Benim Güzel Hanımefendi Arkadaşlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bir varmış bir yokmuş,Hanımefendi.com masallar ülkesinde birbirinden güzel hanımefendiler varmış....
Hepsi birbirinden güzel mi güzel
Hepsi birbirinden zeki mi zeki
Hepsi birbirinden marifetli mi marifetli....
Hepsi birbirinden sevecenmi sevecen..(Ayol saymakla bitmezki bizim hanımefendilerin o güzel huyları)

İşte o bizim Hanımefendi.com'un saymakla bitmeyen yetenekli,çok ama çok güzel Hanımefendileri...:ayna:

Meşhur Bitter_im çikolatam,kendisi her daim sitemizin en çıtırı ama en gevezesi..Her lşeyden kısmeti açık bidenemin ama sevgiliden yana hiç mi hiç şansı olmadı:dislek:

Bakmayın siz öyle onun Bilgin bilgin durduğuna,öyle hassas bir kalbi vardırki onun ancak tanıyan,onunla birlikte dostluk kuran bilir.Dostanedir o birtaneciktir o...:utandim:

Hülya'lara dalmak istiyorum,hayal aleminde hoplamak,zıplamak,ordan oraya koşmak istiyorum..İsmide Hülyam,Hülyaa derdini söyle,Hülya sevgini söyle,Hülyaaaaa...
Dobramı dobra,sözünün erimi eridir o..Şakayıda pek sever,ama çok çabuk ısınır herkese,hemen yakar kavurur ateşi..:eek:

İsmi gibi Neşe'lidir benim Neşem..Siteye girdim mi herkeside neşelendirir..Hoş sohbeti ile,o güzel kelimeleri ve şakaları ile inanılmaz mesh eder kendisine..On parmağında on marifeti vardır..Çok severim ben kendisini

sumeyyem kocaman yüreği vardır onun,herkesi kucaklar.Öyle narindir ki bir derdin olur da açılırsan kendisine oturur seninle birlikte ağlar..Tam bir dosttur o,tam bir arkadaştır o,kocaman bir yüreği vardır benim canım arkadaşımın:teselli:

tebessüm onun için çok şey yazmak isterim,sıkıntısına ortak olmak isterim.O şimdi yok aramızda ama biliyorum ki kalbiciği bizimle..Gelir gelmez sevdirdi kendisini:teytey:

anneyimben; anne oldu benim güzel meleğim,oğluşu ile ilgileniyor kendisi..Oğluşunun yaramazlıklarından fırsat buldukça sitede alır soluğu..Aman aman çok heyecanlıdır kendisi,sakin panik olma birtanem,Hanımefendi elinden geldiğince yardımcı olur tüm sıkıntına:sarilma:

(Tüm canım arkadaşlarım;Arkadaş Listemdeki sıralamaya göre,sizleri tanıdığım kadarı ile eğlencelik bir konu olsun istedim..Zaman buldukça eklemelerimi yapacağım,kimse kırılmasın bana zamanla sıra herkese gelecek,beni izlemeye devam edin anacım:uc: )

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Arina'm kendisi kokoşmu kokoştur,benim kadar olmasa da benimle yarışır işte:Dtam bir parfüm delisidir,hatta sen şu an yaptığın işi bırak parfüm dükkanı aç hee ne derin:) Yüreğide,kalbide öyle güzeldir ki bir o kadar da hassas ve narin canım benim:sutarafa:

arıkafa,bakmayın siz ona bizim arıkafa dediğimize..Sohbeti hoş,muhabbeti tatlı,şirin arkadaşım benim..

asksinsencansınsen,isminin özeti gibisin..Benim incimin biricik kız kardeşisin sen,yeni evlenmiş daha baharındasın..Her daim gel gül yüzlüm bekleriz:gulegule:

AYPARÇASI,ismi gibi ayparçası gibidir o,siteye geldiği an ay gibi ışıl ışıl açar sitemiz

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canım şahım biriciğim benim şuan ağğlamak istiyorum yaaa nekadar güzelde anlatmışsın arkadaşlarımızı birtanem sen biriciksin sen özelsin sen bi<zim herşeyimizsin canıım seni çok ama çok seviyorum kalbi sevgi dolu şşevkatli biricik arkadaşım benim:eek::eek::eek::eek::eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bercestem;o yüreği güzel insan..Hoş sohbeti ile tatlı muhabbetleri ile sıcacık kollarına sarar bizleri

dolz2yq7.gif

birsam;kendisi psikolojik olarak yumuşatır,kendileri şu an aldığı kiloları vermeye uğraşsada azmetmiş ideal kilosuna ulaşmak üzere büyük bir azimle ilerliyor:esse:
dolz4cz2.gif

BICIR_KIS;o çok özelmi özel bir insan.Kısmeti çıktı koca buldu unuttu bizleri tabi:eek:lmaz:ne olursa olsun çok seviyoruz biz onu
200.gif

böceğimm;o bir anne,yakışıklımı yakışıklı oğluşu ile birlikte ailemizin bir ferdi.
198.gif

Çikolatam;o ismi gibi çikolata,çok tatlı dilli,şekermi şeker biri..Her boşlukta bizlerle,her boş olduğu anlarda o boşluğu bizlerle doldurur.

kiz9gi2.gif

d.melek;olmazmsa olmaz arkadaşımız,forumda mesajlarını her daim gördüğüm,görüşlerini okuduğumda evet bencede diyebildiğim arkadaşım.
dolz6zw5.gif

derin deniz;o benim canım ablam.Sitemizin en pratik bilgilere sahip ablası,her daim bu bilgileri bizlerle paylaşır,o güzel düşüncelerinden bizleri asla mahrum etmez canım ablam benim:teselli:
1fcf11360a3286c4e82edfe543794951.gif

divinity;ay onu ben nasıl anlatayım ki,neşesi her daim olan canım arkadaşım..Gülen yüzünü herkese gösterir,her daim arkadaşlarının tebessüm etmesini sağlar:eek:
dolz5ne9.gif

ece;ama çok özledim ben seni:gitme:
b41085d6858657d270eaac6fc2d06339.gif

dilruba;senide çok özledim canım benim:uzgun:
c05527c3715c0a7d73c9120a69a79362.gif

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
canım inan o kadar duyğulandım ki anlatamam sen bitanecik olmazsa olmazımızsın sana şu dünyadaki ne kadar güzel sözler varda söylemek isterim mefalı fadakar şefkatli canım ardaşım benim sen heyşeyimizsin seni çok seviyorum :hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::eek::eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım benim harikasın.:gulcicek: Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış bir meleksin:utangac:

Allah yüzünü her daim güldürsün canım benim.:gulcicek:

Seni ve sizleri tanıdığım için çok ama çok mutluyum canlarım:gulcicek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Benim sevgili eftelya ablam (Handan ablam);o ki tüm hayatın çilekeş dikenli yollarından geçmiş,şair ruhlu,tam bir anaç..O öyle bir yüreğe sahiptir ki şu hayatta yüzünü tek güldüren yer Hanımefendi.com ailesinin bulunduğu yer yani burası olmuştur.

ELDA ; yuvamızın eskilerinden ama nankör olmayanlarından dır kendisi..Heleki çok cesurdur,bir paraşüt anısı vardırki kendisinin ben bile cesaretine hayran kalmışımdır.Eskisi gibi online olmasada onu burada görmek bile inanın çok hoşuma gidiyor.

esmer bomba;siteye sessiz ve sadasız bir şekilde gelir,bakar.....En çok ilgi alanı örgü ve yemeklerdir,en çok kullandığı smıyle ise:iloveyou:Eşi ve çocukları ile kalabalık bir ev ortamında her daraldığında soluğu bizde alır.

es_se;şimdi ben bu kadını nasıl anlatayım,nerelere sığdırayım..O ki şakayı gülmeyi,eğlenmeyi çok seven.Kiloları ile bir o kadar barışık ama azmetmiş koşu bandından hiç birzaman inmeyen,her daim onunla yatıp onunla kalkan:esse:namı değer sitemizin biricik sapığı sevgili essem seni çok seviyorum:eek:

feryal'ım senide çok özledim birtanem:uzgun:

FUNDA ; senide çok özledik nerelerdesin:gitme:

Fındık Kurdu ; işte yine zorlandığım anlardan biri daha,inanın öyle güzel,öyle özel bir insandır ki o,onu anlatmaya kelimeler yetmez gibime geliyor.Kızına öyle bir annelik yaparki o,annesinden alamadığı tüm sevgileri kızına fazlası ile verir.Eşine tam bir eştir o,her daim bizlerle olmak için tüm elinden geleni yapar,azıcık da bir boşluk olsa hemen kendisini buraya atar canım arkadaşım benim:teselli:

gubetkuşu;Gurbet ellerdedir kendisi,tüm buraya olan özlemini bizlerle giderir.Hanımefendi en şıkının da en ama en şıkıdır.Pembe pabuçlarından da belli olduğu gibi ailemizin en şıkıdır kendisi.:ayna:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Fındık Kurdu ; işte yine zorlandığım anlardan biri daha,inanın öyle güzel,öyle özel bir insandır ki o,onu anlatmaya kelimeler yetmez gibime geliyor.Kızına öyle bir annelik yaparki o,annesinden alamadığı tüm sevgileri kızına fazlası ile verir.Eşine tam bir eştir o,her daim bizlerle olmak için tüm elinden geleni yapar,azıcık da bir boşluk olsa hemen kendisini buraya atar canım arkadaşım benim

dolzis0.gif

deli kız ağlattın beniiii:uzgun::uzgun::uzgun::uzgun:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
cok tesekkur ederım sahım benı guzelce ozetledın -hmm
benım ıcn dusundugun bu guzel duyguların bın katını rabbım sana versın:sarilma:
cok guzel bı topık ck guzel bı paylasım hepımız burda bır aıle olduk -hmm
baglarımız dahada kuvvetlenerek buyumemız dılegımle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar