Canın dedikodu yapmak istediyse buyur:)

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok garip, ben olsam çoktan laf söylemiştim :sinifsinif:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Apartman yıkılıyor kzılar:kptmya:

Yukarda yine inşaata girdiler sanırsam

herkesi evinde doğalgaz var apartmanda bir bende yok hak mı bu ya,yine uğraş dur kömürle sobayla off off:dertli::mendil:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ay aklıma dedikodu gelmiyo yok mu birilerini çekiştirmek isteyen ahnımlar eltisi görümcesi komşunu olsun kim olursa olsun:sila:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben kendimi çekiştirmek istiyorum. Gerçekten çok zalağım ya :alsana::alsana:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
neden zalak mışıın yafrum sen gayet mantıklı bi insansın nie öle dedin şimdik:ates:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
şimdi face te pastalarımı toplarken bi resm gördüm biri eklemiş 8 yaşında bi kızı var küvet biraz su dolu köoüklü kız banyo da poz vermiş anası da çekmiş face e eklemiş bu ne rahatlık ya:ilknur: böyle bişeyi face e koymanın anlamı ne yani çocuk istismarı nu kadar yaygınken hem de....sanırsam dünya dan haberi yok:alsana:

Biyomikroskobi

Daimi Üye
Tepki
517
şimdi face te pastalarımı toplarken bi resm gördüm biri eklemiş 8 yaşında bi kızı var küvet biraz su dolu köoüklü kız banyo da poz vermiş anası da çekmiş face e eklemiş bu ne rahatlık ya:ilknur: böyle bişeyi face e koymanın anlamı ne yani çocuk istismarı nu kadar yaygınken hem de....sanırsam dünya dan haberi yok:alsana:

Ne kadar saçma
Hangi akla hizmet böyle bir şey yapar ki insan...

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben de anlamadım hadi küçük bebek olur anlarım ama 8 yaşında bi kız yani onun şimdi başkalarının yanında bile giyinmekten utanması lazım böyle yetişirse ilerde ne olur bilemem....çocukların başına neler geliyo neden ,insan böyle kendi çocuğunu teşhir eder anlamıyorum msj atacaktım faceden kaldır die neyse dedim şimdi ters bişey der kavga ederizakşam babama göstercem babam desin kaldır die kızsın yapan halamın kızı çünkü babamdan korkar:alsana:

Biyomikroskobi

Daimi Üye
Tepki
517
Aa tanıdıkmış :ilknur:
Bence de söyle babana ilknur
benim kuzenler de ekliyor öyle çöküyorum tepelerine -kizgin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar