun bir kez daha geldim unutmussunuz tabi ütüyü ya tefal allın ya phılıps ikiside güzel oluyo phılıpsin son modelleri harika ama tefalinde yıllardır adı var :cikolata:

süpersin ... ütü kesinlikle tefal

arkadaşlar sadece mutfak eşyalarını sorduğu için unuttuk galiba onu galiba canım

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
ay walla az önce dışarıya çıktım ütüyle süpürgeyi sordum tesadüfe bak :kahkaha: :kahkaha: bekoya girdim ütüde bi titanyum olyomş altı bide krom olyomş adam titanyumu tercih edin dedii :sirin: canım açıkcası ihlasın ürünlerini hiç beğenmiyorum ama bitane halı yıkama makinesi war eğer dediğin oysa süper bişey tertemiz yapyo şahit oldum bizzat we çokda sağlam fiyatıda 2milyar ciwarndaydı gecen sene ama ben halı yıkama düşünmüyorum sadece süpürge istyorum o kadar fazlalığa lüzum yok diye düşünyorum..:sirin:

süpersin ... ütü kesinlikle tefal

arkadaşlar sadece mutfak eşyalarını sorduğu için unuttuk galiba onu galiba canım

ewet şekerim ütüde tefal çok tutuluyo tefalin ürünlerini hiç incelemedim daha ama güwenilir bi marka:sirin:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
canım o dediğin halı yıkama makinesinden bende var süpürme işlevide var ama sana tavsiyem normal bi süpürge al çünkü onu hergün kullanamazsın en azndan ben kullanmıyorum hergün çıkarmaya insan üşeniyor.ütüyüde tefal al benimki tefal ve harika kesinlikle şaşma derim.

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Halı yıkama makinası çok gereksiz yahu... Bizde de var ama herseferinde onu çıkarıp da süpürmesi çok iş... Ağır zaten hem de çok yer kaplıyo... Açıkçası asıl işlevi için hiç kullanmadık daha :)

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
canım o dediğin halı yıkama makinesinden bende var süpürme işlevide var ama sana tavsiyem normal bi süpürge al çünkü onu hergün kullanamazsın en azndan ben kullanmıyorum hergün çıkarmaya insan üşeniyor.ütüyüde tefal al benimki tefal ve harika kesinlikle şaşma derim.
ewet canım bende öyle düşünüyorum teşekekkür ederim

Halı yıkama makinası çok gereksiz yahu... Bizde de var ama herseferinde onu çıkarıp da süpürmesi çok iş... Ağır zaten hem de çok yer kaplıyo... Açıkçası asıl işlevi için hiç kullanmadık daha :)

ewet ewet kesinlikle gereksiz boş yere fazlalık bu aralar arnica nın son çıkan süpürgesi dikkatimi çekiyo ha bide kafama takılan kızlar torbasız suyla kullanılan makinelerimi tawsiye edersiniz yoksa torbalıyı hiçbişeye değişmem mi dersiniz bunuda çok merak ediyorum :panter:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
ewet canım bende öyle düşünüyorum teşekekkür ederim

ewet ewet kesinlikle gereksiz boş yere fazlalık bu aralar arnica nın son çıkan süpürgesi dikkatimi çekiyo ha bide kafama takılan kızlar torbasız suyla kullanılan makinelerimi tawsiye edersiniz yoksa torbalıyı hiçbişeye değişmem mi dersiniz bunuda çok merak ediyorum :panter:

canım bence su hazneli olanlardan al onların daha sağlıklı olduğu söyleniyor.

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
canım bence su hazneli olanlardan al onların daha sağlıklı olduğu söyleniyor.
ewet öyle diyolarda çabuk bozulur da diyolar karar weremedim şu arnica hoş gözüktü gözüme arkdşlar almşlar memnunuz diyolar ama diğer markalardada araştrma yapmak lazım :panter:

canım benden sana tavsiye ütüde tefalden başkasını kullanma tefali tek geçerim

ewet perwincim haklısın katılıyorum sana ütüde tefalden yanayım :sirin:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Ay gülüm su hazneliler çok ağır oluyo ya... Sağlıklı olmasına sağlıklı ama zor kullanımı yani...

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Öncelikle konunuz uygun bir bölüme taşınacaktır merak etmeyin :sirin:

Çamaşır makinem,bulaşık makinem ve buzdolabım arçelik.Çok hatta çook memnunum.Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.Bosh ve Arçelik arasında çok çok gidip gelmiştim tercihimi arçelikten yana kullandım.

Diğer mutfak eşyalarında tefal ve arzum diyorum.örneğin rondom ve su ısıtıcım ilk yıl king markaydı.hediye gelmişti evlenmeden önce.Ben kingin iyi bir marka olduğunu düşünürdüm ama bir yıl içinde mahvoldu yada ilk yılın tecrübesizliğinden eşim ve ben mahvettik bilmiyorum :hihi:

Mutfağa girince mutlaka elimin altında olması gereken ; su ısıtıcım,mikser+blendır,rondo bunlar olmazsa olmazlarım.

Sabah kahvaltılarımın vazgeçilmezi tost makinem :hihi:

Oğlum doğduktan sonrada meyva sıkacağı aldık.

Çeyiz sandığı bana çok gereksiz geliyor siz bilirsiniz tabi yine.Aklıma gelen şimdilik bunlar hanımlar.Umarım yardımcı olabilmişimdir :ayna:

Balım ben sadece beko kullanıyorum küçük ev aletlerin de ve beyaz eşyalarımda tabi hepsi gri inox ...
Çaycı,tost makinesi,kahve makinesi(pek gerekli olmayabilir daha hiç kullanmadım:))) Fritöz ve ekmek kızarma makinesi( buda çok gerekli olduğunu zannetmiyorum onunla yapacağım işi tost makinasıda yapıyor. Bulaşık makinamda beko:) Hepsinden memnunum.... buzdolabını ve çamaşır makinesini erkek tarafı alır valla onun için sana tavsiye etmiyorum:)
Hayırlısı olsun hakkında herşeyin en güzeli senin olsun:)inşallah....

konu için teşekkürler bende araştırma yapıyodumbu konuyu buldum

yardımlarınız için teşekkürler bizim fikrimizde arçelikten yana ben katı meyve sıkcağı aldım nişanlımda bende taze sıkılmış meyve suyunu seviyoruz dışarıda hep içtiğimiz için alma gereksinimi duyduk ilk aldığım üründür çaycıda aldm arçelik ikiside diğerlerinide arçelikten düüşünüyorum

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
tül konusunda ne diyorsunuz kızlar stor tüller kullanışlımı ve halı konusunda saggy halı kullanıslımıdır

Insider06

Yeni Üye
Tepki
0
canım ben de tefalin Uno M fritözünü öneririm kesinlikle ben de evime yeni aldım da baya memnunum cam bölmesi var kontrol etmek için patatesleri bi de içindeki sepeti falan çıkıyor direk bulaşık makinesine atıyorum :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar