Hanımlarrr yardımınıza ihtiyacım var !!!

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Öncelikle konuyu nereye açmam gerektiğini bilemedim o yüzden buraya açtım onu bi belirtiyim :)

Şimdi ablalarım kardeşlerim ben çeyizimi yapıyorum yavaştan... Artık mutfağımın elektronik eşyalarını almam gerektiğini düşündüm. Siz bu konuda ne düşünürsünüz ? En çok hangi markalardan memnunsunuz ve mutfağımda mutlaka olması gereken ya da gereksiz olan malzemeler hangileri ? Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum, yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :huhuu:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Öncelikle konuyu nereye açmam gerektiğini bilemedim o yüzden buraya açtım onu bi belirtiyim :)

Şimdi ablalarım kardeşlerim ben çeyizimi yapıyorum yavaştan... Artık mutfağımın elektronik eşyalarını almam gerektiğini düşündüm. Siz bu konuda ne düşünürsünüz ? En çok hangi markalardan memnunsunuz ve mutfağımda mutlaka olması gereken ya da gereksiz olan malzemeler hangileri ? Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum, yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :huhuu:

walla bişey sölim mi bende şuan siteye bu konu hakkında bilgi almak için konu açmaya girmiştim başlığını okudum merak ettim çok sewindim :cee:cokkomik:
çok iyi düşünmüşsün canım bende aynen artık hazırlıklar başladı yawaş yawaş almak lazım eşyaları tecrübeli ablalarım yada arkadaşlar yardımlarınızı düşünce we fikirlerinizi bekliyoruz :cokkomik:

canım arzum ,tefal, braun bunları öneririm sana çok memnunum..

canım ya arnica nasıl bi marka bu aralar pek bi meşhur çok duyuyorum merak ettim

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
walla bişey sölim mi bende şuan siteye bu konu hakkında bilgi almak için konu açmaya girmiştim başlığını okudum merak ettim çok sewindim :cee:cokkomik:
çok iyi düşünmüşsün canım bende aynen artık hazırlıklar başladı yawaş yawaş almak lazım eşyaları tecrübeli ablalarım yada arkadaşlar yardımlarınızı düşünce we fikirlerinizi bekliyoruz :cokkomik:

canım ya arnica nasıl bi marka bu aralar pek bi meşhur çok duyuyorum merak ettim

arnica hiç kullanmadım nasıl olduğunu bilmiyorum..

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Vestel bulaşık ve çamaşır makinasından hiç memnun kalmadım bilginize:ajan:
sağol ablacım westel hiç hoşuma gtmyodu zaten en baştan beri warmış demekki bişeyler :cokkomik:

arnicayı halam kullanıyor benim memnun da ama ben bilinen markalardan şaşmazdım yerinizde olsam kızlar ben phılıps kullanıyorum çok memnunum ama bosch da çok iyi bir marka
haklısın canım bosh un kalitesine sözüm yok zaten muhteşem bi ürün-ciko

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
kızlar weyahut şunu aldım ama boşuna almışım gereksizmiş dediğiniz mutfak yada diğer eşyalar hususunda..mesela arkadaşım fritöze boşa para werme diyo ne kadar kalitelide olsa bi kaç kullanmdan snra gidiyo fazla ihtiyaç duymuyosun zaten demişti bana görede çeyiz sandığı lüzumsuz gibi geliyo düşünmüyorum almayı:panter:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045

Evet balım haklısın :) Başka arkadaşlarımız varsa onlar da faydalanmış olurlar..

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
benim beyaz eşyalarım vestel evleneli 5 yıl oldu bi sorun yaşamadım tabii şimdilik.ama şimdi olsa kesinlikle bosch alırdım üstüne marka tanımam.küçük ev eşyalarına ise tavsiyem kesinlikle tefaldir...
teşekkürler canım tefal we arzum çok tutuluyo benimde gönlüm arzumdan yana bakalım görüntü de önemli hangisi daha hoş duruyosa ona göre bakcaz artık:cokkomik:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
benim beyaz eşyalarım vestel evleneli 5 yıl oldu bi sorun yaşamadım tabii şimdilik.ama şimdi olsa kesinlikle bosch alırdım üstüne marka tanımam.küçük ev eşyalarına ise tavsiyem kesinlikle tefaldir...

Teşekkürler tatlım fikirlerin için. Sanırım beyaz eşyada çoğu kişi hemfikir :) Ufak tefek eşyalar içinse hala kararsızım ama tefal 2 oy aldı :) Mutfak robotuydu, meyve sıkıcağıydı...

Hanımlar aldım ama hiç kullanmadım dediğiniz eşyalar varsa onları da söyleyin lütfen... Boşuna yer bari kaplamasın aldığımda :)

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Hanımlar aldım ama hiç kullanmadım dediğiniz eşyalar varsa onları da söyleyin lütfen... Boşuna yer bari kaplamasın aldığımda :)[/QUOTE]
dimi en çok önem werdiğim şey işte fazlalıklardan nefret ediyorum kullanmayacağım bişey warsa hiç almamak en iyisi:deli:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Öncelikle konunuz uygun bir bölüme taşınacaktır merak etmeyin :sirin:

Çamaşır makinem,bulaşık makinem ve buzdolabım arçelik.Çok hatta çook memnunum.Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.Bosh ve Arçelik arasında çok çok gidip gelmiştim tercihimi arçelikten yana kullandım.

Diğer mutfak eşyalarında tefal ve arzum diyorum.örneğin rondom ve su ısıtıcım ilk yıl king markaydı.hediye gelmişti evlenmeden önce.Ben kingin iyi bir marka olduğunu düşünürdüm ama bir yıl içinde mahvoldu yada ilk yılın tecrübesizliğinden eşim ve ben mahvettik bilmiyorum :hihi:

Mutfağa girince mutlaka elimin altında olması gereken ; su ısıtıcım,mikser+blendır,rondo bunlar olmazsa olmazlarım.

Sabah kahvaltılarımın vazgeçilmezi tost makinem :hihi:

Oğlum doğduktan sonrada meyva sıkacağı aldık.

Çeyiz sandığı bana çok gereksiz geliyor siz bilirsiniz tabi yine.Aklıma gelen şimdilik bunlar hanımlar.Umarım yardımcı olabilmişimdir :ayna:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ayrıca ; evlenmeden önce evinize herşeyi yığmayın.Olmazsa olmazları öncelikle alın.Evlendikten sonra baktınız mutlaka olması gerekn şeyler var ozaman alın.Ben evde fazlalık gibi kutu içinde duran ve hiç kullanmadığım eşyalardan nefret ederim.

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
kızlar bence sinbo kesinlikle almayın derim ne kullandıysam bozuldu.tabii yinede memnun kalanlarda vardır saygı duyarım..ben meyve sıkacağı aldım arzum markası ama hiç kullanmıyorum.evde boşa yer kaplıyor yani

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Ayrıca ; evlenmeden önce evinize herşeyi yığmayın.Olmazsa olmazları öncelikle alın.Evlendikten sonra baktınız mutlaka olması gerekn şeyler var ozaman alın.Ben evde fazlalık gibi kutu içinde duran ve hiç kullanmadığım eşyalardan nefret ederim.

ewet aynı fikirdeyim canım teşekkürler fikirlerin için-ciko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar