Hanımlarrr yardımınıza ihtiyacım var !!!

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
canım fazla araştırma fırsatım olmadı ama tutulan bi marka olduğunu duydum ama benim çewremde yakınlarımda ariston kullanan olmadı daha hiç sanırım boshdan şaşmamak lazım beyaz eşyada

Evet canım en iyisi Bosch olsa gerek... O olmazsa Arçelik...

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
kızlar acizane beyan ediyorum fikrimi
katı meyve sıkacağı mutfak robotu fritöz sarma yapma makinası bu tür şeyler çok gereksiz oluyo en azından benim mutfagımda utumun yanında bana hediye olarak katı meyve sıkacagı hediye ettiler şuan evin bir köşesinde yer kalabalığı yapıyor üşenmedim gittim elma suyu yaptım eşim elma olarak yemeyi tercih ederim dedi :uzgun:
kızartma da çok sağlıklı değil zaten fritöz gereksiz diyorum ayda yılda bir de yapmaya da bir tencere bulursunuz elbet karar yine sizin ama sarma makinası da çok kalın sarıyo haberiniz olsun anneme hediye geldi bir iki denedik annem başkasına verdi ailecek kalabalığı sevmeyiz :D:D:D

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
katı meyve sıkacağı mutfak robotu fritöz sarma yapma makinası bu tür şeyler çok gereksiz oluyo en azından benim mutfagımda utumun yanında bana hediye olarak katı meyve sıkacagı hediye ettiler şuan evin bir köşesinde yer kalabalığı yapıyor üşenmedim gittim elma suyu yaptım eşim elma olarak yemeyi tercih ederim dedi :uzgun:
kızartma da çok sağlıklı değil zaten fritöz gereksiz diyorum ayda yılda bir de yapmaya da bir tencere bulursunuz elbet karar yine sizin ama sarma makinası da çok kalın sarıyo haberiniz olsun anneme hediye geldi bir iki denedik annem başkasına verdi ailecek kalabalığı sevmeyiz :D:D:D

Ne demek canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için :) Fritöz düşünmüyorum sarma makinası ilk kez duyuyorum desem :eek:ys: Zaten sarma sarmayı da seviyorum :) Meyve sıkıcağı konusunda hala kararsızımmm :)

Bakalım çoğunluğun fikrine uyucam sanırım. Umarım fikir veren başka arkadaşlar da olur.

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
buarada bende mutfak robotunun gereksiz olduğunu düşünenlerdenim kızlar...çünkü sadece doğrama kızmı kullanılıyor geri kalan parçalar lüzumsuz..

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
buarada bende mutfak robotunun gereksiz olduğunu düşünenlerdenim kızlar...çünkü sadece doğrama kızmı kullanılıyor geri kalan parçalar lüzumsuz..

Valla canım annem de aynı şeyi söylüyo :) Sadece o işte kullanılıyo doğrudur. Zaten kocaman bişey bizdeki bi de yer kaplıyo ki sorma :cokkomik:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116

aaa aslım ya ayıp ediyosun fikirlerin her zaman değerlidir unutma (benim için) anladın sen onu:hihi:
fritözde kararsızdım ama çok kişide gereksiz olduğunu söyleyince galiba almamaya karar werdim sarma makinesini bende ilk kez duydum ama bi tane içli köfte makinesi almam gerekebilir beyfendi içli köfte hastası napcam bilmiyorum :ayk:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
ay canım tam ben dicektim vestel sakın alma 6 yıllık evliyim çamaşır makinemi geçen ay değiştirdim bıkmıştım tamirinden şimdi arçelik aldım bence arçelik beko en iyisi

sendemi westel mağdurusun canım :acep: westeli tamamen unutuyorum o zaman :kahkaha:

Hmm... Arçelik mi düşünsem acaba beyaz eşya için :acep:
bebeğim zaten arçelik beko bosch brbirirne yakın ürünler we bu üçü en çok tutulan markalar bakıp göz zewkimede hangisi uyarsa we fiyat da önemli elbetteki ona göre bi seçim yapıcaz artık:sirin::panter:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
bebeğim zaten arçelik beko bosch brbirirne yakın ürünler we bu üçü en çok tutulan markalar bakıp göz zewkimede hangisi uyarsa we fiyat da önemli elbetteki ona göre bi seçim yapıcaz artık:sirin::panter:[/QUOTE]

Haklısın canım... Ya şimdi küçük eşyalardan hangi sırayla başlıycaksın sen ? Ben beyaz eşyaları düşünmüyorum daha :acep:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Balım ben sadece beko kullanıyorum küçük ev aletlerin de ve beyaz eşyalarımda tabi hepsi gri inox ...
Çaycı,tost makinesi,kahve makinesi(pek gerekli olmayabilir daha hiç kullanmadım:))) Fritöz ve ekmek kızarma makinesi( buda çok gerekli olduğunu zannetmiyorum onunla yapacağım işi tost makinasıda yapıyor. Bulaşık makinamda beko:) Hepsinden memnunum.... buzdolabını ve çamaşır makinesini erkek tarafı alır valla onun için sana tavsiye etmiyorum:)
Hayırlısı olsun hakkında herşeyin en güzeli senin olsun:)inşallah....

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
bebeğim zaten arçelik beko bosch brbirirne yakın ürünler we bu üçü en çok tutulan markalar bakıp göz zewkimede hangisi uyarsa we fiyat da önemli elbetteki ona göre bi seçim yapıcaz artık:sirin::panter:

Haklısın canım... Ya şimdi küçük eşyalardan hangi sırayla başlıycaksın sen ? Ben beyaz eşyaları düşünmüyorum daha :acep:[/QUOTE]

canım tabi beyaz eşşyalara için çok erken zaten daha askerden geldikten sonra birlikte bakarız onlara nişanlılarımızla :sirin:
ama kız tarafının alacağı mutfak eşyalarını almaya başlmak lazım tencere takımları yemek takımları çatal bıçak takımları su ısıtıcısı ütü blander ...gibi şeyleri :ayk:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Balım ben sadece beko kullanıyorum küçük ev aletlerin de ve beyaz eşyalarımda tabi hepsi gri inox ...
Çaycı,tost makinesi,kahve makinesi(pek gerekli olmayabilir daha hiç kullanmadım:))) Fritöz ve ekmek kızarma makinesi( buda çok gerekli olduğunu zannetmiyorum onunla yapacağım işi tost makinasıda yapıyor. Bulaşık makinamda beko:) Hepsinden memnunum.... buzdolabını ve çamaşır makinesini erkek tarafı alır valla onun için sana tavsiye etmiyorum:)

Evet canım beyaz eşyalar erkek tarafının zaten.. Fikrim olsun da ona göre aldırayım :cokkomik: Çaycı,tost makinesi alıcam beko yu düşüneyim o zaman... Of ne çok marka varmış ya :panter:
Amin canım benim teşekkür ederim bu arada güzel dileklerin için -hmm

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116

tobecim kahve makinesini bende düşünmüyorum en azndan şimdilik onu ewlendikten sonra falanda alabilirim bi aciliyeti yok gibi geliyo banada çaycı falan lazım olmazmı ama :panter:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045

canım tabi beyaz eşşyalara için çok erken zaten daha askerden geldikten sonra birlikte bakarız onlara nişanlılarımızla :sirin:
ama kız tarafının alacağı mutfak eşyalarını almaya başlmak lazım tencere takımları yemek takımları çatal bıçak takımları su ısıtıcısı ütü blander ...gibi şeyleri :ayk:

Bebeğim ben yemek takımı aldım toptan tavası tenceresi çatağı bıçağı var hepsi... Emsan dan aldım tencereleri çok sağlam olduğu için umarım yemek takımları da öyle olur :) Çaydanlığı cezvesi felan içinde sende düşün derim... Ben şimdi şu blender dı çaycıydı vs vs düşünüyorum...

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116

Bebeğim ben yemek takımı aldım toptan tavası tenceresi çatağı bıçağı var hepsi... Emsan dan aldım tencereleri çok sağlam olduğu için umarım yemek takımları da öyle olur :) Çaydanlığı cezvesi felan içinde sende düşün derim... Ben şimdi şu blender dı çaycıydı vs vs düşünüyorum...

bende aldım canım onları yemek takımı war 12 kişilik we 6 kişilik çatal bıçak kaşık war 2 tane 12 kişilik kütahyadan aldım tencere tawa takımım war emsandan aldım bende son çıkan ürün hatta gecen hafta aldım emsan çok kaliteli ya maşallah bende aynen dediğin gibi işte elektrkli eşyalara başlicam bayram sonu adanaya yada konyaya gitme ihtmalim war gidersem ordan alcam bende elektrkli eşyaları burda çok pahalı oluyo nerdeyse iki katı :ayk::sirin:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
bende aldım canım onları yemek takımı war 12 kişilik we 6 kişilik çatal bıçak kaşık war 2 tane 12 kişilik kütahyadan aldım tencere tawa takımım war emsandan aldım bende son çıkan ürün hatta gecen hafta aldım emsan çok kaliteli ya maşallah bende aynen dediğin gibi işte elektrkli eşyalara başlicam bayram sonu adanaya yada konyaya gitme ihtmalim war gidersem ordan alcam bende elektrkli eşyaları burda çok pahalı oluyo nerdeyse iki katı :ayk::sirin:

Kütahya nın porselen takımları çok güzel canım çok iyi etmişsin.. Ben ucuz olsun diye hepsini birden çıkardım :cokkomik: Kahvaltı takımı düşünüyorum ama onu en son alırım heralde.. Eskişehir de de pek ucuz sayılmaz :/ İyi araştırmak gerek herşeyi

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
tobecim kahve makinesini bende düşünmüyorum en azndan şimdilik onu ewlendikten sonra falanda alabilirim bi aciliyeti yok gibi geliyo banada çaycı falan lazım olmazmı ama :panter:

Kahve makinasını ilaç için bir kere kullanmadım ekmek kızartma makinasınıda bvir kere kullandım tost makinasını tercih ettim bana gereksiz geldi sizi bilmeme arkadaşlar ben sadece şuanki aklım olsa almazdım ... Narenciye sıkacağıma kadar aldım... Narenciyeyi iyiki almışım şimdi bebiş için babası meyva sıkıyor çok iyi yapmışım onu bak:):kahkaha:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar