Hanımlarrr yardımınıza ihtiyacım var !!!

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Kütahya nın porselen takımları çok güzel canım çok iyi etmişsin.. Ben ucuz olsun diye hepsini birden çıkardım :cokkomik: Kahvaltı takımı düşünüyorum ama onu en son alırım heralde.. Eskişehir de de pek ucuz sayılmaz :/ İyi araştırmak gerek herşeyi

ayy ewet internette bakıyorum yarı fiyatına ama internetten getrtmek pek içime sinmiyo açıkcası canlı canlı görünce ya beğenmezsem diyorum :ayk:
bende şimdi bi teflon tencere takımı takımı alcam bide kahwaltı takımına bakcam çok güzeller yaa galiba yine geometrik şekillerde alrım kahwaltı takımınıda çiçekli böcekli şeyleri sewmiyorum yaw :hihi::2:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Kahve makinasını ilaç için bir kere kullanmadım ekmek kızartma makinasınıda bvir kere kullandım tost makinasını tercih ettim bana gereksiz geldi sizi bilmeme arkadaşlar ben sadece şuanki aklım olsa almazdım ... Narenciye sıkacağıma kadar aldım... Narenciyeyi iyiki almışım şimdi bebiş için babası meyva sıkıyor çok iyi yapmışım onu bak:):kahkaha:

:cokkomik: bebeğim nazlan bol bol... Kaldır gecenin bi köründe yolla dışarı alsın bişeyler kocişin :1:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Debby şimmmm biz kocamla acemi birlikten sonra izine geliyoo beyaz eşyalarımızı butün mutfak aletlerimi girdim bir bekocuya hepsini oradan aldım.... Kocam askerden gelene kadarda ödedik o buzdolabını çamaşırmakinesini ve tv yi aldı ben az önce saydığım bulaşık makina mı ve küçük ev aletlerimi ve iyiki öyle yapmışız dedik bizim için iyi oldu...

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Kahve makinasını ilaç için bir kere kullanmadım ekmek kızartma makinasınıda bvir kere kullandım tost makinasını tercih ettim bana gereksiz geldi sizi bilmeme arkadaşlar ben sadece şuanki aklım olsa almazdım ... Narenciye sıkacağıma kadar aldım... Narenciyeyi iyiki almışım şimdi bebiş için babası meyva sıkıyor çok iyi yapmışım onu bak:):kahkaha:

aslında ewet haklısın canım tost makinesi warken ekmek kızartma makinesine ne gerek war ki :kahkaha:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
kuzum kettle olcak zaten çaydanlık olcak çaycı varya bir misafirin geldi mi yolda bırakıyo insanı 2 kaşık çay demleyebiliyosun fazla koysan acıtıyo az koyuyosun yetmiyo tercih yine senin tabi
kızlar bu arada sarma makinasının resmini göstereyim sizlere hemen

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
:cokkomik: bebeğim nazlan bol bol... Kaldır gecenin bi köründe yolla dışarı alsın bişeyler kocişin :1:

Daha zamanı var canım keyfiyen çıkartmıyım adamı dışarı ben böyle gidersem yandı zaten pek nazlanıyorummm... Baba olmak kolay değil diyoruum... Bişey diyorum yapmazsa dudak büküyorum hemen yapıorr:) Güzelmiş bu dönem tatdını çıkarayım bari:)

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
ayy ewet internette bakıyorum yarı fiyatına ama internetten getrtmek pek içime sinmiyo açıkcası canlı canlı görünce ya beğenmezsem diyorum :ayk:
bende şimdi bi teflon tencere takımı takımı alcam bide kahwaltı takımına bakcam çok güzeller yaa galiba yine geometrik şekillerde alrım kahwaltı takımınıda çiçekli böcekli şeyleri sewmiyorum yaw :hihi::2:

Balım çok güzel kahvaltı takımları var ya... Vallahi hepsinde gözüm kaldı :) Bide benimki biraz seviyo şatafatı.. Hem her sabah her akşam ciciş tabaklarla çiçeklerle güzel bi yemek merasimi yapıcakmışız :cokkomik: Hadi bakalım dedim sadece dilinde olmasın da :D

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Daha zamanı var canım keyfiyen çıkartmıyım adamı dışarı ben böyle gidersem yandı zaten pek nazlanıyorummm... Baba olmak kolay değil diyoruum... Bişey diyorum yapmazsa dudak büküyorum hemen yapıorr:) Güzelmiş bu dönem tatdını çıkarayım bari:)

:kahkaha: Yaşadın balım... Nazlan nazlan geçmiş fırsat eline hem bebiş vericeksin yapsın tabiki :D 9 ay ooohh :D Canından da bezdirme de :kahkaha:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
kuzum kettle olcak zaten çaydanlık olcak çaycı varya bir misafirin geldi mi yolda bırakıyo insanı 2 kaşık çay demleyebiliyosun fazla koysan acıtıyo az koyuyosun yetmiyo tercih yine senin tabi
aslında doğru söylüyosun caım da yinede olsa iyi olur gibi geliyo bana en azndan sadece ikimiz kullanrz yada misafir fazla olduğunda falan ek olarak çaydanlığın yanında iyi olr diye düşünüyorum sarma makineside ne ilginçmiş yaw cidden sarmalar pek bi kalın görünüyo ben kalem gibi sarıyorum maşallah hııhhhh:kahkaha:
Balım çok güzel kahvaltı takımları var ya... Vallahi hepsinde gözüm kaldı :) Bide benimki biraz seviyo şatafatı.. Hem her sabah her akşam ciciş tabaklarla çiçeklerle güzel bi yemek merasimi yapıcakmışız :cokkomik: Hadi bakalım dedim sadece dilinde olmasın da :D

oooh ohhh eniştemizde yemeğe pek bi meraklı anlaşılan işin zor desene:kahkaha:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045

Hmm teşekkür ederim canım gerçekten ilk kez gördüm :D

Misafirler için çaydanlık kullanırım zaten çaycı keyif çayları için. Ben çok seviyorum da çayı :D Gerçi nişanlım pek sevmiyo ama ona da sevdirmesini bilirim ben :eek:ys:hihi:evet:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
walla ne yalan söylym tobecim benimde hamile olasım geldi şimdi öyle bi bahsediyosun ki:kahkaha::sirin:

Benden tavsiye şuanda aldığınız havayı olduğunuz yeri ve yaşadığınız anların kıymetini bilin bu zmanlarda göz açıp kapayana kadar geliyor hiç merak etmeyin hakkınızda hayırlısı olsun yeterki... Canlarım tamam mı?

M

madesam

Misafir
benim eşyalarımın hepsi hotpoint ariston bulaşık ve çamaşır makinesinden acayip memnunum.. buzdolabi biraz büyük:) elektrik süpürgesi philips aldım acayip memnunum toz torbalı küçük ev aletlerim arçelik onlardan da memnunum

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Benden tavsiye şuanda aldığınız havayı olduğunuz yeri ve yaşadığınız anların kıymetini bilin bu zmanlarda göz açıp kapayana kadar geliyor hiç merak etmeyin hakkınızda hayırlısı olsun yeterki... Canlarım tamam mı?
en güzel tawsiye tobecim sağolasın doğru sölüyosun sınra bu günleride özlicez ama bulamicaz iş işten geçmiş olcak belkide daha şimdiden hüzün kaplıyo her yanımı düşündükce...:ilknur:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
aslında doğru söylüyosun caım da yinede olsa iyi olur gibi geliyo bana en azndan sadece ikimiz kullanrz yada misafir fazla olduğunda falan ek olarak çaydanlığın yanında iyi olr diye düşünüyorum sarma makineside ne ilginçmiş yaw cidden sarmalar pek bi kalın görünüyo ben kalem gibi sarıyorum maşallah hııhhhh:kahkaha:

oooh ohhh eniştemizde yemeğe pek bi meraklı anlaşılan işin zor desene:kahkaha:

Ay sorma balım ya çekiceğim var :D:D

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
benim eşyalarımın hepsi hotpoint ariston bulaşık ve çamaşır makinesinden acayip memnunum.. buzdolabi biraz büyük:) elektrik süpürgesi philips aldım acayip memnunum toz torbalı küçük ev aletlerim arçelik onlardan da memnunum

Ariston :acep: Gerçekten şanslıymışsın canım inşallah aynı devam eder..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar