Canın dedikodu yapmak istediyse buyur:)

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
baya dedikodu yapasım varmış bişey daha yazayım bizim burda bi imam karısını bi hemşireyle aldatmış kadın çakmış durumu hemşirenin evini basmış kapıda kocasının arabasının lastiklerini kesmiş polis çağırmış filan...adam kaçmış tabi evde suç üstü yapamamışlar sonra inkar etmiş hemşire kadını mahkemeye vermiş bana iftira atıyo die.....müftü hocayı hemen başka yere tayin etmiş sürgün yani....işin en saçma yanı da karısı imamı boşamamış:sokmadem boşamayacaktın be kadın neden o kadar tantana çıkarttın

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla sormayın hanımlar aileler hiç araştırmadanmı vermişler çocukları anlamıyorum.. bana çocukken bakan abla şimdi kızıma bakan teyze benim yine aklım kalıyo devamlı arıyorum hemde öz kızım olmadığı halde.. çocukları bırakanlardada hata..

heralde yani neler duyuyoruz evde ailesi yokken çocukları döven ilgilenmeyen bakıcılar var çocuk istismarı var Allah korusun heryere çocuk emanet edilir mi

T

Tash_hatun

Misafir
baya dedikodu yapasım varmış bişey daha yazayım bizim burda bi imam karısını bi hemşireyle aldatmış kadın çakmış durumu hemşirenin evini basmış kapıda kocasının arabasının lastiklerini kesmiş polis çağırmış filan...adam kaçmış tabi evde suç üstü yapamamışlar sonra inkar etmiş hemşire kadını mahkemeye vermiş bana iftira atıyo die.....müftü hocayı hemen başka yere tayin etmiş sürgün yani....işin en saçma yanı da karısı imamı boşamamış:sokmadem boşamayacaktın be kadın neden o kadar tantana çıkarttın

aaabbbboooowwwww.. yazın kızımın bakıcısının köyün gttik imamın oğlu bi kızla harmanlıkda fingirderken dadımın kaynanasına yakalanmış bi anlatıyo bi anlatıyo yerlere yatmıştık :D:D birde şivesi var oranın :D:D karadenzliler

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aaabbbboooowwwww.. yazın kızımın bakıcısının köyün gttik imamın oğlu bi kızla harmanlıkda fingirderken dadımın kaynanasına yakalanmış bi anlatıyo bi anlatıyo yerlere yatmıştık :D:D birde şivesi var oranın :D:D karadenzliler

rezillikkkkkkkkk:ates:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
valla sormayın hanımlar aileler hiç araştırmadanmı vermişler çocukları anlamıyorum.. bana çocukken bakan abla şimdi kızıma bakan teyze benim yine aklım kalıyo devamlı arıyorum hemde öz kızım olmadığı halde.. çocukları bırakanlardada hata..

İşte sadece doğuran anne olmuyor canım,bir örneği de sensin

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
vuuuuuuuuuuuuuuuu siz dedikodumu yapiyonuz,ne kadar ayiiiiiiiiiiiiiiip:alsana:ben hic bilmem oyle seyleri,hatta az once gogul amcama sordum dedikodu ne diye,,,,,,,,,bilmiyomki,,,,,aaaaaaaaaaaaaaaa cok ayip cok,yakisiyomu size,,,,,,,,,:alsana:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
vuuuuuuuuuuuuuuuu siz dedikodumu yapiyonuz,ne kadar ayiiiiiiiiiiiiiiip:alsana:ben hic bilmem oyle seyleri,hatta az once gogul amcama sordum dedikodu ne diye,,,,,,,,,bilmiyomki,,,,,aaaaaaaaaaaaaaaa cok ayip cok,yakisiyomu size,,,,,,,,,:alsana:

:))) hadiiii sen de katıl burda dedikodu ayp sayılmaz nasıl olsa bahsettiğimiz kişileri kimse tanımıyo:)

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ben bilmem oyle seyler,beni cirkin emellerinize alet etmeyin,ben daham cok gencim,,,,,,,,,,nolar,,,,,,,,,

kizlar biliyomusunuz,sorfarvir vardiya,:nazo:ha ordaki agda sorununu pattaniyenin ipleri ile cozmusler,,,,,,,

sonra benim yan komsum,kendini bise saniyo,,,,,bildim bileli hamile gari:nazo:

benim gitmem gerek kocam gelecek,yemek yapiyim bari,,,,,adam ac kalmasin:dertli:
yaa bakin ben ne bilirim oyle kotu isler,(dedikoduymus)benden size malzeme cikmaz bacilar:nesrin:tobe tobeeeee:sok

optum gorusuruk

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben bilmem oyle seyler,beni cirkin emellerinize alet etmeyin,ben daham cok gencim,,,,,,,,,,nolar,,,,,,,,,

kizlar biliyomusunuz,sorfarvir vardiya,:nazo:ha ordaki agda sorununu pattaniyenin ipleri ile cozmusler,,,,,,,

benim gitmem gerek kocam gelecek,yemek yapiyim bari,,,,,adam ac kalmasin:dertli:
yaa bakin ben ne bilirim oyle kotu isler,(dedikoduymus)benden size malzeme cikmaz bacilar:nesrin:tobe tobeeeee:sok

optum gorusuruk

seni yan komşuna söliyim de bakalım dedikodu biliyo musun:)) kaç çocuğu var devamlı hamile olduğuna göre baya var :)

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

optum gorusuruk

Anam şok geçiriyommm :sok:sok:sok Maşallah artık evde kendi yapıyordur doğumları:nazo:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
elis ofline bak ortaya bi dedikodu attı devamını getirmeden gitti ben merak ederim şimdi bu kadının kaç çocuğu var die:))

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:D bilmem kiiii ne dökülsem xD
teyzem oglunu sözledi aksaraydan xD

bana kızı gösderdiler güzelmi diyeee

bende sanki angelina jolie görmş kdr actm göslerimi cooooookkk güzel dedim xD

ama gerçeki sölim sümük atmam haha :gul::gul:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar