Benim Güzel Hanımefendi Arkadaşlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
kedijik ;Ay o benim biricik mırmırım..Şakalaı ile o büyük Edebiyatı ile muhteşem insandır kendisi.
Genelde kocişinden yakınır,çok uzaklara gittiğinde bizlerle hasretini dindirmeye çalışır.Mart ayı dert ayı kelimesi onun için tam aksine Mart ayı onun için özel bir aydır

dolz3kc4.gif

KheChi; ; O tam bir Beşiktaş aşığı,o tam bir anne,o tam bir hanımefendi gönüllüsü.Hanımefendi açıldığından beri müdaimimiz,vefasızlık onun kitabında yoktur.
dolz8qk1.gif

kSo;O bir anne biricik kızının annesi..Neşelimi neşeli,hoş sohbetli her daim kalbü herkese açık tam bir arkadaş canlısı.Hanımefendinin bana kazandırdığı en değerli arkadaşlardan biri.

dolz4kk0.gif

kumsalll ;O bir hamiş,o bir Ağustos annesi olmaya adayımız.Kızımızın yanına birde erkek kardeş gelecek.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah

dolzec5.gif

kuseyen; O da hamiş adaylarımızdan,daha çok küçük minik bir bebek müjdesi verdi bizlere.Kızımız var birtane,dilerim gönlündeki erkek bebişimiz sağlıcakla gelir inşallah
Çok tatlı dilli,çok şeker o tam bir hanımefendi.

dolz2wh2.gif

KUZU ;Ay ben ilk geldiği gün nikine bayıldığım arkadaşım ve halen çok severim onun o ismini gördükçe çok hoşuma gider.Oğlumu kuzum diye sevdiğim için olsa gerek çok sıcak geldi bana ve halen çok sıcak gelir cnım arkadaşım.

dolz3jy6.gif

külkedisi ;Ay o tam bir yalnızlık kadınıdır,ah keşek onun yalnızlığına ortak olsam,onun o çok istediği o mutluluğu ona verebilsem:gitme:

e2e818b25c0e1ecd4c75985014722c21.gif

leylaşah Bir ara kaybolmuştu gelmez olmuştu buralara,şimdi yeniden aramızda gördüğüme çok ama çok sevindim.

5da8079ce1db17a9063b8d6f6d13a846.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
şahım ilk göz ağrım biliyorum yeniyim ama inan kıskandım Allahım netten olsa bile bu dostluğunuza arkadaşlığınıza nazar değmesin hepinizi öptüm

Ay ablam olurmu öyle şey,hepinizin yeri ayrı bende..
Ama inanın hemen bitirmek istiyor ve her birinizi ayrı ayrı buraya yazıp kalıcı kılmak istiyorum.
Ama sizde taktir edersinizki sorumlu olduğum bir iş var ve kesik kesik buraya gelip yazma imkanım oluyor:eek:
Sıra sana da gelecek canım ablacım,hiç birinizi atlamak isteiyorum,yanlış bir şey yapmaktan da korkuyorum açıkçası.-hmm

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
güllerdiyarı ; hani derler ya hükümet gibi kadın diye,işte o kadın bu kadın yani güllerdiyarım canım benim.Annelikte bir numara,eşine karşı sonsuz saygılı,birbirinden leziz yemekleri tarifleri ile kendisine hayran bırakır benim canım o benim canım:eek:

:utandim::utandim:tatlim benim ne güzel seyler yazmissin benim hakkimda:utandim:-hmm
inan ne yazacagimi bilemedim güzel bakan güzel görürmüs o senin güzel yüregine saglik canim benim-hmm:eek:
cok duygulandim yaaa:aglayan:-hmm
sen bir tanesin seni cok seviyorum emegine yüregine saglik canim cok cok tesekkür ederim:eek::eek::eek:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
O bir anne biricik kızının annesi..Neşelimi neşeli,hoş sohbetli her daim kalbü herkese açık tam bir arkadaş canlısı.Hanımefendinin bana kazandırdığı en değerli arkadaşlardan biri.

sen varya sen ne tatlı dilli güzel yürekli bir insansın en umutsuz zamanlarda insanların sevgiyle dolu olduklarını bana hatırlatan nadir kişilerdensin öptüm canım:iloveyou:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
kedijik ;Ay o benim biricik mırmırım..Şakalaı ile o büyük Edebiyatı ile muhteşem insandır kendisi.
Genelde kocişinden yakınır,çok uzaklara gittiğinde bizlerle hasretini dindirmeye çalışır.Mart ayı dert ayı kelimesi onun için tam aksine Mart ayı onun için özel bir aydır

dolz3kc4.gif
Oyyy yerım senı yerımmmmm.Herseye eyvallah da buyuk edebıyatı dedın mı yerın dıbıne gırerım ısdeee utancımdan.Bıde laf aramızda yok koca moca en yakın ahanda tam buraaaaaaaa:sarki:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
incitanemtuana;o nu ben nasıl anlatabilirim ki.İnanın ona ben kanatsız melek diyorum çünkü onun içinde taşındığı öyle büyük,öyle güzel bir yüreği varki.Asla kötülük yoktur içinde hem iyi olan,güzel olan herşeyin yanındadır canım arkadaşım.
Hele birde yemek yarışmalarımız vardırki,bin bir emek verir bizlere güzel zamanlar geçirmemiz için uykusuz bile kalmayı tercih eder benim güzel canım kanatsız meleğim.İyiki varsın birtanem.

kiz9gi2.gif

:gitme:sözün bittigi yerdeyim:gitme:
ne desem az
sen bana meleksin derken sende benim melegimsin biliyosun dimi
-hmmyüregi güzel kalbii temiz arkadasim benim-hmm
:eek:tüm kalbiimle tsk ederim sana iyiki varsin canikom:eek:

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
kuseyen; O da hamiş adaylarımızdan,daha çok küçük minik bir bebek müjdesi verdi bizlere.Kızımız var birtane,dilerim gönlündeki erkek bebişimiz sağlıcakla gelir inşallah

cok tesekkur ederim melyim.sen tam anlamiyla bir arkadassin.biliyosunki ben seni cok seviyorum canim.allah razi olsun dilerim allahdan guzeller guzeli bir kizin olur insallah.kocanla olunla hep gulesin insallah

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bende çooooooooooookkkkkkkkkk kocaman öpmek istiyorum seni şahım bi gelse banada sıra da görsem -hmm-hmmama gelmesede ben yinede seni kocamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn öpüyorum bidenem meleğim benim:eek::eek::eek::eek:

D

d.melek

Misafir

cok tesekkur ederim melyim.sen tam anlamiyla bir arkadassin.biliyosunki ben seni cok seviyorum canim.allah razi olsun dilerim allahdan guzeller guzeli bir kizin olur insallah.kocanla olunla hep gulesin insallah

ya ne demezsin Sahim,onunmu dili tatli ,bana cadi deyip duruyor:kizdim:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
livanur ; Sitemizin cici annesi ama bu aralar görünmüyor nedense,böyle sessiz gidişler olunca merak ediyor ve üzülüyorum ben nedense:gitme:

dollzy2jo3.gif

Madmazel;Canım arkadaşım kuseyenin ailemize kazandırdığı bir can daha.
Paylaşımları ile,hoş sohbeti ile hemen kendine bağladı bizleri:teselli:

dolz7gv0.gif

maibeyaz;Kendini özleten bir arkadaşım daha,inanın sizlere alışıyoruz ve gidişinizle çok ama çok üzülüyoruz:aglayan:

dolz2wh2.gif

maren;Ay ben şimdi nasıl anlatayım maren ablamı ki,kendisi sohbet bölümüne uğramadan gitmez.Özellikle kafa dengi arkadaşları bulunca şen kahkalar edilmeden gitmez.Onu çok seviyorum can o can,kan o kan,biricik maren ablam o..
dolz3jy6.gif

masal;İkinci el mağaza kurmuş sankim kendine:cokkomik:Her bir şeyini döktü dolabından,iyi satışçıdır.Çok ta sevimli cana yakındır.
Kendisini daha sık görmek isteris aramızda:teselli:

dolzec5.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
masum melek;Evet gerçek bir melek gibidir o,sıcacık sarar o hoş sohbeti.Şimdi bir bebek bekliyor,içi içine sığmıyor,Rabbim sağlıcakla almayı nasip eder o güzel meleğimizi inşallah

dolz18tr8.gif

mavisim
;Oyunlara atar kendini başlatır eğlenceyi,yorumsuz konu bırakmaz her gelişinde çiçek açtırır sitemizi.:eek:

dolz16mh1.gif

melek25;Evet ismi gibi melek bir kalbi vardır onun,bebek hasretini bizlerle giderir.dilerim Rabbim en kısa zamanda gönderiri o çok istediğin meleğini.Alıştım onu her gün görmeye,bir eksikliğini hissetsem atarım kendimi profiline,isyan başlatırım nerdesin diye:sarki:

dolz2no7.gif

melekkk;Seni çok özledik be melek,nerelerdesin:gitme:

dolz10bd1.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar