Canın dedikodu yapmak istediyse buyur:)

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Kızlar bazen ne kadar yapmıyoruz desekte çevremizdeki ve hatta tanımadığımız insanların dedikodusu yaptığımız oluyor...hatta bu iş bazen dedikodusunu yaptığımız kişinin kulağına gidip başımıza iş bile açabilir...bundan sonra canımız dedikodu isteyince bu topiğe gelelim....acaba kulağına gider mi demeden rahat rahat çekiştirebiliriz hoş olmaz mı?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
mahallemdeki komşuları sevmiyorum kaynanam burdayken çat kapı toplanıyolardı ona gıcık oluyodum bana da bi iki kere laf attılar soğuk cevap verdim şimdi laf atmıyolar ben de bakmıyorum hepsi büyük kadınlar zaten kafa dengim değiller ve çok yapışıklar benden uzak olsunlar başka bişey istemem

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Biri dedikodu mu dedi:dedikodu:

Gelip yapalım madem :panter:

e yapsana:))

bi dedikodu daha yapim karşıda bi market var oranın sahibiyle oğlu işletiyo oğlu 30una yaklaştı çok sessiz efendi bi çocuktur bi ara arkadaşımı da istemişti neyse bu çocuk çok iyi olmasına rağmen kimse evlenmek istemiyo annesi çok cadıymış herşeye karışırmış bi kaç evleri olmasına rağmen illa altlı üstlü oturucaz die tutturuyomuş oğlan da çok pısırık ağzını açıp bişey diyemiyomuş evde kalacak bu gidişle:dertli:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
herkes bi komşudan dertli ya annemlerin apartmanda en üst katta oturan kadın balık ya da kızartma yapacağı zaman evde kokmasın die merdiven boşluğunda küçük tüple yapar düşünsenize bütün apartman kokuyo kaç kere uyardılar tamam dio ama yine aynı....görgüsüz....

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
herkes bi komşudan dertli ya annemlerin apartmanda en üst katta oturan kadın balık ya da kızartma yapacağı zaman evde kokmasın die merdiven boşluğunda küçük tüple yapar düşünsenize bütün apartman kokuyo kaç kere uyardılar tamam dio ama yine aynı....görgüsüz....

Buna kocaman bir yuh gelsin benden :sok:sok:sok

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
gerçekten öyle balkonda saçını tarar elinde toplar dökülenleri doğru bizim balkona çamaşır asılı mı demez devamlı bişey sirkeler...daha neler neler annem kaç kere kapısına çıktı ben atmadım der

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar