Benim Güzel Hanımefendi Arkadaşlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
erciyes (eski niki Serap Köker ablacım) öyle pamuk gibi bir yüreği vardır benim canım ablamın.Hele bir ara siteye giremedi kıyametleri kopardı resmen.Ya siteye gelemezsem ben siz olmadan nasıl yaparım dedi.Seni çok seviyorum canım ablam-hmm

guzelcem canım arkadaşım,şimdi meleği ile ilgileniyor.Sitemize geldiği an çiçekler yeşerir resmen:hhhhhh:

gülbin'im şimdi ben bu arkadaşımı nasıl anlatsam ki:dusun:eek: ki yüreği kocaman,sevgi dolu,neşeli,bir o kadar pamuk gibi hassas yüreği ile sevgili canım arkadaşım:teselli:Tek istediği Rabbimden sağlıklı bir bebiş:bebek: ki ben inanıyorumki Rabbim ona en kısa zamanda sağlıklı bir melek gönderecek inşallah
Canım arkadaşım seni çok seviyorum:eek:

gülçin'im inan seni çok özledik birtanem:gitme:

GÜLÇİN'im senide inanılmaz özledim,sağlığın nasıl oldu onuda bilemiyorum ama yokluğunu hissediyorum:uzgun:

güller diyarı;hep gülsün yüzün canım benim,kendisi genelde chat yani sohbet odasına sohbete gelir,ama bilirim ki çok tatlı dillidir.

güllerdiyarı ; hani derler ya hükümet gibi kadın diye,işte o kadın bu kadın yani güllerdiyarım canım benim.Annelikte bir numara,eşine karşı sonsuz saygılı,birbirinden leziz yemekleri tarifleri ile kendisine hayran bırakır benim canım o benim canım:eek:

Gülümse;ben ablamı nasıl anlatayım :utandim:hangi kelimelere sığdırayım şimdi.Her ne olursa olsun,her türlü zorluklar karşısında hayata olan bağımlılığını,sevincini hiç bir zaman kaybetmemiş.Ona yapılan vefasızlığa rağmen,tüm vefa görevlerini yerine getiren büyük bir insan.Öyle büyük bir kalbi varki onun herkese ama herkese yetecek sevgisi vardır ve dağıtır hiç bir zaman da gocunmaz bunu yaparak.Tam aksine sevgi böcüğü olduğu için tam bir sevgi anasıdır benim gözümde:eek:Daha fazla yazarsam inanın ağlayacağım..Seni çok seviyorum canım ablam:eek::hhhhhh:

günesimsuyum (eski niki yengecburcu)'m eskisi gibi gelmiyorsun belki ama,ben senin o güzel yüreğine girebildiğimi düşünüyorum ki senide kalbimin en değerli yerine kazıdım birtanem.Ben o eski sohbetlerimizi özlemiş olsamda gelip bir iki satır yazdığını görmek bile bana yetiyor en azından iyi olduğunu düşünüyorum ve bu şekilde avutuyorum kendimi.
Dünya tatlısı kızına,dünya iyisi bir annedir o,bir o kadar da kendine bakar,bakımlı ve çok güzeldir benim canım arkadaşım:eek:

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
Canım kardeşim sevgin inan karşılıksız deil. sevgiler paylaşıldıkça karşılık buldukça güzelleşir ve coğalır ben sende hem sevgiyi hemde saygıyı tattım gülüm evet hanımefendiyi çok seviyorum bu siteyi benim ve diğer arkaşlarımızın sevmesinin tek sebebi seninde kocaman bi yüreğinin olması ve o yürekde herkese vericek bi sevgin olması sen ve ben abla kardeş haksızlıklara bile çok ugrasak sevgimizle saygımızla üstesinden geldikbi sevgi yumağıda sensin bitanem seni çok seviyorum yüreğinden dökülmüs bu güzel satırlara tekrar teşekkür ederim canım benim.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Meşhur Bitter_im çikolatam,kendisi her daim sitemizin en çıtırı ama en gevezesi..Her lşeyden kısmeti açık bidenemin ama sevgiliden yana hiç mi hiç şansı olmadı :dislek:

tesekkür ederim ..

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
divinity;ay onu ben nasıl anlatayım ki,neşesi her daim olan canım arkadaşım..Gülen yüzünü herkese gösterir,her daim arkadaşlarının tebessüm etmesini sağlar:eek:
dolz5ne9.gif

canım yaa ne diycemi bilemiyorum çok teşekkür ederim
ne kadar mutlu oldum anlatamam bitanem :ask: :verelini: :eek:

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
bende yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:protesto::protesto::protesto::protesto:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ben dokuz değiiiiiiiiillllllllllllllllllllllllll 90 doğurdummm şahıııııımmmmm hala bekliyim ve beklemekteyimmmmmm:eek::eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
hayal;nerelerdesin nar tanem,nur tanem..İnan eskiden ne sohbetler ederdik biz burada..Seni çok özlediğimi bilmeni isterim birtanem.

kiz4ao0.gif

hazel.3 yorum yapmayı sever,ilgisini çeken konu olunca hemen o güzel yorumunu kondurur.Pek bir mesafelidir ama bir o kadar da sevecendir bilirim ben onu,kalbi temiz güzel arkadaşım benim.

dolz3ec6.gif

hirasina; çok arada bir gelir sitemize,ziyaret ettiği zamanda şöyle bir dolanır sitede.Çok yumuşak bir kalbi vardır,haksızlığa asla tahammülü yoktur.

64db56ae292ed3bffaf71625504d55fd.gif

iklim; Çok sıkı takipçimiz tam bir hanımefendi gönüllüsü idi o..Taki sitemiz sil baştan başa dönene kadar ne oldu ise oldu,artık eskisi gibi gelmez gitmez oldu.Biz yinede onu sitede gördüğümüz an kucak açar halini hatrını sorarız.Tüm dualarımız bebek üzerinedir,sağlıcakla kucağına bir bebişi olur inşallah

4f897efcaaa143a89d26a44a4dfc3c2d.gif

ilk_nur;bizlerle tanışması çok kısa bir zamana yayılsada,geldiği gibi sevdirdi kendisini.Ben ona kısaca yorum canavarı diyorum.Çünkü hiç unutmam,ilk geldiği gün hemen forumlarda tüm konulara yorum yapardı -ki halen öyledir benim canım arkadaşım.Her bir konuda elinden geldiğince içinden geldiği gibi yorumlarını hiç ama hiç eksik etmez birtanem-hmm
Paylaşımcıdır ve bizlerle düşüncelerini paylaşmaktan asla çekinmez,iyi ki varsın canım benim.

15af981ee8bbf58319ee64aaa4625ca9.gif

incitanemtuana;o nu ben nasıl anlatabilirim ki.İnanın ona ben kanatsız melek diyorum çünkü onun içinde taşındığı öyle büyük,öyle güzel bir yüreği varki.Asla kötülük yoktur içinde hem iyi olan,güzel olan herşeyin yanındadır canım arkadaşım.
Hele birde yemek yarışmalarımız vardırki,bin bir emek verir bizlere güzel zamanlar geçirmemiz için uykusuz bile kalmayı tercih eder benim güzel canım kanatsız meleğim.İyiki varsın birtanem.

kiz9gi2.gif

iReM ; Çok özledim seni birtanem,sende bizi bırakıp gidenlerden oldun yaa,aşk olsun sana:gitme:
dollzy4dd6.gif

isolde ; O güzel yorumlarını,sohbetlerini özledik,nerelere kayboldun canım benim:gitme:
dolz2yq7.gif

JUlİET ; Senide çok özledik canım benim,sohbetlerini ve seni....:gitme:

dolz9ow4.gif

k.a.y.r.a.; O Zeyenbimizin yolunu gözleyen biricik hamişimiz.Hamişliğin de kattığı bir duygu ile çok ama çok duygusal melek,hassas,şakacı ve geyikçi benim canım kardeşim.
Şimdi gün sayıyoruz,Zeynebimizi kucağımıza alacağımız gün gelecek ve bizim ailemize bir küçük hanımefendi daha katılacak.
Canım benim Rabbim sana kolay bir doğum nasip etsin,Zeynebimiz küçük hanımefendimiz sağlıcakla gelsin inşallahSeni Seviyoruz.
b41085d6858657d270eaac6fc2d06339.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
KaPRiS ; Obenim canım arkadaşım,önce hamile olduğunu öğrendim,sonra da siteye hiç gelmediğini,çok ama çok özledim seni:aglayan:

kizvq2.gif

KaraKiz;Aramıza yeni katıldı ama hemen sevdirdi kendisini.
dolz4as7.gif

Kardelen27;O benim canım ablam,tecrübe ve deneyimlerini okuduça bir çok ders aldığım,tecrübelerinden yararlandığım canım ablam.Öylede tatlı bir sohbeti vardırki,konuştukça konuşur o sohbetin hiç bitmesini istemezsin.Bilginimiz öyle şanslı ki senin gibi bir annesi var,canım ablam öyle şanslıdır ki Bilginimiz gibi dostane bir kızın var.İkinizi de öyle çok seviyorumki.İyiki varsın canım ablam benim.

dolzas8.gif

Kariyer; Hanımefendi müdaimlerindendir kendisi,gelir o hoş sohbetine ortak eder herkesi-hmm
dolz4qf7.gif

kate_34 ;Ay o eski bizlerden yani eskiden de gelirdi şimdi yeniden üye oldu,tekrar aramızda görmek öyle güzel ki,iyiki geldi canım benim.

dolz5ry0.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar