Zayıflama Yarışmasi / 3.TAKIM

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Geçmiş olsun, Rabbim şifa versin inşallah.

Amin canim sagol :)

Günaydın kızlar :asikk:

Senin tüm planlar değişmiş Pınarcım, onun da hayırlısı olsun inşallah. Kayınbabanın iyi olmasına sevindim. Annenle anneanneni de görüceksin bu da güzelmiş. Kiloya da çok takılma az dikkat ettin mi havalar da artık sıcak gider hemencecik;) Biz buralardayız zamanın olunca gel bekleriz kahve içmeye;):cay:

Günaydin canimm. Sorma valla benim planlar durma degisiyor herkeze ayak uydurmaya calisinca böyle oluyor :)) bakalm nasip böyleymis.
Yok cnm kiloya fazla takilmiyorm gerci gene korkuyorum cok alicam diye ama artik bünyemde alisti sanirm bursada dikkat etmedigm halde fazla 1 kilo almisim sadece ben diyordum 2-3 kilo aldim herhalde. Sende ne var ne yok polenlerden yürüyüs yapamiyormusun hala bu hafta sık biraz disini gitsin kilolar :)

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Amin canim sagol :)

Günaydin canimm. Sorma valla benim planlar durma degisiyor herkeze ayak uydurmaya calisinca böyle oluyor :)) bakalm nasip böyleymis.
Yok cnm kiloya fazla takilmiyorm gerci gene korkuyorum cok alicam diye ama artik bünyemde alisti sanirm bursada dikkat etmedigm halde fazla 1 kilo almisim sadece ben diyordum 2-3 kilo aldim herhalde. Sende ne var ne yok polenlerden yürüyüs yapamiyormusun hala bu hafta sık biraz disini gitsin kilolar :)
Daha yürüyüşe çıkamıyorum malesef :(, Ciğerlerimi çok zorlamak istemiyorum sonra uzun süre çilesini çekiyorum yoksa:(. Yağmur yağacak diye sabırla bekliyorum ama sadece serpiştirip geçiyor. Yediklerimi düzene soktum, şükür bugün eksi gördüm devamı da gelir artık inşallah;)

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Mrb kizlar kimsecikler kalmamis burda.. bende bir bakayim dedim normalde bugun tarti günümüzdü ya :) ben hafiften kilo aldim tabi annemlern teyzemlern yanindaym sabah aksam yiyoruz hamurisi kebablar tatlilar cerezler :(
Bugun sabah 67 kilolardaym. Smdi aksam da 70i gördüm cok moralim bozzldu ya yarn acilen detox suyu hazirliycam ve 2-3 günü hafif geciricem.

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Merhaba kızlar, ben geldim bugün sabah kilom 111.6 idi. Birkaç gündür çok yoğunum gelmeye fırsat bulamadım.Sizler nasılsınız?
Kız Pınar ne yaptın sen??? Sen ki 65 i görmüş bi insansın çabuk kendine gel, oraya getirme beni:D.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar