Benim Güzel Hanımefendi Arkadaşlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
nazoeren;Ereni badem gözlüsünün biricik annesi o.Boş anında bizlerle olur,o güzel yorumlarını hiç bir zaman eksik etmez.Gelince o yorumlarını görünce hele o şirin suratlı avatarını görünce benimde yüzümde çiçekler açar birden

eski türk filminde söylenen şekliyle:sev beni şahmaran,sev beni kuzum:Dçok teşekkürler bitanem...seviyorum seni gulüm:eek::eek:

pıtırcığım

Daimi Üye
Tepki
889
pıtırcığım;Şirinmi şirin,tatlımı tatlı hanımefendi ailemizin pıtırıdır o..
w2.gif

Güzel duygularına sözlerine yüreğine sağlık ablacım çok teşekkr ederim :):rose::rose:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
sıladayımSılam o benim,her derdin olduğunda koş ona,hiç sıkılmaz dinler,kendi derdini atar bir kenara,ortak olur senin derdine.Çocuklarına tam bir ana,eşinede tam bir eştir.Hele birde mutfaga girmeye görsün neler çıkarır o marifetli ellerinden neler
İyiki varsın sılam,seni seviyorum canım arkadaşım.
:verelini::verelini::verelini::verelini::verelini::verelini:canım yaa ağlattın beni zaten bugün duygusal modumdaydım şimdi tam duygusala bağladın beni maranım
sende ve diğer arkadaşlarımda bu irtibayı bırakabildiysem ne mutlu bana bir tanem
bende seni ve sizleri çoooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk seviyorum biriciklerimmm:ask::ask::ask::utan::utan::utan::eek::eek::eek::eek:

melek25

Daimi Üye
Tepki
1.542
melek25;Evet ismi gibi melek bir kalbi vardır onun,bebek hasretini bizlerle giderir.dilerim Rabbim en kısa zamanda gönderiri o çok istediğin meleğini.Alıştım onu her gün görmeye,bir eksikliğini hissetsem atarım kendimi profiline,isyan başlatırım nerdesin diye:sarki:

dolz2no7.gif

canım benim ya bitanesin sen çok teşekkür ederim

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Şahım öyle güzel bi kalbin var ki,burayı seni unutmak ne mümkün

değil bir gün bir saat gelemesem aklım hep sizlerde kalıyor

siz benim ikini ailemsiniz,hepiizi çooookkk seviyorumm:seviyorum::seviyorum::seviyorum:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
Kardelen27;O benim canım ablam,tecrübe ve deneyimlerini okuduça bir çok ders aldığım,tecrübelerinden yararlandığım canım ablam.Öylede tatlı bir sohbeti vardırki,konuştukça konuşur o sohbetin hiç bitmesini istemezsin.Bilginimiz öyle şanslı ki senin gibi bir annesi var,canım ablam öyle şanslıdır ki Bilginimiz gibi dostane bir kızın var.İkinizi de öyle çok seviyorumki.İyiki varsın canım ablam benim

canım benim. duygu ve düşüncelerin için çook teşekkür ederim
sende benim gözünde gönlümde çok değerlisin bitanem bizde seni çok seviyoruz

öznur-eda

Aktif Üye
Tepki
136
yalnızkurt35;Özeldik seni canım benim:gitme:
candymorangosgirl.gif

yasemen81;Sitemizin daimi hanımefendilerinden,tatlı dili ile tüm arkadaşlarını kendine bağlar
candymeiguinha.gif

yeşil ;Vefalı canım arkadaşlarımızdan,eski dostlarımızdan:sarilma:
candymarcela.gif

yoruldum71
;Vefalı canım arkadaşlarımdan,marifetli,hoş sohbetli biricik canım arkadaşım benim:teselli:
candyloirasexygirl.gif

Zahide;Sevgili Adminimizin biricik eşi,şu an hamis ve gün sayıyor:gulbis:sağlıcakla gelir meleğimiz inşallah.Son 20 günü kalmış bu arada bunuda öğrendim
candylindinhalaranja.gif

zehra;En eski daimi dostlarımızdan,hanımefendi ailemizin en nadide çiçeği:eek:
candyisapunkgreen.gif

Ören Bayan ;Örgücüdür arkadaşım,yorumları netti,hiç bir muallak yoktur,nadir gelir ama her daim geldiğinde yorumlarını eksik etmeden de çıkmaz.
candyinvernojeans.gif

öznur-eda;Öznurum melek arkadaşım,dilerim en kısa zamanda kızına kavuşursun,kızın ile birlikte geçmişte yaşadığın tüm hayal kırıklıklarını unutursun birtanem:eek:
candyfemefatalfashion.gif

Şila ;Şila ablamız,çok sevdiğimiz büyüğümüz canım ablamız bizim:teselli:
candyfelizgatinho.gif

canım benim esas melek sensin bitanem sen bizim kanatsız meleğimizsin güzel dileklerin içinde tşk. ederim senin gibi muhteşem bir dostum olduğu için çok mutluyum iyiki varsın bitanem allah o güzel yüreğinden ne geçiyorsa hepsinin olmasını nasip etsin inş.

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
nasıl ınsanlarsınız sızler yaa okadar duygulandım okadar duygulandım kı her defasında soyuledıgım gıbı bız gercekten burda bı aıle olduk ve sızler her bırınız relledekı arkadasım dostum dedıklerımden okadar yakın samımı ve ıctendınız kı her zaman sahım sana soz bulamıyorum artık ıyıkı varsın ıyıkı varsınız hanımefendı aılesı

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
sadiye;Ay Sadişim daha yeni geldi aramıza,ama sanki yıllardır içimizden biri idi sanki o..Kokoşluğu ile tam bir hanımefendi olduğunu ispat etti kendisi:DHer daim bizlerle olman dileklerimle güzel candan,samimi arkadaşım benim:eek:
ruivaredhippy.gif

Gözlerime inanamadim, canim bunu ne zaman yazdin. Sen ne kadar tatli bir insansin. Bu siteye iyiki üye olmus sizin gibi güzel insanlari tanimisim. Sahim hersey gönlünce olsun canim. Dualarim seninle. Seni cok özledik. Insallah melegini hayirlisi ile kucagina alir, sende aramizda olursun yine canim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar