Canın dedikodu yapmak istediyse buyur:)

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bizim bi tanıdığın kızı var bu sene üniversiteye gidiyodu 1. sınıf..liseye giderken bi sevgilisi vardı..kız 18 çocuk 19 yaşında şu an...bunlar kaç sefer ayrıldı barıştı kızın ailesi öğrendi kızı okuldan alacaktı almadı...çocuk bunu bi çok kez aldatmış...yeri gelmiş sınıfın ortasında kızım peşimi bırak benle hala neden uğraşıyosun die rezil etmiş...ipe sapa gelmez bi oğlan...kızında ailesi çok iyidir gerçekten birebir tanıdığım için biliyoruz uzaktan da akrabamız olurlar....cuma günü bu salak kız sen bu oğlana kaç....nasıl yaptı nesine güvendi...çocuğun işi gücü yok yaşları küçük askerlik yapılmadı....çok üzüldüm yani gerçekten...Allah aralarını iyi yapsın ama bana 2 gün sonra geri gelir gibi geliyo...

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
allah akıl fikir versin sonunu merak ediyorum inşaallah pişmanlık duymaz-hmm-hmm-hmm

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla ben de çok merak ediyorum inşallah iyi olur ama bazen de apaçıp görünüyor yani sonu:ilknur:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ay bi dedikodu daha yapayım kızlar burda yamaçta birinin yeri varmış düzleştirelim de ev yapalım die kato sokmuşlar...kato çalışırken ne bulsalar beyenirsiniz???? 3 küp dolusu altın ve bi sürü tarihi eser ve mezarlar...anlayacağınız adam köşeyi döndü...zaten zenginlerdi ya keşke bari ihtiyacı olan birine çıksaydı mesela bize:kptmya: burda çok varmış böyle gömü filan...buranın zenginlerinin çoğu zaten gömü bulmaktan köşeyi dönmüş zamanında...şaka gibi bi bizi bulmaz işte:mendil:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
ay bi dedikodu daha yapayım kızlar burda yamaçta birinin yeri varmış düzleştirelim de ev yapalım die kato sokmuşlar...kato çalışırken ne bulsalar beyenirsiniz???? 3 küp dolusu altın ve bi sürü tarihi eser ve mezarlar...anlayacağınız adam köşeyi döndü...zaten zenginlerdi ya keşke bari ihtiyacı olan birine çıksaydı mesela bize:kptmya: burda çok varmış böyle gömü filan...buranın zenginlerinin çoğu zaten gömü bulmaktan köşeyi dönmüş zamanında...şaka gibi bi bizi bulmaz işte:mendil:

e duyulduysa devlet el koyar ilknur tarihi eser altın diyon kız:ilknur:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
İlknur duyulursa devlet el koyar.Burda inşaatından tarihi eser çıkan birir devlet inşatını durdurur diye koca heykeli çöpe atmış yerel gazetede haber olmuştu.sonra bulmuşlar adamı:kptmya::kptmya::kptmya:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
zaten yanlarında polis varmış tanıdıklarıymış öylesine izlemeye gitmişler küpleri görünce hemen aramışlar karakolu filan herkes toplanmış...ama çıkan şeylerin %30 yer sahibinin oluyomuş...eski altınlar düşünün 3 küp ne demek %30u ne yapar Allah bilir.......

yap ayser abla ne dedikodun var hep ben yapıyorum:kptmya:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
zaten yanlarında polis varmış tanıdıklarıymış öylesine izlemeye gitmişler küpleri görünce hemen aramışlar karakolu filan herkes toplanmış...ama çıkan şeylerin %30 yer sahibinin oluyomuş...eski altınlar düşünün 3 küp ne demek %30u ne yapar Allah bilir.......

yap ayser abla ne dedikodun var hep ben yapıyorum:kptmya:

% 30 ha oda iimiş :kahve:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bu ara kötü haberler alıyorum burda bi adam eşine resmen eziyet etmiş...müge anlıya çıkan olaylar gibi...karısının parmaklarını kollarını belini beceklarını kırmışççsaçlarını kazımış boynunu kesmiş göğsüne kezzap dökmüş ve çırılçıplak biçimde annesinin kapısına bırakıp kaçmış...kadın yoğun bakımdaymış...adam yakalnmış ama kadının ailesi şikayetçi olmadığı için serbest bırakılmış....sebepse belli değil..onu kimse bilmiyo şimdilik ama herkes tek bi fikirde birleşiyo bu kadar eziyet ettiyse aile de şikayetçi olmadıysa kesin yatakta filan bastı adam diyolar....benim aklıma da ilk o geldi...eşim ben o adamı tanıyorum çok sakin kendi halinde bi adam dedi...bu olay olmadan 2 gün öncesine kadar el ele dolaşıyolarmış...valla sebep ne olursa olsun gerçekten tam bi vahşet..kadının hayatı söndü gitti...2 tane de çocukları varmış biri lisede biri üniversitede...Allah o çocuklara yardım etsin ailesine sabır versin çok üzüldüm:sim3:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Ne olursa olsun serbest bırakılsada kamu davası açılmıştır.Kadın suçlu olsa bile insan çocuklarını düşünüp böyle yapmaz .

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla duydum dün kadının telefonunda msj yakalamışmış...ne kadar doğrudur bilemem ama bi msjla bu kadar eziyet yapabilen bi adam toplumdan uzaklaştırılmalı....-kizgin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar