Canın dedikodu yapmak istediyse buyur:)

Tepki
35
9 aylık hamileliğimde kaynanamdan bir kaşık yemek görmedim ramazanda doğum yaptım alın bu akşamda iftar yemeğinizi ben getiryim demedi eşimle bana şimdi yeni gelini hamile çocuğa o bakacak doğumdan sonra gelini kaymaklarla ballarla besiliyorlar düşünmüyeyim diyorum ama içten içe sinir oluyorum ama onlara belli de etmiyorum:alsana:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
9 aylık hamileliğimde kaynanamdan bir kaşık yemek görmedim ramazanda doğum yaptım alın bu akşamda iftar yemeğinizi ben getiryim demedi eşimle bana şimdi yeni gelini hamile çocuğa o bakacak doğumdan sonra gelini kaymaklarla ballarla besiliyorlar düşünmüyeyim diyorum ama içten içe sinir oluyorum ama onlara belli de etmiyorum:alsana:

sinir olmakta haklısın neden böyle ayrımcılık yapıyolar hiç anlamıyorum:alsana:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Bir kaşık suda boğmalık tam -kizgin

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Of bugün beynim döndü valla. İçten içe birilerine sinir oluyorum. Aman gerçi ismide lazım değil ama-kizgin-kizgin

Tepki
35

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439

Belli edeceksin herkes suçunu bilecek sinirini içine asla atma.

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
evet bak haklısın ağlamayan bebeğe süt vermezler onunla alakalı:sinifsinif:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
çok masum yakın değilseniz senden de bişey beklemiyolarsa hiçç takma boşver hayat böyle zaten hep birileri biraz daha el üstünde tutulur...

Tepki
35
çok masum yakın değilseniz senden de bişey beklemiyolarsa hiçç takma boşver hayat böyle zaten hep birileri biraz daha el üstünde tutulur...

canım malesef evlerimiz çok yakın ama bu durumlar çıktığından beri çektim kendimi geri gördükçe sinir olmayayım diye kısaknmıyorum aslında gerçekten ama haksızlık yapılıyo buna tahammül edemiyorum

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
İçinde biriktirmenin iyimi olduğunu sanıyorsun biraz da karşı taraf düşünsün.Belki farkında değil ya da farkında senin farkında olmadığını sanıyor.en azından kırgınlığını belli et

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
canım malesef evlerimiz çok yakın ama bu durumlar çıktığından beri çektim kendimi geri gördükçe sinir olmayayım diye kısaknmıyorum aslında gerçekten ama haksızlık yapılıyo buna tahammül edemiyorum

valla sen de gidip gelmeni seyrek tut eltinin bunda bi suçu yoktur belki ona bişey belli etmede kaynanan anlasın bence...

Tepki
35
valla sen de gidip gelmeni seyrek tut eltinin bunda bi suçu yoktur belki ona bişey belli etmede kaynanan anlasın bence...

eltimde farkında zaten bana şunu yaptı yada aldı sanada yapmışmıydı diye ağzımı arıyo hep kaynanamın hiç bişey anlayacağı yok anlamaz zaten o mutlu mesut torununu bekliyor

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
eltimde farkında zaten bana şunu yaptı yada aldı sanada yapmışmıydı diye ağzımı arıyo hep kaynanamın hiç bişey anlayacağı yok anlamaz zaten o mutlu mesut torununu bekliyor

eltin bunu sana nispetle mi yapıyo o zaman onla da ilgilenme işin mi yok

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar