Sağlıklı Yaşamayı Öğreniyoruz , Fit Kızları Bekleriz ;)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Ben geldim :D aşkolsun kızlar ben kendimi salmadım şahsen :ko
44,600'üm şuan :ko okadar zamanda vere vere 1 kg vermisim :ko hiiçç ilerlemiyor yaa yerimde sayıyorum :ates: spor yürüyüs suyum çıkıyo ama yinede giden yerim yok :ne:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ben geldim :D aşkolsun kızlar ben kendimi salmadım şahsen :ko
44,600'üm şuan :ko okadar zamanda vere vere 1 kg vermisim :ko hiiçç ilerlemiyor yaa yerimde sayıyorum :ates: spor yürüyüs suyum çıkıyo ama yinede giden yerim yok :ne:

Canım benim yağlar kasa dönüyordur.Daha diri bir vücudun oluyordur.Bunu sende farkediyorsundur büyük ihtimalle.Kilon düşmesin varsın şimdilik yağlar erisin yeterki -ciko

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
giysilerim daha rahat oluyor ama kilom aynı benim ya:bitter:anlamadım ,moralim bozuldu bu yüzden gelemedim buraya mahcubum yani aynı tas aynı hamam:uzgun:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bitter başkası olsa senin yerinde o 1 kiloyu bırak 1 gr. mı bile veremezdi bir noktada kilo verişi durur ya mutlaka , sen de o olmamış , zor da olsa veriyorsun helal valla.-alkis

:D spora devam :kayris:
Buğün 7'de kalktım lilim teee duraga kadar koştum tempolu :D otobuse bindim hastaneye gittim hastaneye 2 durak erken indim ordanda hastaneye yürüdüm :D taa 5.kata gözz muaynesine merdivenlerden koş koş çıktım :ko sona tekrar indim :D kaşe için tekrar çıktım koş koş :D sonra sigortam olmadıgını hatırladım :ko gözlüklerimi almam için ssk gerek :D otobuse bindim eve geldim eve durak çok uzak ordan eve yürüdüm tekrar durağa koş koş gittim :ko ssk gittim ordada kağıtlarımı topladım kaşelettim kuzene koş koş geldim :ko kağıtları hastaneye postaladım :D gözlüğü sigortadan almam için bi kaşe daha vurulması geekiyodu :D pilim bitti yorgunluktan hiç bişe yiyemedim :ko bi kase yogurt :ko ama cok su içtim :ne:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Gözlük mü kullanıcaksın artık tatlım? Günün gerçekten koşturmacayla geçmiş , zafiyet geçirme de kuzum :ask:
Flamingocum çoğumuz saldık kendimizi , rehavet çöktü , durumlarda değişiklik yok gerileme olmuş bile olabilir maalesef :uzgun:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Gözlük mü kullanıcaksın artık tatlım? Günün gerçekten koşturmacayla geçmiş , zafiyet geçirme de kuzum :ask:
Flamingocum çoğumuz saldık kendimizi , rehavet çöktü , durumlarda değişiklik yok gerileme olmuş bile olabilir maalesef :uzgun:

Evet Lilim geçen gün skypta birleşeydik anlatacaktım :ko sonra kaynadı gitti :D kız oda bişeymi :ko 4'te dayımlar 5 çayına geldiler :ko onlarla yedik içtik kermes var dediler bastık gittik herekeye :D herekede gez toz o kafayla :ko sonra babişin dogum günüydü işte toplaştık 2 tane pasta aldık :D eve geldik onu yedik derken 10'gibi tekrar bişeyler yedik içtik derken saat bu saat oldu kendimi siteye attım bakim dedim :ko
Herkesde uyumuş :hihi:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Aaaa doğum günü kutlu olsun sağlıklı ömürler dilerim , ben okurken bittim bitter enerjin süper , aklıma ne geldi sende bu enerji varken çocuk bakım kursuna gider sertifika alır kreşte yardımcı abla olurum , ama tabi çakmak olayını unutman lazım :ko
Görüşemedik ya , ben de kızın aktiviteleri için koşturdum hep , uzun zamandır bakamıyorum buraya , buluşuruz inş. bi şekilde.

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
yaa kızlar çok kötü bişey yaptım :uzgun: evdekilerle açtık film izledik filmin yanına da bir sürü şey yedim :ne: halbuki çok güzel bir hafta geçirmiştim hep hafif şeyler yemiştim niye böyle yaptım ki :kizginasli: bir tabak fıstık bir kupa kahve üç kurabiye 1 kruvasan hepsi de çikolatalı.ooffff fıstığı bari yemeyeydim yarın her yerim sivilce olacak :bitter:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Aaaa doğum günü kutlu olsun sağlıklı ömürler dilerim , ben okurken bittim bitter enerjin süper , aklıma ne geldi sende bu enerji varken çocuk bakım kursuna gider sertifika alır kreşte yardımcı abla olurum , ama tabi çakmak olayını unutman lazım :ko
Görüşemedik ya , ben de kızın aktiviteleri için koşturdum hep , uzun zamandır bakamıyorum buraya , buluşuruz inş. bi şekilde.
:ko gece 3'te yattım bian hiç yatağma giremicem sanmıştım :ko sanki bir gün degilde 3 gün geçirmiş gibiydim :ko Çok sağol balım amin hepbirlikte nice yaşlar görelim hee kreş eksikti bi :ko yok ya milletin bebesiyle uğramam :ko sinirli insanım ben vurim derken öldürürm falan aman aman uzak olsun :ko inş. görüşürüz bidenem ben şu skypı bi anlayamadım :ko
yaa kızlar çok kötü bişey yaptım :uzgun: evdekilerle açtık film izledik filmin yanına da bir sürü şey yedim :ne: halbuki çok güzel bir hafta geçirmiştim hep hafif şeyler yemiştim niye böyle yaptım ki :kizginasli: bir tabak fıstık bir kupa kahve üç kurabiye 1 kruvasan hepsi de çikolatalı.ooffff fıstığı bari yemeyeydim yarın her yerim sivilce olacak :bitter:

Olsun balım yaaa üzülme bu kadar bişicik olmaz bak ben buzdolabına ve abur cubur dolabına postit yapıştırdım yeme kg yapıyo yazdım üstüne :ko:ko elin gidince yazı gözüme çarpıyo geri dönüyorum :ko

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
yaa kızlar az yiyorum zaten havalar da sıcak insanın yiyesi gelmiyo ama azalmıyo kilolarım hızım düştü galiba ya da ben çok sabırsızım :acep:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Benim gitti haliba biraz daha tartıyı sahibine verdim tartılamıyorum da meraktan öleceğim :nazo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar