Benim Güzel Hanımefendi Arkadaşlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Melekyüzlü;Tam bir geyik ve oyunlar sevdalısı idi.Çok sıkı gelir bizleri yalnız bırakmazdı,ama o da şimdi bizi terkedenler kervanına karıştı:gitme:

dolz7gy8.gif

mercangül;Bizi hiç bırakmamak için yemin etmişti,her daim bizlerle olacaktı ama o da artık eskisi kadar gelmez oldu:gitme:Hepinizin yeri bende ayrı ayrı sizin yokluğunuzu taa derinden hissediyorum,siz hissetmesenizde ben çok ağır hissediyorum:gitme:

39a5eda0d9999b39375a26f52ad4bf0d.gif

meri;Bizim uzaktan takipçimiz,hiç yorumu olmasada ara da gelir bakar ve sessiz sedasız çıkar.Seni daha yakından tanımak,tecrübe ve deneyimelerimden faydalanmak isteriz sevgili meri-hmm

dolz12eg2.gif

mervem:);Sevgili iklim arkadaşımızın biricik kız kardeşi,moda,güzellik,bakım sevdalısı.Bir geldi bir gelmişti,gelişi ile cıvıl cıvıl hareket katmıştı,ama artık o da ablası gibi gelsede sessiz ve sedasız aramızdan çıkıp gidiyor:gitme:

dolz15cc0.gif

mira;Sohbet bölümünün müdaimi,her konuya vakıf katılımcı arkadaşımız.
dolz14vs3.gif

Mss_42;Tam bir paylaşım sevdalısı o,her geldiğinde canlandırır tüm topikleri.Sevdirdi gönüllerde taht kurdu Mss-42:eek:

7e72203ed5a0419c2c916c3fcb00a1e8.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
muju;O da hamiş adaylarımızdan:hamis:Yeni geleceği bebeği için heyecan içinde bekleyen canım arkadaşım,dilerim sağlıcakla gelir meleğin

dolzai5.gif

munise;Çok ama çok eskilere dayanır munisem ile aramızdaki bağın kurulması.Güzel Türkçesi ve kelimelerini özenle kullanması ilk dikkatimi çeken ve onu bana bağlayan ilk şey olmuştu.O şimdi hayatına yeniden bir düzen kurma telaşında,ama bilirimki kalbi ve yüreği hep bizlerle,gelmese bile o kalbi hep bizlerle atmakta.
dolz3js9.gif

nazoeren;Ereni badem gözlüsünün biricik annesi o.Boş anında bizlerle olur,o güzel yorumlarını hiç bir zaman eksik etmez.Gelince o yorumlarını görünce hele o şirin suratlı avatarını görünce benimde yüzümde çiçekler açar birden:eek:

dolz5bq3.gif

nefise;Yine paylaşımcı ve paylaşmayı seven bir arkadaşım daha.Yorumsuz hiç bir konu,vakıf olmadığı hiç bir konu kalmaksızın geldiğini belli eder herkese.
48ec68ce1831bd7cfa56051bff7cde52.gif

nergis;Nergis ablamı ben nasıl anlatırımki,güzel Türkçesi,sakası,espirileri ile beni mesh eden insan.Hele bir o hoş sohbetine nail olsanız sizde en az benim kadar seversiniz onu.Ablacım ama ben seni çok özledim,sen bu kadar arayı açmazdın,iyisindir inşallah ablam.
dolz2um4.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Neriman;Ay benim canım ablam Neriman ablam.Ta gurbet ellerden yazar bizlere,buralara olan özlemini bizlerle giderir.Heleki eniştemiz ile olan bir aşk hikayesi vardırki dillere destan kıskandıracak derecededir.Kalbi yüreği öyle güzeldirki iyiki varsın canım ablam benim.

77d600b4cd48d440fc21bbae5eb92693.gif

nesrin toker;Ablam öyel dostane bir tavırla geldiki aramıza,öyle örnek davranışları ile bizlere kol kanat açtıki onu sevmemek olurmu hiç.Canım ablam benim her zaman gel,daha sık gel ablam:teselli:
b397abf9efe76dcef4a97217cf8c2810.gif

nesrin64;Ay ben şimdi canım ablamı hangi kelimeye sığdırayı,hangi kelimelerle anlatayım bielmiyorumki.O ki 10 parmağında 10 marifet.Oki eşine aşık,o ki çocuklarına aşık canım ablam benim.Hoş sohbeti öyle tatlıdırki onun tıpki kendisi gibi,güzel dualarını esirgemez,tecrübelerinden faydalanmamız için elinden gelen çabayı bulunur.İyiki tanıdm seni canım ablam,iyiki varsın,hanımefendinin bana kazandırdığı gerçek dostlardan birisin sen canım ablam benim:eek:

207d3dc22791f3aca534def5d0177f0a.gif

Neşelikız;Çok özledik seni Neşelim,nerelerde kaldın canım benim:gitme:

68a2ae0bbda1d4b32202a67b23c8d759.gif

niha55;Niham canım arkadaşım,vefalı dostum.İlk seninle telefon görüşmemizde şaşkın halin o sevecen tavırların hala unutulmazlarım arasındadır canım benim.Çok emeğin var bizlerin üzerinde,çok hakkın var bu site üzerinde.Sende hayatına yeni başlangıçlar yapmak için aramızdan ayrıldın,yolun açık olsun,yüreği güzel canım arkadaşım benim,seni her zaman arıyor bu gözlerim.

dolz17um2.gif

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
şahmaranımız
2w72t7p.gif

uzak ülkelerin birinde bir hanıımefendi sitesi varmıış bu hanıımefendi sitesininde bir şahıı varmıış adıı şahmaranmış bu sitedeki diğğer hanıımefendilerin vazgeçilmeziymiş ve çok sever ve çok sevilirimiş bu ülkede ki hanıımefendilerin hepsinin ortak sevgisiymiş şahmaran biliyorlarmıış ki şahmaran içinde hanıımefendileri vazgeçilmeziymiş

SENİİİİİİİİİİ:eek::eek: ÇOK SEVİİİİİİİİYORUZ SEN BİZİM BİRİCİĞİMİZSİN
ŞAHMARAN

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
şahmaranımız
2w72t7p.gif

uzak ülkelerin birinde bir hanıımefendi sitesi varmıış bu hanıımefendi sitesininde bir şahıı varmıış adıı şahmaranmış bu sitedeki diğğer hanıımefendilerin vazgeçilmeziymiş ve çok sever ve çok sevilirimiş bu ülkede ki hanıımefendilerin hepsinin ortak sevgisiymiş şahmaran biliyorlarmıış ki şahmaran içinde hanıımefendileri vazgeçilmeziymiş

SENİİİİİİİİİİ:eek::eek: ÇOK SEVİİİİİİİİYORUZ SEN BİZİM BİRİCİĞİMİZSİN
ŞAHMARAN

Sen beni ağlatmak istiyorsun sanırım:aglayan:
Zaten duygusala bağlamışım kendimi:aglayan:
İnan kalbim yerinden çıkacakmış gibi atıyor ne dyeceğimi bilemiyorum sılam yaaa:aglayan:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bu söylediklerim azdıı bile kelimelere dökemedim ama sen kalbimi biliyorsun değilmi canıım benim
sen bizim hepimizin herşeyimizsin
seni çok seviyorummmmmmm
güzel hamişim benim dilerim yavrunu sağlııcakla mutlulukla kucağıına alıırsıın birtanem sen mutluluklarıın hepsini hakediyorsun canıım benim:eek::eek::eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
nuran07;Sitemizin şirin hanımefendilerindendir.Ama uzun zamandır yorumları ile sitemizde göremiyoruz kendisini maalesef:gitme:
zzcandy_23.gif

nurci;Vefalı dostlarımızdandır kendisi,her geldiğinde o güzel yorumları ile şenlendirir topikleri:cak:
zzcandy_19.gif

Nurcihan;Tatlı dilli,hoş sohbetli hanımefendi ailemizin paylaşımcı üyesi,sevgili arkadaşımız gelir geldiği gibi de gösterir tüm enerjisini-kop

zdoll19.gif

NurhanSüleyman;İncitanemizin bize kazandırdığı en maharetli,en tatlı dilli dostlarından biridir sevgili arkadaşımız.
zdoll18.gif

Oruc;Hanımefendi ailesinin en eski fertlerinden sevgili Oruc,her zaman birlikteliğini,kalıcılığını o çok değerli yorumları ile korur..Arkadaş canlısı,samimi,hoş sohbetli canım arkadaşım benim:verelini:
zddoll4.gif

panter;Uzun zamandır yorumlarını özlediğim sevgili arkadaşımız:gitme:
zcd53.gif

pelincan;Aramızda çok yeni olmasına rağmen,hemen sevdirdi kendisini:teselli:
zcbcolor1.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
PEMBE_DÜŞ;Geldiği gibi gitti,sadece bir ceee dedi:uzgun:

zcandy35hhh.gif

petek;Önce sevidiriyorsunuz kendinizi,sonra gelmiyorsunuz:uzgun:

z5.png

pinaripekci;Gelir gelmez hanımefendi ailesine kucak açtı,sevimliliği ile tatlı dili ile kendine bağladı bizleri.Maharetlidir,on parmağında on marifet vardır..Helede bir dünya tatlısı kızı vardırkiAllah nazarlardan korusun meleğimizi:utan:

z13.gif

pokahontas;Dualarımız her zaman seninle olsun canım benim.Dilerim o çok istediğin bebeğine,meleğine kavuşman dileklerimle birtanem.
z08.gif

prenses;Sitemizin en daimi,en kalıcı hanımefendilerindendir kendisi..İkinci kez anne olmanın verdiği heyecan ile eskisi kadar bizlerle olmasada arada gelir,özlemini giderir canım arkadaşım benim.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
pınarnur;Geldiği gibi giden arkadaşlarımızdan:uzgun:

wintbymeiva.gif

pıtırcığım;Şirinmi şirin,tatlımı tatlı hanımefendi ailemizin pıtırıdır o..
w2.gif

qütahya;Sessiz sedasız bizleri takip eden arkadaşımız.
vestidofofo_doll.gif

Rapunzel90;Uzun zamandır kendisini göremediğimiz arkadaşımız:gitme:
Ursula.gif

RAVA;Sitemizin sevimlimi sevimli,cana yakın,hoş sohbetli biricik arkadaşımız.Gerek yorumları,gerekse samimi içten yorumları ile her daim bizlerle olan canım arkadaşımız.
Valenti%20days.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ravza;Elinden geldiğince sitemizde olmaya çalışır,paylaşımlarını elinden geldiğince yapar.Samimi yorumlarını hiç eksik etmez.
snowpink.gif

royall;Sitenin yorumları ile şenlendiren,arkadaş canlısı,samimi cadan arkadaşımızdır o...
singerbyniq.gif

rozalin;Bizleri sessiz ve sedasız izleyen arkadaşımız.
shirra17_Catofdarkness29.gif

Rüya;Sitemizin en eski hanımefendi üyesidir,çok emeği geçmiş ve uzun süreler bizlerle olmuştur.Yorumları ile sohbeti ile,hiç eksik etmezdi sevecenliğini.Şimdi asker yolu bekliyor,hayırlı teskereler askerimize:bayrak:
sexycandyblue.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
rüzgar gülü;Canım rüzgargülüm,geldiği gün çok sevdirdi kendisini,bu aralar tatlı bir telaş içinde istediği ev ile alakalı sorunlar yaşasada,Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Her daim bizlerle olman dileklerimle birtanem.
schwarzeraverin.gif

sadiye;Ay Sadişim daha yeni geldi aramıza,ama sanki yıllardır içimizden biri idi sanki o..Kokoşluğu ile tam bir hanımefendi olduğunu ispat etti kendisi:DHer daim bizlerle olman dileklerimle güzel candan,samimi arkadaşım benim:eek:
ruivaredhippy.gif

sakcan;O güzel yorumlarını,sohbetini özlediğimiz arkadaşımız:gitme:

samaracandyhippe.gif

Seker_kiz
;Az ama öz olsun diyen arkadaşlarımızdan.
natalgirl.gif

seker_kız;Çok fazla gelmesende unuttuğumuzu sanma sakın-ayse
img114.gif

sementha;Hanımefendi ailesinin en eski üyelerinden,en samimi can yoldaşlarından..Tatlı samimi sohbetlerimizi halen özler oldum Semoşum benim:teselli:
e6.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
senveben;Çok marifetlidir,örgü bölümümüzü her daim yaptığı el emekleri ile şenlendirir:orgu:
e4.gif

Seren..;Sitemizin çıtır,kokoş,süsülü üyelerindendir.Bu aralar sesiz takılıp sadece sohbet bölümüne geliyor.:ayna:
e22.gif

serena;Ay onun minişlerini ben yerim,geçmiş zamanda başından talihsiz bir olay geçsede,her daim bizlerle olmak için elinden geleni yapar:teselli:
e11.gif

serpill;Kendini özleten arkadaşlarımızdan kendisi:uzgun:

e10.gif

sevdam;Özlediğimiz arkadaşlarımızdan:uzgun:

dolls6.gif

sevgimmm;Kendini özleten arkadaşlarımızdan kendisi:uzgun:
dolls20.gif

sevilay 15;O bir ikiz annesi:gulbis:tatlı hamişimiz,siteye geldiği an tüm gebelik forumlarını gezer,yorumları ile şenlendirir-kop

doll20.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
sevkan;Özlediğimiz arkadaşlarımızdan:uzgun:

diva7.gif

su.ay;Hem yorumları,hem sohbeti,hemde sevecenliği ile gelir,o hoş sohbetini eksik etmez bizlerden.Tüm deneyimlerini,tecrübelerini bizlerle paylaşmayı sever.:teselli:Kokoştur,kokoş olduğu kadar da süslüdür suayım aynı benim gibi:ayna:
diva6.gif

su35;Kendisini özlediğimiz,uzun zamandır göremediğimiz arkadaşımız.
diva5.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
sueda;:uzgun:Gelmiyor artık sueda ablam:gitme:
diva3.gif

sufu*;Senide göremez olduk sufum:uzgun:

diva2.gif

suna;Sitemizin biricik ablası,yeni yeni öğreniyor herşeyi ama profilime her bırktığı mesajında ayrı bir güzellik sunuyor sanki.Seviyorum ablam seni:teselli:
diva1.gif

sunay;Senide çok özledik sunayım:teselli:

diva.gif

superisi59;Formda kalmak için elinden geleni yapıyor:esse:Essenin o meşakatli kollarında o yapışan kilolarından kurtulmak için savaş veriyor:esse:
cndypraiarosa.gif

sühoş;sühoşum canım arkadaşım benim,her daim bizlerle olmaya devam eden,her geldiğinde sohbetleri ile bizleri neşelendiren arkadaşımız:eek:
cm63.gif

sıladayım:sila:Sılam o benim,her derdin olduğunda koş ona,hiç sıkılmaz dinler,kendi derdini atar bir kenara,ortak olur senin derdine.Çocuklarına tam bir ana,eşinede tam bir eştir.Hele birde mutfaga girmeye görsün neler çıkarır o marifetli ellerinden neler:incim:
İyiki varsın sılam,seni seviyorum canım arkadaşım.
cbepoca3.gif

sılamSenide çok özledik sılam:gitme:
candysarah.gif

süslü;Sende bizi unuttun be süslüm:gitme:
candyrosaeazul.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
tatlı_cadı;Daha bugün üye oldu cadımız,şu an tanıma safhasındayız.
candyroqueirastela.gif

tazeyumurta;Geldi çok sevdirdi kendisini,samimiyeti ile paylaşımlarda bulundu ama son günlerde sende gelmez oldun neden??:uzgun:
candypinkolhoscastanho.gif

tatlıpozan;Tatlım o benim,her şeyiyle mükemmel insandır canım o benim.:utan:Yavruları ile bugün çok ter döktü birtanem,son sınıfta artık çocukları ve bende bir karne vereceğim tatlıma..Eğitimci yanı ile,çocuklarına ilgi ve alakası ile çok gıpta ile baktığım bir kadın gibi kadındır o.Canım arkadaşım hanımefendiliğin her daim özenmişimdir,hep bizlerle olman dileklerimle:eek:
candypasseiowhite.gif

tubaa;Çok özlediğimiz canım arkadaşlarımızdan:uzgun:

candynatalrosavermelho.gif

tuğba;Çok eski üyelerimizden ama sessiz ve sakin izlemeyi tercih eden canım arkadaşlarımdan:cak:
candynatalmorena.gif

Umut Gemisi ;Umutların hiç bir zaman solmasın dedik ve umutlarını hiç bir zaman yitirmedi benim canım arkadaşım.Şimdi tatlı minik meleği ile tatlı bir telaş içinde.O melek kokulusu ile mutlu mesut günler geçiriyor.
candynatalloirapink.gif

une_belle_histoire;Aramıza yeni katılmasına rağmen hemen sevidirdi kendisini,bu aralar uğrayamasada gönlü bizlerle biliyorum:hhhhhh:
candynatalloira.gif

valeire ;Valem canım arkadaşım umutlarını sakın tüketme birtanem,hanımefendi ailesi olarak tüm dualarımız seninle olacak meleğim benim.Bebeğimiz sıkı sıkı tutanacak annesine inşallahSağlıcakla gelecek annesi
candynatalheart.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
yalnızkurt35;Özeldik seni canım benim:gitme:
candymorangosgirl.gif

yasemen81;Sitemizin daimi hanımefendilerinden,tatlı dili ile tüm arkadaşlarını kendine bağlar
candymeiguinha.gif

yeşil ;Vefalı canım arkadaşlarımızdan,eski dostlarımızdan:sarilma:
candymarcela.gif

yoruldum71
;Vefalı canım arkadaşlarımdan,marifetli,hoş sohbetli biricik canım arkadaşım benim:teselli:
candyloirasexygirl.gif

Zahide;Sevgili Adminimizin biricik eşi,şu an hamis ve gün sayıyor:gulbis:sağlıcakla gelir meleğimiz inşallah.Son 20 günü kalmış bu arada bunuda öğrendim
candylindinhalaranja.gif

zehra;En eski daimi dostlarımızdan,hanımefendi ailemizin en nadide çiçeği:eek:
candyisapunkgreen.gif

Ören Bayan ;Örgücüdür arkadaşım,yorumları netti,hiç bir muallak yoktur,nadir gelir ama her daim geldiğinde yorumlarını eksik etmeden de çıkmaz.
candyinvernojeans.gif

öznur-eda;Öznurum melek arkadaşım,dilerim en kısa zamanda kızına kavuşursun,kızın ile birlikte geçmişte yaşadığın tüm hayal kırıklıklarını unutursun birtanem:eek:
candyfemefatalfashion.gif

Şila ;Şila ablamız,çok sevdiğimiz büyüğümüz canım ablamız bizim:teselli:
candyfelizgatinho.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
birilerini unutmamak güzel bende şimdi ne düşündüm bi süre bende gelemeiştim deme unutulmuyormuş insan emeğine sağlık şahım:sigara:

Arkadaş irtibat listemde kayıtlı olan tüm arkadaşlarımın isimleri ile birlikte,paylaşımları ile az çok tanıdığım kadarı ile sizlerle paylaşmaya çalıştım başağım.
Artık unuttuğum yada kırdığım arkadaşlarım var ise özür diliyorum.Haklarını helal etsinler:hhhhhh:
Sende evet bir dönem kayboldun ama yine yeniden bizlerlesin yaa:cak:
İyikide tekrardan aramıza geldin birtanem:eek:

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
zehra;En eski daimi dostlarımızdan,hanımefendi ailemizin en nadide çiçeği

şahmarancım bunu yazıyı üstüme alındım herhalde benim demi başka zehra yok...çok teşekkür ederim yorumun ve düşüncen için merakla bekliyordum acaba benim içinde birşey yazacakmı diye.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar