Sağlıklı Yaşamayı Öğreniyoruz , Fit Kızları Bekleriz ;)

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Teşekkürler canım.2 günde verdiğim 2 kiloyu kesin almışımdır tartılmaya korkuyorum :hihi: Gençsiniz siz eritirsiniz diye diye yedirdiler.Bizde yedik tabi.

Buarada bende sevindim kilo verebilmeme.Aynı şekilde yemeye devam ettim tek fark ekmeği azalttım birde tatlıyı işte :utandim: İnşallah oğlum olmadan önceki kiloma dönerim.58 kiloydum :bitter:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Teşekkürler canım.2 günde verdiğim 2 kiloyu kesin almışımdır tartılmaya korkuyorum :hihi: Gençsiniz siz eritirsiniz diye diye yedirdiler.Bizde yedik tabi.

Buarada bende sevindim kilo verebilmeme.Aynı şekilde yemeye devam ettim tek fark ekmeği azalttım birde tatlıyı işte :utandim: İnşallah oğlum olmadan önceki kiloma dönerim.58 kiloydum :bitter:

İnsallah bozulmaz canım oldukça azimlisin :kayris:
Ben tartılmadım bu hafta :hihh:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Sık sık tartılmak iyi değil zaten insanın psikolojjisi bozulur :D En güzeli bir iki hafta hatta dayanabilene bir ay arayla tartılmak :cokkomik:

Aynen piskolojim bozulmasın diye tartılmıyomda :D
Bu arada bence diğer kızlar vazgeçti :ko bu sabah dayımlarda gözümü açtım o yüzden yürüyüşe çıkamadım. Havalar çok yağışlı sporumu engelliyor :sinirli: cok gıcık oluyorum evde mekik çekip merdivenlerde dolanıyorum :ko

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
Penbenutella'cım kahvaltı konusunda herkesin kendince bir düzeni var , sen bu yoğurt olayını neden yapmak istiyorsun , ne amaçla yani? Daha az kalori , sindirim problemi , uzun süre tokluk gibi gibi sebeplerden hangisi hangileri?

sabah okula yetişmeye çalıştığımdan okulda yapıyorum kahvaltıları 9 buçukta kahvaltı yapmış oluyosam 11 buçukta da öğle yemeği yiyodum.hem acıkmadan yemek yemiş oluyorum hem de poğaça börek tarzı karbonhidrat ağırlıklı yağlı şeyler yemek durumunda kalıyodum.onun için bir süre denedim insan kendini daha dinç hissediyor sindirimi de rahatlatıyo tabi -ciko

sonra eve mısır gevreği aldım hemen yiyip çıkıyorum böylece öğle yemeğiyle arasındaki vakit artmış oluyo :cilgindans:

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
Kızlar ben de kaçıyorum Lilavcığımı yalnız bırakmıyım biraz hareket ediyim sonra da cuppa yatak , yorgunluktan uyuyamıycam gibi geliyor şimdiden.
Pembenutellacım cevabını en kısa sürede okuycam ona göre fikrimi sölüycem , aramıza katılmayı düşünürsen , ilk sayfadaki gibi , sen de bilgilerini şuraya yazıp bırak ben onları not ederim , seni de bekleriz buraya olur mu.
İyi geceler hanımefendiler :gulegule:

Başlangıç kilosu : 62 kg
Boyu: 1.58 cm
Hedef kilosu : 55 kg
Spora başladığı tarih : 07-05-2013
Bir sonraki tartılma tarihi : 13-05-2013

siteye en son girdiğim zamanlarda 65 kilo olmuştum o günden beri çikolatayı azalttım yediğim akşamlar bir paket çikolatayı bütün aileye paylaştırarak yedim :lululu: kahve yerine ıhlamur veya yeşil çaya yöneldim (sınav dönemleri hariç :bayil:) bir de olabildiğince az cips yedim :cilgindans: spordan sayılır mı bilmiyorum ama pazar günleri hariç hergün en az yarım saatim eve gelirken yürüyüşle geçiyor zaten :dance: kahvaltıda da bir süre yoğurt bir süre mısır gevreği yedim.evden aceleyle çıktığımda da marketten form ürünleri aldım yağlı poğaçalardan olabildiğince uzak durdum :huhuu: onun dışında çok da dikkat etmedim öğle yemeklerinde özellikle yeri geldi kumpirimi pizzamı hambrgerimi yedim :eller: veee üç kilo vermişim :dusun: çok mutluyummmm hedef kiloma ulaşmak için daha çok dikkat edeceğim :huhuu:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Başlangıç kilosu : 62 kg
Boyu: 1.58 cm
Hedef kilosu : 55 kg
Spora başladığı tarih : 07-05-2013
Bir sonraki tartılma tarihi : 13-05-2013

siteye en son girdiğim zamanlarda 65 kilo olmuştum o günden beri çikolatayı azalttım yediğim akşamlar bir paket çikolatayı bütün aileye paylaştırarak yedim :lululu: kahve yerine ıhlamur veya yeşil çaya yöneldim (sınav dönemleri hariç :bayil:) bir de olabildiğince az cips yedim :cilgindans: spordan sayılır mı bilmiyorum ama pazar günleri hariç hergün en az yarım saatim eve gelirken yürüyüşle geçiyor zaten :dance: kahvaltıda da bir süre yoğurt bir süre mısır gevreği yedim.evden aceleyle çıktığımda da marketten form ürünleri aldım yağlı poğaçalardan olabildiğince uzak durdum :huhuu: onun dışında çok da dikkat etmedim öğle yemeklerinde özellikle yeri geldi kumpirimi pizzamı hambrgerimi yedim :eller: veee üç kilo vermişim :dusun: çok mutluyummmm hedef kiloma ulaşmak için daha çok dikkat edeceğim :huhuu:

Çok sevindim kilo verebilmene canım -ciko

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
pembenutellacım hoşgeldin canım , bir düzen oluşturabilmene ve sağlıklı beslenmeye yavaş yavaş başlamana çok sevindim canım , umarım en kısa sürede ve sağlıklı şekilde istediğin kiloya ulaşırsın :hhhhhh:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Kızlar ben dahil herkesler saldı kendini galiba , geldi bahar ayları gevşedi gönül yayları misali :ko

Aynen canım.Evdeki bikinim olmuyor.Allah ne verdiyse :hihi: Yenisini aldım dün dahada homili gırtlak yiyiyorum.Dün elmalı kurabiye yaptım sabah kahvaltı etmeden önce düşün :hihi: Yinede eski kilomdayım dün tartıldım.63.5 geldim.Yaşamak için yemek yememiz lazım ama biz yemek yemek için yaşıyoruz.Ne seviyoruz yemek yemeyi canım ya :sinirli:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Aynen canım valla ben de hasta oldum derken yine bıraktım sporu , halbuki kızı artık oyun grubuna da yollamaya başladım haftada 3 gün spor yapabileceğim kendime ayırabileceğim zamanım oldu diyordum ama , doğum günüydü , oydu buydu , temizlikti yine kendime zaman ayıramadım henüz..
Ben de eski mayomu giydim geçenlerde oldu gerçi ama form kazansam azcık daha iyi olur sanki :hihi:
Bakalım yapıcam bişiler artık , yürüyüş falan olucak bişekilde.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Aynen canım valla ben de hasta oldum derken yine bıraktım sporu , halbuki kızı artık oyun grubuna da yollamaya başladım haftada 3 gün spor yapabileceğim kendime ayırabileceğim zamanım oldu diyordum ama , doğum günüydü , oydu buydu , temizlikti yine kendime zaman ayıramadım henüz..
Ben de eski mayomu giydim geçenlerde oldu gerçi ama form kazansam azcık daha iyi olur sanki :hihi:
Bakalım yapıcam bişiler artık , yürüyüş falan olucak bişekilde.

Aaa ... çok sevindim kızın için ayrıca senin içinde canım.Kafanı dinler işien bakarsın biraz.Bende istiyordum oğlum için ama birara hastalık kol geziyordu buralarda.Hasta etmekten erteleyelim diye düşündük.Parkta,piknikte bir şekilde çocuklarda zaman geçiriyor açık havada.Hatta oğlum heryerde oyuncu buluyor sağolsun.Bende busefer mayo aldım.Denerken mağazdaki kızla saklambaç oynadılar :hihi: Oyuncu olsun oğluma taştan çamurdan olsun.

Sizin oyun grubu nasıl kreş gibi bişeymi?

Doğum gününz geçti dimi sizinde.İyi senelere inşallah

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Evet canım geçti doğum günü , teşekkür ederiz teyzesi öpücükler yolluyoruz sana oğluşuna da :eek:pucuk:
Özel anaokulu canım , kendisi istedi kızım aslına bakarsan , tüm arkadaşları oraya gidiyor , o da gitmek istedi ben de oyun grubu şeklinde yolluyorum yarım gün istemedim öğretmeni hazır diyor ama bu kadarı kafi şimdilik , okuldan çıkıyoruz parka gidiyoruz biz de , hava güzel yararlansınlar güneşten .
Evet o hastalık bizi yakaladı maalesef ama atlattık ama. Dondurma mevsimini de açtık tabi

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Evet canım geçti doğum günü , teşekkür ederiz teyzesi öpücükler yolluyoruz sana oğluşuna da :eek:pucuk:
Özel anaokulu canım , kendisi istedi kızım aslına bakarsan , tüm arkadaşları oraya gidiyor , o da gitmek istedi ben de oyun grubu şeklinde yolluyorum yarım gün istemedim öğretmeni hazır diyor ama bu kadarı kafi şimdilik , okuldan çıkıyoruz parka gidiyoruz biz de , hava güzel yararlansınlar güneşten .
Evet o hastalık bizi yakaladı maalesef ama atlattık ama. Dondurma mevsimini de açtık tabi

Büyük geçmiş olsun canım.Dondurma mevsimini ben açtım ama oğluma vermedim daha.Mayıs ayında dondurma olmaz dedim ve onu yatırdıktan sonra yedim.Fazla kaçırdım sanırım şuan öksürüyorum hafiften.Bana bile yaramadı :uzgun:

Buarada burada hava gürlüyor iyi yağmur geliyor sanırım :acep:

Çok iyi yapmışsınız canım:Çalışmaya devam etseydim bizde gönderecktik 3 yaşını doldurduğunda.Çok güzel faaliyet ve etkinlikler yapıyorlar.Küçücük çocuklara neler yaptırıyorlar dimi :eek:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556

Büyük geçmiş olsun canım.Dondurma mevsimini ben açtım ama oğluma vermedim daha.Mayıs ayında dondurma olmaz dedim ve onu yatırdıktan sonra yedim.Fazla kaçırdım sanırım şuan öksürüyorum hafiften.Bana bile yaramadı :uzgun:

Buarada burada hava gürlüyor iyi yağmur geliyor sanırım :acep:

Çok iyi yapmışsınız canım:Çalışmaya devam etseydim bizde gönderecktik 3 yaşını doldurduğunda.Çok güzel faaliyet ve etkinlikler yapıyorlar.Küçücük çocuklara neler yaptırıyorlar dimi :eek:

Kesinlikle canım , harika etkinlikler var ebru bile yapıyorlar , ben bile yapmadım ebru şu yaşıma geldim , kendini ifade edişi , yeni şarkılar , yabancı dil vs. oldukça güzel şeyler öğreniyor , okula hazırlık işte malum 5 yaşında yolluycaz okula nasıl olucaksa artık :cilgindans:
Bu hafta maksimum sıcaklık vardı ama bu gece hava soğuk üşüdüm ben de , belki buraya da uğrar yağmur.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Kesinlikle canım , harika etkinlikler var ebru bile yapıyorlar diyim anla , ben bile yapmadım ebru şu yaşıma geldim , kendini ifade edişi , yeni şarkılar , yabancı dil vs. oldukça güzel şeyler öğreniyor , okula hazırlık işte malum 5 yaşında yolluycaz okula nasıl olucaksa artık :cilgindans:
Bu hafta maksimum sıcaklık vardı ama bu gece hava soğuk üşüdüm ben de , belki buraya da uğrar yağmur.

Özgüvenleri gelişiyor canım.Çok iyi yapmışsın.Bende onunla zaman geçirmeyi seviyorum evde.Hasrettim :uzgun: Ben nerde ebru sanatı yaptırıcam ona.Ancak kitap okur,şarkı öğretir,oyun hamuru ve bloklarla oynatırım.

5 yaşında okula gidicekler.Nasıl olacak inan bende bilmiyorum.Boylarından büyük çanta taşıyacaklar.Çoğu çocuk tuvaletini söylemeyi bırak adam gibi konuşamayacak bile.Hiç bilmiyorum ve o gnleri düşününce garip oluyorum.Belki sistem değişir he ne dersin?

Buarada bu gece nete bişeyler oluyor.Çıkarsam iyi geceler canım.

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556

Özgüvenleri gelişiyor canım.Çok iyi yapmışsın.Bende onunla zaman geçirmeyi seviyorum evde.Hasrettim :uzgun: Ben nerde ebru sanatı yaptırıcam ona.Ancak kitap okur,şarkı öğretir,oyun hamuru ve bloklarla oynatırım.

5 yaşında okula gidicekler.Nasıl olacak inan bende bilmiyorum.Boylarından büyük çanta taşıyacaklar.Çoğu çocuk tuvaletini söylemeyi bırak adam gibi konuşamayacak bile.Hiç bilmiyorum ve o gnleri düşününce garip oluyorum.Belki sistem değişir he ne dersin?

Buarada bu gece nete bişeyler oluyor.Çıkarsam iyi geceler canım.

Yürüyen çanta gibi gidicekler , o tuvalet konusu beni de çok düşündürüyor , ne şartlarda olucak nasıl olucak bir türlü kafam almıyor :uzgun: , değişirmi değişmez mi bilinmez ama şu an hiç iyi düşünemiyorum ne yazık ki. Umarım onlar için herşeyin en iyisi olur .
Bende de problem var forumdan heralde , öpüyorum iyi geceler canım.:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar