Canın dedikodu yapmak istediyse buyur:)

Tepki
56
çekiştireyim o zaman hemen:)) Komşu bana bak arabamın yerine koyup durma arabanı koca garajda başka yer mi yok ,sileceklerini mi kaldırayım bunu mu istiosun söle hadi sana diom:p:mendil:

_angel_

Yeni Üye
Tepki
14
OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
şimdi bi müşterimiz geldi yaşlı bi teyze ekmek alır bizden maaş alımdan alıma öder aylık..emekli maşaıyla oğluna gelinine torununa bakıyo...oğlu sorumsuz içer içer eve bi kuruş para vermez....büyük torunu da gitti babası gibi biriyle kaçtı babasından çektiği yetmezmiş gibi üstüne çocuk yaptı.....dün geldi işte ekmek aldı babannesinin adına yazdırdı ben de eve aldı sandım meğer kendi evine almış...kadın geldi demin buran o kaç ekmek aldı kendi evine almış bi daha ona ekmek varme kızım ben zaten kendi evime zor bakıyorum babasından fayda yok evin tüm masrafını bi emekli maaşımla karşılamaya çalışıyorum zatem o da kocasını alıp devamlı bize yemeğe geliyo evde yiyecek bişeyleri yok ki dedi....üzüldüm ya dram içinde dram aslında.....

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Hani ev sahibimiz her daim camda olur dmeiştim ya

Bu sabah sofrabezi silkeliyodum camdan baktımbizim ediyle büdü giyinmiş dışardalar..

İçimden dedim nere gidirsiz çifte kumrular diye seslenmeli şunlara:kptmya:

Onlar hep bize öyle seslenirde

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ay şimdi bi müşteri geldi en sevmediğim müşteri böyle mıy mıy bi insan görmedim ya görünce bile negatif elektirikle doluyorum biraz yaşlıca bi amca bi de eğilmiş pc min ekranına bakıyo haberleri veriyo mu bu dio ya al götür he veriyo dicektim tövbe tövbe belki özel bişey var-kizgin

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bizim bi arkadaş ilk evlendiği zamanlar adeti gecikmiş eczaneden test almış bakmış negatif...biraz daha süre geçmiş yine adet olmuyo eşi demiş bu seferde ben test alayım...eşi de arçelik servisinde çalışıyo...kireç ölçer çubuklar var ya onlardan almış bi tane eve getirmiş eşine vermiş bu hamile testi bununla dene die...arkadaşım da geçenki değişikti filan demiş...eşi bu yeni çıkmış test aşamasındaymış eczaneden bedava verdiler bi deneyin bakalım dediler bunun üzerindeki çizgiler mavileşirse hamilesin demektir filan die kandırmış...arkadaş plastik bi bardağa idrarını koyuyo sonra çubuğu içine sokuyo...başlamış çizgiler mavileizleşmeye tabi arkadaşta krize girmeye başlamış...eşi de yaşasın baba oluyorum die ortalarda koşturuyomuş...bi de yarım saat filan dememiş bu hamile testi değil die..arkadaş krizlere girmiş evde...en sonundasöylemiş böyle böyle bu hamile testi değil şaka yaptım demiş:kptmya::kptmya: ogün bugündür arkadaş daha dikkatli hamile kalmamak için:kptmya:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

Hiç güleceğim yoktu, şaka gibi :kptmya::kptmya::kptmya:

ben de çok güldüm bi de dün anlatıyo bunu bana diyo ki şimdiye kadar sana anlatmadım aynı şeyi sana yapacaktım ama fırsat olmadı:kptmya: ben yemezdim çünkü o çubukları biliyorum dedim:ilknur:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar